1391/09/30
بهره مندی از فرهنگ جانفشانی شهدا فضای توسعه را تقویت می کند

بهره مندی از فرهنگ جانفشانی شهدا فضای توسعه را تقویت می کند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه بهره مندی از فرهنگ جانفشانی شهدا فضای توسعه را تقویت می کند، تصریح کرد: این فرهنگ ناب در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور نهادینه شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، مهندس مسعود نصوری  در مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک دو شهید گمنام در پایتخت انرژی کشور گفت: شهدا دارای جایگاه متعالی هستند و باید از این جایگاه و معنویت شهیدان بهره‌مند شویم.

وی یادآور شد: متبرک شدن منطقه ویژه پارس با عطر وجود شهدا که از بهترین فرزندان ایران اسلامی می باشند روح فداکاری و ایثار را در جسم و جان کارکنان پر تلاش و عزیز صنعت نفت در این منطقه که مزین به قدوم پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در سال گذشته شده است، می دمد و خیر و ثواب کار و تلاش را دو چندان می کند.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس با بیان اینکه، همه ما مدیون خون پاک شهدای والا مقام هستیم و باید پاسخگوی آنان باشیم، تصریح کرد: وقتی وجود پر برکت شهید در میان ما باشد، جانفشانی و روحیه جهاد را در میان ما تقویت می کند.

نصوری با اشاره به طرح احداث یادمان شهدای گمنام در پایتخت انرژی کشور یاد آور شد: موضوع جانمایی و ساخت یادمان شهدای گمنام با حضور سردار باقرزاده بحث و بررسی شده است و به حول قوه الهی تسطیح و طراحی اولیه این یادمان به گونه ای انجام شد که یک مجتمع  شامل مسجد، حسینیه، فضای استراحت ویژه زائران و امکانات و تجهیزات و تاسیسات جانبی در محل یاد شده احداث خواهد شد.

مراسم معنوی تشییع پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام در پایتخت انرژی کشور با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیران و کارکنان شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی و مردم و مقامات بخش ویژه عسلویه، با شور و حال خاصی برگزار شد.

این مراسم راس ساعت 9 صبح امروز در یک مسیر سه کیلومتری از میدان شهرداری نخل تقی به سمت محل تدفین در مقابل ساختمان شهید تندگویان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزارشد.

بیش از سه هزار نفر از مدیران ارشد صنعت نفت، مدیران عامل و کارکنان شرکت های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مسئولان استان بوشهر، مقامات محلی و اقشار مختلف مردم عسلویه، نخل تقی، بیدخون و روستاهای اطراف منطقه ویژه پارس در این مراسم معنوی حضور داشتند.


بازگشت به آخرين اخبار
   تجربه همیشه به نفع انسان نیست زیرا هیچ حادثه ایباربهشكل رخ نمیدهد  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company