1391/10/25
رونمایی از شماری تجهیزات ساخت داخل صنعت نفت در نمایشگاه نفت خوزستان

رونمایی از شماری تجهیزات ساخت داخل صنعت نفت در نمایشگاه نفت خوزستان


مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: در چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان، شماری از تجهیزات ساخت داخل رونمایی و چند قرارداد ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز این شرکت با سازندگان داخلی منعقد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، مهندس ناصر خردمند این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی های صنعتگران، سازندگان و تامین کنندگان کالای صنعت نفت، همچنین ارائه نیازمندی های مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های نفتی دانست.

وی انعقاد قرارداد ساخت تجهیزات و قطعات کاربردی موردنیاز مناطق نفت خیز جنوب، جلب همکاری و ایجاد پیوند با سازندگان کالای نفت و توجه ویژه به بومی سازی و خوداتکایی را از مهم ترین دستاوردهای این نمایشگاه برشمرد.

خردمند افزود: توسعه استان خوزستان از طریق ایجاد فرصت های شغلی با استفاده از ظرفیت های بازار بزرگ کالای صنعت نفت ، از نتایج مثبت توسعه ساخت داخل است که این راهبرد با برپایی نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان دنبال می شود.

مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: با توجه به استقبال مطلوب سازندگان و شرکت های داخلی از نمایشگاه های گذشته پیش بینی می شود در چهارمین نمایشگاه نیز، شاهد حضور گسترده شرکت های سازنده و صنعتگران فعال در عرصه ساخت تجهیزات و قطعات کاربردی در صنعت نفت باشیم.

وی گفت: تمایل شرکت های سازنده برای حضور در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان با توجه به فاصله زمانی نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری و کیش با این نمایشگاه نشان از اهمیت و کیفیت مطلوب آن دارد.

خردمند افزود: برخی از سازندگان حاضر در دوره های قبلی نمایشگاه، توانایی بالقوه ساخت تجهیزات صنعت نفت را داشتند که به واسطه حضور در نماشگاه نفت و گاز خوزستان و همکاری نزدیک با مجموعه مناطق نفت خیز جنوب این توانایی ها بالفعل شده است.

مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب درباره ضرورت ارتقای کمی و کیفی نمایشگاه توضیح داد: با توسعه فضای فیزیکی، نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان، توان رقابت با نمایشگاه بین المللی نفت تهران را دارد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان از 9 تا 12 بهمن امسال با همکاری شرکت نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار می شود.


بازگشت به آخرين اخبار
   در اندیشه آنچه كرده ای مباش، در اندیشه آنچه نكرده ای باش   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company