1391/11/11
توسعه همزمان 19 فاز پارس جنوبی با فعالیت بیش از 100 هزار نفر در عسلویه

توسعه همزمان 19 فاز پارس جنوبی با فعالیت بیش از 100 هزار نفر در عسلویه


وزیر نفت با اشاره به انجام فعالیت های توسعه ای در 19 فاز پارس جنوبی به صورت همزمان گفت: هم اکنون با اشتغال بیش از 100 هزار نفر در فاز پارس جنوبی رکورد بی سابقه ای از نظر اشتغال و تولید محقق شده است.

به گزارش خبرنگار شانا، مهندس رستم قاسمی صبح امروز (چهارشنبه 11 بهمن) در مراسم بهره برداری از طرح جامع پژوهشگاه صنعت نفت و رونمایی از 8 محصول نانو ساختار کربنی این پژوهشگاه به تعیین تکلیف اکثر میادین مشترک و غیر مشترک کشور اشاره کرد و گفت: امروز صنعت نفت در بعد توسعه ای به اوج خود رسیده است چرا که موفق شدیم بیشتر میادین نفت و گاز کشور را تعیین تکلیف کرده و فعالیت اجرایی در بسیاری از آنها را آغاز کنیم.

وزیر نفت با اشاره به ساخت قطعات و تجهیزات در کشور از سوی سازندگان داخلی تاکید کرد: امروز صنعت نفت قادر به تامین بسیاری از کالاها و تجهیزات مورد نیاز خود از داخل کشور است.

قاسمی از برنامه گسترده وزارت نفت برای حمایت از سازندگان داخلی در جهت بومی سازی کامل کالا و تجهیزات مورد نیاز این صنعت خبر داد و گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک آن تعداد کالا و تجهیزات خاص نیز که هم اکنون وارد می شود با همت سازندگان داخلی در کشور تولید شود.

وزیر نفت با بیان اینکه امروز از سوی اعضای دولت حمایت های خوبی از صنعت نفت شده است، گفت: نتیجه این حمایت ها انجام سرمایه گذاری های کلان در صنعت نفت است و نتیجه این سرمایه گذاری ها افتتاح و بهره برداری از پروژه هایی است که این روزها شاهد به بار نشستن آنها هستیم.


بازگشت به آخرين اخبار
هرگزازخاطرنبریدانسان،اشرف مخلوقات است وبادرایت وپشتکارمیتواندبرای هرمشکلی،راه حل مناسبی پیدا کند.
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company