1391/09/26
دو هزار نیروی انسانی جذب مجتمع گاز پارس جنوبی می شوند

دو هزار نیروی انسانی جذب مجتمع گاز پارس جنوبی می شوند

مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی گفت: تا پایان امسال دو هزار نیروی انسانی متخصص، ماهر و نیمه ماهر از سراسر کشور در این مجتمع جذب کار خواهند شد.

دکتر ˈعلی احمدزادهˈ عصر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گچساران افزود: مجوز استخدام این تعداد نیرو جدید اخذ شده که با انجام مراحل اداری گزینش انجام خواهد شد.
وی تصریح کرد: هم اکنون تعداد 70 هزار نیروی انسانی در رده های مختلف در مجتمع بزرگ اقتصادی پارس جنوبی که به پایتخت انرژی خاورمیانه معروف است ،مشغول فعالیت هستند.
مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی افزود: در حال حاضر 10 فاز پالایشگاه و 14 مجتمع پتروشیمی در این منطقه در حال فعالیت بوده و عملیات ساخت چهار فاز پالایشگاه جدید و دو مجتمع پتروشیمی نیز در دست اقدام است.

احمدزاده اظهار کرد: بنزین، نفت، گاز شیرین، میعانات گازی، آمونیاک و اوره از عمده ترین محصولات تولیدی این منطقه بزرگ اقتصادی کشور هستند.
وی وسعت منطقه اقتصادی پارس جنوبی را 64 هزار هکتار برآورد کرد و ابراز داشت: در 64 هکتار از این وسعت زیرساخت های لازم برای فعالیت های پژوهشگران در قالب پارک های علم و فن آوری ایجاد شده است.
مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی به منظور شرکت در همایش پژوهشگران صنعت نفت و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران به این شهرستان سفر کرده است


بازگشت به آخرين اخبار
   روز عدالت بر ظالم، سخت‌تر است از روز ظلم بر مظلوم.امام علي (ع  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company