1391/11/08
نصوری:تمامی زمینه های سرمایه گذاری فعالان صنایع پایین دستی در پارس جنوبی فراهم شد

نصوری:تمامی زمینه های سرمایه گذاری فعالان صنایع پایین دستی در پارس جنوبی فراهم شد


مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه نفت،گاز، پتروشیمی بوشهر گفت:با بسترسازی مناسب برای توسعه صنایع پتروشیمی در پایتخت انرژی کشور تمامی زمینه های سرمایه گذاری فعالان صنایع پایین دستی در پارس جنوبی فراهم شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، مهندس نصوری با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تدابیر اندیشیده شده بمنظور تسهیل در زمینه حضور سرمایه گذاران حوزه صنایع پایین دست  در منطقه ویژه پارس  علاوه بر ایجاد ارزش افزوده در تولیدات،زمینه تحقق ایجاد اشتغال پایدار نیز فراهم شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به توان داخلی در راه اندازی مجموعه های بزرگ پالایشگاهی و پتروشیمی در منطقه ویژه پارس افزود:امروز می توانیم با افتخار به جهانیان اعلام کنیم که صددرصد سازندگان و بهره برداران پروژه های پارس جنوبی را نیروهای متعهد و پرتلاش ایرانی تشکیل می دهند ، متخصصانی که فداکارانه در عرصه اقتصادی و پیشانی خط مقدم جبهه اقتصادی کشور مشغول کار و کوشش هستند.

وی برپایی این نمایشگاهها را بمنظور ارائه دستاوردهای نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه انرژی و صنعت بالنده نفت بسیار پراهمیت دانست و اظهار داشت:برپایی نمایشگاههای تخصصی در حوزه صنعت بالنده نفت می تواند در برقراری ارتباط میان مدیران،متخصصان،علاقه مندان،فعالان بخش خصوصی و دولتی در حوزه تولید کالا،تجهیزات و خدمات مهندسی مورد نیاز این صنعت بالنده نقش بسزایی ایفا کند.

نصوری تصریح کرد: امیدواریم برپایی این نمایشگاه بتواند به عنوان یک فرصت مورد استقبال جوانان،دانشجویان واقشار مختلف مردم استان و همچنین متخصصان و نخبگان این استان و کشور قرار گیرد و در این بازدیدها به تبادل تجربیات و توانایی های کشور در حوزه صنعت در بین این اقشار و مخاطبین پرداخته شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به نقش این منطقه ویژه در توسعه و پیشرفت صنعتی کشور گفت:منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان قطب صنعتی و انرژی کشور میزبان عظیم ترین پروژه های نفتی کشور است، منطقه ای که هر روز شاهد دستاوردهای جدیدی از متخصصان و توانمندان داخلی کشور می باشد، 28 فاز پالایشگاهی ،دهها پتروشیمی فعال ، پارس شمالی، میدان های گازی فردوسی، گلشن ،فرزاد و... از مهمترین پتانسیل های این منطقه عظیم انرژی و اقتصادی خاورمیانه است که در استان بوشهر قرار گرفته است.

مسعود نصوری با دعوت از شرکتهای داخلی و سرمایه گذاران ایرانی برای حضور  در بخشهای پایین دستی انرژی در منطقه پارس تاکید کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری در این منطقه و فراهم آوردن زمینه های لازم برای حضور تولید کنندگان داخلی و حمایت های ویژه از آنان می کوشد با ایجاد ارزش افزوده و اشتغال پایداراز این استعداد منطقه نیز استفاده لازم بشود.


بازگشت به آخرين اخبار
مشکلات، فرصت هایی هستند که لباس کار پوشیده اند. هنری کایزر
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company