1391/10/24
عرضه سریع تر اوراق سلف به عنوان یک روش مطلوب تامین مالی در صنعت نفت

عرضه سریع تر اوراق سلف به عنوان یک روش مطلوب تامین مالی در صنعت نفت


 نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که در شرایط کنونی، یکی از بهترین روش های تامین مالی در قلمرو صنعت نفت، انتشار اوراق سلف است، افزود: این اوراق هر چه سریع تر عرضه شود.

غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار شانا درباره اوراق سلف با بیان این که انتشار این اوراق، برنامه ای شایسته است، گفت: در شرایط کنونی یکی از بهترین روش های تامین مالی در قلمرو صنعت نفت، انتشار اوراق سلف است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که انتشار اوراق سلف، یکی از راهکارهای تامین مالی برای سرمایه گذاری هاست، افزود: انتشار این اوراق می تواند سهم عمده ای از سرمایه موردنیاز را تامین کند.

نماینده گچساران با بیان این که هر شخصی می تواند اوراق سلف را بخرد، افزود: چنانچه بنگاه های دارای سرمایه و مردم این اوراق را بخرند، علاوه بر تثبیت منابع خود، انگیزه برای سرمایه گذاری بیشتر خواهد شد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه ابراز امیدواری کرد انتشار اوراق سلف سریع تر آغاز شود.

وی افزود: در فرآیند انتشار اوراق سلف، مشکلی وجود ندارد.

به گزارش شانا، اوراق سلف نفتی، اوراقی سودآور است و پس از انتشار می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور در بازار سرمایه حضور داشته باشد.

وزارت نفت تضمین سود این اوراق را تامین می کند و اوراق سلف نفتی به عنوان یک ابزار جدید می تواند در جمع آوری نقدینگی موجود در جامعه نقش آفرین باشد.


بازگشت به آخرين اخبار
   جاده های زندگی راخداهموار می کند،کارما فقط برداشتن سنگ ریزه هاست  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company