1391/11/02
هشت ايستگاه سنجش آلودگي هوا در عسلويه راه اندازي مي شوند

هشت ايستگاه سنجش آلودگي هوا در عسلويه راه اندازي مي شوند


رييس بهداشت ، ايمني و محيط زيست شركت نفت و گاز پارس با اعلام اينكه 8 ايستگاه سنجش آلودگي هوا در عسلويه به زودي راه اندازي مي شود گفت :گوگرد توليدي در پالايشگاه فازهاي 2و 3 پارس جنوبي نيز پس از راه اندازي واحد TGTU تا حدود 99 درصد تصفيه مي شود.


مظاهر انصاري؛ رييس بهداشت، ايمني و محيط زيست شركت نفت و گاز پارس در گفت و گو با خبرنگار  پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران  با اعلام اينكه احداث واحدTGUT  در فازهاي 2 و 3 پارس جنوبي در حال اجراست افزود: تصفيه گوگرد بر اساس طراحي پالايشگاه  تا بيش از اين 96 درصد پيش بيني شده بود كه با راه اندازي  واحد TGTU درفازهاي 2 و 3 پارس جنوبي اين ميزان به بيش از 99درصد مي رسد.
انصاري از طراحي و ارائه سيستم يكپارچه پايش و مديريت مصرف مواد، انرژي و آلاينده هاي زيست محيطي در پالايشگاه فازهاي 4 و 5 پارس جنوبي خبر داد و تاكيد كرد: اين پروژه هم اكنون حدود55 درصد تا كنون پيشرفت داشته است.
رييس HSE شركت نفت و گاز پارس از خريد نصب و راه اندازي 8 ايستگاه سنجش آلودگي هوا با اعتبار 130 ميليون و 737 ريال خبر داد و افزود اين پروژه اكنون در مراحل پاياني خود با 97 درصد پيشرفت قرار دارد.
وي انجام فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي و آموزش 700 نفر ساعت در زمينه HSE را از ديگر فعاليت هاي بهداشت، ايمني و محيط زيست شركت نفت و گاز پارس عنوان كرد.بازگشت به آخرين اخبار
   مهم نیست  بار بخوری زمین، مهم این است كه بار نهم برخیزی.  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company