1391/11/08
چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت فردا در اهواز افتتاح می شود

چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت فردا در اهواز افتتاح می شود


مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فردا (دوشنبه 9 بهمن) در اهواز افتتاح می شود.

رحیم جلیلی در گفت و گو با خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب افزود: برگزاری این نمایشگاه در استان خوزستان به عنوان قطب انرژی کشور یک رویداد بزرگ صنعتی به شمار می آید.

وی اظهار کرد: با توجه به ابعاد و اهداف این نمایشگاه تخصصی، می توان ادعا کرد که پس از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، در جایگاه دوم قرار دارد.

جلیلی با بیان این که در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خوزستان، مقام های عالی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و مسئولان استانی حضور دارند، گفت: این نمایشگاه از سوی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان از 9 تا 12 بهمن برگزار می شود و همه روزه از ساعت 10 تا 17 برای بازدید عموم دایر است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان افزود: بیش از 150 شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی از استان خوزستان و سایر استان ها، همچنین تعدادی از شرکت های زیرمجموعه چهار شرکت اصلی تابع وزارت نفت شامل شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و بخش فرآورده های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی میان سازندگان، مدیران و کارشناسان شرکت های نفتی، فرصت کافی برای هم افزایی بیشتر و آشنایی با توانمندی سازندگان و نیازهای صنعت نفت، از دستاوردهای برپایی این رویداد مهم صنعتی است.

جلیلی با اشاره به ظرفیت های بالای استان خوزستان و نقش برجسته سازندگان و صنعتگران این استان در تامین نیازهای صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای تعامل بیشتر میان سازندگان از یک سو و سازندگان  و شرکت های نفتی از سوی دیگر است تا با شناخت کافی، زمینه همکاری بیشتر فراهم شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان افزود: خروجی این نمایشگاه ظرفیت سنجی، رونق واحدهای تولیدی و کارگاه های صنعتی و ایجاد فرصت های شغلی در استان خوزستان و سایر استان های صنعتی کشور خواهد بود.


بازگشت به آخرين اخبار
خاك ارزشمندترين گنجينه اي است كه هرملتي ميتواند داشته باشد
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company