1391/11/03
اراده ملی برای توسعه و تکمیل سرمایه گذاری در میدان های مشترک

اراده ملی برای توسعه و تکمیل سرمایه گذاری در میدان های مشترک


عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: میدان های مشترک، محور مشترک کمیسیون و وزارت نفت است و نگاه ویژه این کمیسیون در بودجه 92 تکمیل اعتبارات توسعه ای این میدان هاست.


سید مهدی موسوی نژاد در حاشیه نشست علنی روز گذشته (یکشنبه 1 بهمن) مجلس شورای اسلامی به اهمیت بالای میدان های مشترک هیدروکربوری از نگاه کمیسیون انرژی اشاره کرد و به خبرنگار شانا گفت: همه اعضای کمیسیون انرژی، بر سرمایه گذاری بیشتر در میدان های مشترک نفت و گاز تاکید دارند و تا کنون غیر از این را نشنیده ام.

وی درباره تعامل کمیسیون انرژی با صنعت نفت گفت: با آغاز به کار مجلس نهم، یکی از سازنده ترین همکاری ها بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت شکل گرفته است و می توان برآیند این تعامل را در سفرهای متعدد اعضای کمیسیون به مناطق مختلف عملیاتی صنعت نفت در سراسر کشور مشاهده کرد.

این عضو کمیسیون انرژی افزود: میدان های مشترک، نقطه مشترک کمیسیون و مدیران ارشد وزارت نفت است؛ از این رو اراده ملی برای توسعه و تکمیل سرمایه گذاری ها در این فرصت راهبردی وجود دارد.

  • میادین مشترک در بودجه 92

عبدالکریم جمیری، عضو دیگر کمیسیون انرژی، هفته گذشته از آمادگی این کمیسیون  برای بررسی هر گونه طرح و لایحه مرتبط با سرمایه گذاری در صنعت نفت خبر داد و گفت: این موضوع که کشور در عرصه نفت و گاز  به افزایش سرمایه گذاری نیاز دارد، مورد تاکید همه اعضای کمیسیون انرژی است.

وی به این پرسش که چه بخشی در بودجه 92 حوزه صنعت نفت در اولویت خواهد بود؟ پاسخ داد: به یقین در بخش بهره برداری، میدان های مشترک نفت و گاز در اولویت بالا قراردارد و همه تلاش خواهیم کرد از این میدان ها حداکثر بهره برداری را داشته باشیم.
بازگشت به آخرين اخبار
   خوشنامي، بزرگترين شكوه و افتخار هر انساني است.((اُرد بزرگ)) 
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company