1391/11/03
تجليل از برگزيدگان طرح توسعه بزرگترين سكوي توليد گاز پارس جنوبي

تجليل از برگزيدگان طرح توسعه بزرگترين سكوي توليد گاز پارس جنوبي

مهندس سپهر سپهري، قائم مقام شركت نفت و گاز پارس امروز با حضور در بزرگترين سكوي عملياتي پارس جنوبي در مرزي ترين نقطه مرز آبي مشترك ايران و كشور قطر ضمن ديدار با مهندسان و كاركنان اين سكوي توليدي از فعاليتهاي آنها تقدير كرد .

به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، سكوي توليدي فاز يك در آبهاي خليج فارس امروز ميزبان قائم مقام مديرعامل و شماري از مديران ارشد شركت نفت و گاز پارس بود. در اين برنامه بازديد، مهندس سپهري با حضور در نشستي صميمي با كاركنان اين حوزه ضمن بررسي مسايل تخصصي مربوط به راهبري، توسعه و توليد از اين سكوي عملياتي از تلاشهاي بي نظير و خستگي ناپذير فعالان اين بخش در خط مقدم جبهه توليد گاز كشور در اين حوزه فراساحلي تقدير و تشكر كرد.

در اين آئين كه به مناسبت تجليل از كاركنان فعال درطرح راهبردي افزايش ظرفيت فاز يك برپا شده بود، مهندس سپهري طي سخناني با تشريح ابعاد اهميت اجراي اين طرح ملي از منظر اقتصادي و استراتژيك، انجام موفقيت آميز اين پروژه را محصول خودباوري و بلوغ دانشي نيروي انساني متخصص و دستيابي به گستره وسيع تري از دانش فني و مهندسي نفت و گاز دانست .
وي گفت: پروژه تعويض و نصب رايزرها و افزايش ظرفيت اين سكوي مرزي به دست متخصصان داخلي و ثبت ركورد زماني جديد در نصب سازه هاي دريايي درون چاهي با حساسيت بالا در اعماق دريا و ارتقا ظرفيت همراه با اعمال بالاترين استاندارد هاي موجود ناشي از تلاشهاي مبتني بر انتقال دانش و فناوري اين حوزه توسط نيروهاي خلاق ايراني و دربردارنده زنجيره اي از ارزشهاي علمي، تكنيكي و اجرايي بوده است .

قائم مقام مديرعامل شركت نفت و گاز پارس افزود: توسعه ظرفيت هاي توليد با تكيه بر توان نيروهاي بومي افق هاي اقتصادي و تجاري جديدي را براي صنعت نفت ايران گشوده است . سپهري با اشاره به جهش هاي علمي و اجرايي نوين در روند ساخت و توسعه بخش هاي خشكي و فراساحلي طرحهاي پارس جنوبي گفت: پشتيباني و حمايت هاي موثر مقام عالي وزارت و شركت ملي نفت ايران طي سالهاي گذشته روند هاي تكاملي موثري را در توسعه اين ميدان مشترك در برداشته است.

قائم مقام شركت نفت و گاز پارس سپس طي آييني با تجليل از تلاش و كوشش جهادگران فني اين شركت در پيشبرد و اجراي كارآمد برنامه افزايش ظرفيت سكوي فاز يك پارس جنوبي از همكاري ارزنده فعالان حاضر در اين بخش با اهداي تنديس و لوح سپاس تقدير و تشكر كرد.


بازگشت به آخرين اخبار
   كسي كه هدف والاداردهرگز به دامن تسليم وناپاكي نخواهدغلتيد.ويكتور هوگو   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company