1391/11/07
16 شهرک تخصصی پتروشیمی آماده جذب سرمایه گذار است

16 شهرک تخصصی پتروشیمی آماده جذب سرمایه گذار است


رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی گفت: همگام با توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی 16 شهرک تخصصی آماده واگذاری به متقاضیان است.

رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: برنامه ریزی های گسترده ای برای توسعه شهرک های تخصصی صنایع پتروشیمی در حال انجام است و 16 شهرک تخصصی با تمام زیرساخت های موردنیاز آماده جذب سرمایه گذار است.

محمد زیار افزود: به منظور جلوگیری از خام فروشی و گسترش صنایع تکمیلی، همکاری های گسترده ای میان وزارت نفت و وزارت صنعت معدن و تجارت در حال انجام است و شهرک های تخصصی پتروشیمی با شتاب مناسبی در حال ساخت است.
وی ادامه داد: در استان های بوشهر و خوزستان صندوق توسعه ملی 75 درصد از منابع مالی شرکت های متقاضی برای تاسیس صنایع تکمیلی را تامین خواهد کرد و سرمایه گذاران می توانند از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.

زیار گفت: بحث استفاده از فناوری های جدید و انتقال دانش فنی می تواند در توسعه شهرک های صنعتی پتروشیمی نقش آفرین باشد و فعالان در این صنعت با تولید کالاهای با ارزش افزوده بالا سهم زیادی در توسعه اقتصادی کشور داشته باشند.
وی ادامه داد: شهرک های تخصصی پتروشیمی در استان های خوزستان و بوشهر به دلیل نزدیکی به منابع تامین کننده خوراک، قابلیت های زیادی برای سرمایه گذاری دارند.


بازگشت به آخرين اخبار
   آینده متعلّق به کسانی است که به زیبایی رؤیاهای خودمعتقدند. الینور  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company