1391/11/18
برندگان دومین دوره‌ی جایزه‌ جهانی سازمان دانشی برتر معرفی شدند

برندگان دومین دوره‌ی جایزه‌ جهانی سازمان دانشی برتر معرفی شدند

در اختتامیه دومین دوره جایزه‌ جهانی سازمان دانشی برتر برندگان این جایزه در ایران و نمایندگان کشور برای شرکت در رقابتهای آسیایی این جایزه معرفی شدند.


به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ در مراسم اختتامیه مجموعه‌های فولاد مبارکه اصفهان، لعابیران، بانک پاسارگاد، مجتمع پتروشیمی بندر امام و شرکت مهندسی و ساختمان صنعت نفت به عنوان سازمان‌هایی که بیشترین امتیاز این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند شناخته شدند. از میان این پنج سازمان سه سازمان نخست نماینده‌ی ایران در مسابقات آسیایی کره خواهند بود.


ارزیابی جهانی MAKE به عنوان معتبرترین ارزیابی بین‌المللی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری با ۱۵ سال سابقه برگزاری در سه سطح ملی، قاره‌ای و جهانی برگزار می‌شود.


هر ساله هزاران سازمان از بیش از ۱۰۰ کشور جهان به طور مستمر در ارزیابی جهانی MAKE شرکت می‌کنند و مجموعه فعالیتهای خود را در حوزه‌ی مدیریت دانش محور بر اساس ۱۵۰ شاخص ارزیابی می سنجند. این سازمان‌ها همچنین از گزارش‌های تحلیلی جامع و نیز تجربیات سازمان‌های برتر دنیا در این ارزیابی بهره‌مند می‌شوند.


جایزه جهانی MAKE در ایران از سوی دانشگاه صنعتی شریف و زیر نظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE اهداء می‌شود. دفتر ارزیابی سازمان دانشجوی برتر نیز در این دانشگاه مستقر است.


انتهای پیامبازگشت به آخرين اخبار
  هرگزتسليم نشو؛هر روزمعجزه تازه اي روي ميدهد.جكسون براون  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company