1391/11/21
با حضور مديرعامل شركت ملي نفت ايران؛ معارفه سرپرست شركت نفت و گاز پارس برگزار شد

با حضور مديرعامل شركت ملي نفت ايران؛ معارفه سرپرست شركت نفت و گاز پارس برگزار شد

مدير عامل شركت ملي نفت ايران با حضور در جلسه معارفه  سرپرست جديد شركت نفت و گاز پارس در عسلويه ضمن گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي با اشاره به ضرورت جوانگرايي و استفاده از نيروهاي متخصص در پيشبرد توسعه ميدان گازي پارس جنوبي، انتخاب دكتر محمدرضا زهيري را گام عملي موثري در استفاده از ظرفيت ها و تجربيات نيروهاي انساني توانمند صنعت نفت دانست .

به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مهندس احمد قلعه باني كه در جمع مديران ستادي  و مجريان طرح هاي توسعه پارس جنوبي حضور يافته بود با اشاره به اولويت توسعه طرحهاي اين ميدان مشترك و اعمال برنامه زمان بندي ساخت و اجرا از مجريان طرح ها خواست تا ضمن ارايه گزارش هاي دقيق و مستمر از ميزان پيشرفت پروژه ها ، زمينه شناخت ظرفيت ها، تقويت نقاط قوت و رفع موانع پيش روي توسعه را در نتيجه تشريك مساعي مديران و مسوولان فراهم آورند .

سرپرست شركت نفت و گاز پارس نيز در اين جلسه با تبريك سالگرد دهه مبارك فجر اسلامي و گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب، پيروزي انقلاب اسلامي را نتيجه تلاش و همدلي باشكوه ملت و بنيانگذار عاليقدر انقلاب دانست و آن را الگويي براي ايجاد همدلي و كار گروهي برشمرد.

دكتر زهيري ضمن تشكر از حضور مدير عامل شركت ملي نفت ايران در منطقه ويژه پارس از اعتماد شركت ملي نفت به وي جهت تصدي مديريت شركت نفت و گاز پارس سپاسگذاري كرد  و افزود: اميدواريم با الهام از آرمان هاي انقلاب و هم افزايي و همكاري گسترده در پارس جنوبي شاهد افتخارآفريني و ثبت دستاوردهاي ديگري در كشورمان باشيم .

وي با بيان اينكه پارس جنوبي در حال حاضر، خط مقدم جبهه اقتصادي كشور است ، گفت: اگرچه امروز دشمنان با ابزار قراردادن يكسري محدوديت ها ؛ سعي در عدم تحقق اهداف كشورمان در پارس جنوبي دارند ، اما عنصر عشق به ولايت و نظام تحريم شدني نيست و اين تنها پشتوانه محكمي است كه با كنار نهادن تحريم هاي بين المللي ، دشمنان آرمان تلاش براي ساخت و سربلندي ايران را نشانه گرفته است .

زهيري در ادامه با اشاره به برنامه هاي تثبيت و تداوم توليد و اهداف توسعه اي در شركت نفت و گاز پارس، ايجاد سازوكارهاي ويژه به منظور حمايت موثر از كاركنان شاغل در مناطق عملياتي را از برنامه هاي جديد خود برشمرد و افزود: افزايش رضايت شغلي و بهبود بهره وري در پارس جنوبي ، در اولويت نفت و گاز پارس قرار دارد.

وي با اشاره به اهميت افزايش بهره وري در پيشبرد برنامه توسعه طرح ها و پروژه هاي نفت و گاز پارس جنوبي، ايجاد همدلي و هم افزايي ميان مديران و مجريان و پرهيز از مباحث حاشيه اي را عامل مهمي در ايجاد روحيه نشاط و خود باوري و حركت در جهت تحقق اهداف عالي توسعه دانست .

سرپرست شركت نفت و گاز پارس در پايان همچنين از تلاشهاي موثر مهندس سوري، مدير عامل پيشين شركت نفت و گاز پارس ، تقدير و تشكر كرد .

مهندس قلعه باني و دكتر زهيري سپس به همراه مديران و مجريان طرح ها با حضور در گلزار شهداي عسلويه و دو شهيد گمنام منطقه ويژه پارس، با تجليل از آرمانهاي آنها، ياد و خاطره كبوتران سبك بال دفاع مقدس را گرامي داشتند .بازگشت به آخرين اخبار
 گر زلال باشی،هر زیبایی كه دیگران دارند تو هم خواهی داشت،چرا كه در تو منعكس خواهد شد.   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company