1391/10/20
ارائه توانمندی های سازندگان داخلی درچهارمین نمایشگاه تخصصی نفت خوزستان

ارائه توانمندی های سازندگان داخلی درچهارمین نمایشگاه تخصصی نفت خوزستان


در چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان، توانمندی های سازندگان و صنعتگران داخلی در عرصه صنعت نفت ارائه خواهد شد.


رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در گفت و گو با خبرنگار شانا افزود: ظرفیت سازی برای ارائه توانمندی های صنعتگران و سازندگان کالای صنعت نفت، نیازمندی های مناطق نفت خیز جنوب و دیگر شرکت های نفتی و هم افزایی میان آنان، از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه تخصصی است.

داود حبیبی پور اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان با توجه به ظرفیت های گسترده استان به عنوان زادگاه صنعت نفت کشور  و استقرار بزرگ ترین شرکت های بالادستی و پایین دستی در منطقه، به پیشنهاد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و تایید وزارت نفت از سال 1388 در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

حبیبی پور زمان برپایی چهارمین نمایشگاه را نهم تا دوازدهم بهمن اعلام کرد و گفت: این رویداد صنعتی با همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان با هدف حمایت از تولید ملی، تقویت ساخت داخل و بومی سازی تجهیزات صنعت نفت برگزار می شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: در نمایشگاه امسال 9 شرکت زیر مجموعه و شماری از مدیریت های شرکت، توانایی ها و فعالیت های خود را در معرض بازدید عموم قرار خواهند داد.

وی اظهار کرد: براساس برنامه ریزی، چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از نظر محتوا، افزایش فضای نمایشگاهی و حضور مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی گسترده تر از نمایشگاه های گذشته برگزار می شود.


بازگشت به آخرين اخبار
   مديران اثربخش فرصت ميآفرينندومديران دنباله رودرانتظار فرصت مينيشينند.  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company