1391/11/21
بزرگ ترین گردهمایی پیمانکاران و مشاوران و سازندگان صنعت نفت

بزرگ ترین گردهمایی پیمانکاران و مشاوران و سازندگان صنعت نفت
دومین کنگره توسعه نظام پیمانکاری در صنعت نفت به دستور و ریاست مقام عالی وزارت نفت با مشارکت معاونت های ستادی شرکت های اصلی در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.
 

به گزارش شانا، این کنگره روزهای 29 و 30 بهمن امسال با رویکرد بررسی مشکلات حوزه پیمانکاران، مشاوران و سازندگان در قالب 10 کارگروه تخصصی با حضور مدیران ارشد صنعت نفت، انجمن های صنفی و شرکت های خصوصی با ارائه راهکارهای موثر و کاربردی به منظور رفع مشکلات جاری برگزار خواهد شد.

شرکت های فعال در صنعت نفت، آخرین دستاوردها و توانمندی های نوین خود را در نمایشگاه جانبی این کنگره ارائه خواهند کرد.
 
علاقه مندان برای کسب اطلاع از برنامه نهایی کنگره و جزئیات بیشتر به سایت کنگره به آدرس www.irancontoil.com مراجعه کنند.
 
به گزارش شانا، استفاده از حداکثر توان علمی- پژوهشی، فنی و  عملیاتی، از طریق گردآوری، تحلیل، تلخیص و طبقه بندی آرا و نظریات و راهکارهای ارائه شده توسط خبرگان، مدیران و کارشناسان به منظور بررسی مسائل و مشکلات پیش روی توسعه نظام پیمانکاری در صنعت نفت ایران و تببین نقش و جایگاه مشاوران و پیمانکاران در ساختار اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف این کنگره هستند.
 
ضمن این که کمک به بررسی نقش و جایگاه مشاوران، سازندگان و پیمانکاران در دستیابی به اهداف سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه کشور در حوزه نفت و گاز در کنار بهره‌مندی از جدیدترین نقطه نظرات، تجربیات، دستاوردها و توانمندی‌های نهادهای علمی- پژوهشی و عملیاتی، و توسعه تعاملات و ارتباط نظام‌مند با آن ها به منظور کمک به توسعه نظام پیمانکاری در صنعت نفت ایران از دیگر رویکردهای این کنگره خواهد بود.
 
محورهای دومین کنگره ملی توسعه نظام پیمانکاری نیز شامل چگونگی تعیین و تایید مهندسین مشاور و  پیمانکاران، مباحث حقوقی و قراردادها، تامین منابع مالی پروژه ها، بومی سازی ساخت و تامین قطعات و تجهیزات و توسعه فناوری، مدیریت پروژه و بیمه و مدیریت ریسک است.بازگشت به آخرين اخبار
  يک مدير موفق طوري رفتار مي کند که انگار همه دارند او را تماشا مي کنند، حتي وقتي هيچ کس به او توجه ندارد يا تنهاست.
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company