1391/09/19
عسلويه؛ میزبان 2 شهید گمنام دفاع مقدس

عسلويه؛ میزبان 2 شهید گمنام دفاع مقدس

خط مقدم جبهه اقتصادی کشور با شمیم ملکوتی و مقدس دو شهید گمنام معطر می شود و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ولی نعمتان خود را در آغوش می گیرد.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس، قائم مقام مدیرعامل این سازمان با اعلام این خبر تصریح کرد: بر اساس برنامه نشست مشترک با حضور سردار سرتیپ باقرزاده، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس برای بازدید میدانی از محل تدفین شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس در عسلویه، پایتخت انرژی کشور برگزار شد.

غلامرضا غریبی افزود: بازدید از چند محل انتخابی از پیش تعیین شده برای تعیین مکان تدفین شهدای گمنام انجام و محلی در نزدیکی"ساختمان شهید تندگویان" سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس در مسیر رفت و آمد مردمی انتخاب شد.

قائم مقام سازمان منطقه ویژه پارس گفت: پس از موافقت اولیه ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، جانمایی در بهترین نقطه منقطه ویژه پارس برای حضور آن کبوتران عاشق انجام شد.

وی گفت: بر اساس برنامه مقرر شد تسطیح و طراحی اولیه یادمان شهدای گمنام به صورت یک مجتمع و تدفین پیکر پاک و مطهر آن عزیزان در آغاز ماه صفر انجام شود.

غریبی تصریح کرد: بر این اساس، مقرر شد یادمان شهدای گمنام پایتخت انرژی کشور به صورت یک مجتمع شامل، مسجد، حسینیه، فضای استراحت ویژه زائران، امکانات، تجهیزات و تاسیسات جانبی در محل یاد شده احداث شود تا علاوه بر استفاده همه کارکنان صنعت نفت شاغل در منطقه و مردم ساکن در بخش ویژه عسلویه، یک زیارتگاه عمومی برای مسافران و زائران ایجاد شود.

قائم مقام سازمان منطقه ویژه پارس یادآور شد: ضرورت وجود اجساد مطهر شهدا در این منطقه که خط مقدم جبهه اقتصادی کشور و مزین به قدوم پر خیر و برکت مقام معظم رهبری است، ایجاب می کند که از عطر حضور شهدای عزیز متبرک و مقدس شود.بازگشت به آخرين اخبار
   كسي كه صبركندسختي اش سست ومشكلش آنان شود.امام علي(ع)  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company