1391/11/04
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی حمیدرضا گلپایگانی را به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب شد.

به گزارش خبرنگار شانا، در حکم صادره از سوی مهندس احمد قلعه بانی آمده است: با عنایت به مصوبه مجمع شرکت ملی حفاری ایران و نظر به تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان  مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران منصوب می شوید.

موارد ذیل از حیطه و اهداف عمده ای است که انشاء ا... با همت و تلاش جناب عالی و کارکنان متعهد و تلاشگر آن شرکت محقق خواهد شد.

استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان به منظور افزایش تولید با استفاده از روش های نوین حفاری، استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری، ارتقاء سطح علمی و فنی صنعت حفاری در کشور و بومی ساختن این صنعت و فراهم آوردن زمینه صدور خدمات آن شرکت

مهندس حمیدرضا گلپایگانی متولد سال 1344 در شهرستان مشهد است و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی شیمی پالایش دانشکده نفت آبادان و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با گرایش تولید است.

وی فعالیت در صنعت نفت را با کار در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آغاز کرد و در آن شرکت در سمت های نظارت بر عملیات حفاری، مهندس برنامه ریزی چاه های توسعه ای، رئیس بخش شیمی حفاری و رئیس اداره تعمیرات چاه ها ادامه داد.

گلپایگانی در سال 82 به شرکت ملی حفاری ایران انتقال یافت و در سمت های رئیس اداره کل سیمان و انگیزش چاه، مدیر عملیات حفاری خشکی 2، مدیر خدمات فنی و معاونت مدیرعامل در امور فنی و مهندسی به ادامه خدمت پرداخت.بازگشت به آخرين اخبار
   بمانیم تا كاری كنیم، نه كاری كنیم تا بمانیم!   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company