1391/11/21
تقدیر مدیر عامل شرکت ملی نغت ایران از کارکنان پر تلاش سکوهای پارس جنوبی

تقدیر مدیر عامل شرکت ملی نغت ایران از کارکنان پر تلاش سکوهای پارس جنوبی

مدير عامل شركت ملي نفت ايران به همراه سرپرست شركت نفت و گاز پارس با حضور در سكوي فاز يك و سكوهاي  فازهاي 12 و 17  پارس جنوبي از تلاش هاي بي وقفه كاركنان سكوهاي عملياتي در فصل زمستان تقدير كرد .

به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مهندس احمد قلعه باني روز پنج شنبه با حضور در سكوي فاز يك پارس جنوبي ضمن تقدير از فعالان طرح افزايش ظرفيت توليد سكوي فاز يك پارس جنوبي در جمع كاركنان اين بخش عملياتي، تلاشهاي آنها را در جهت تامين گاز مورد نياز كشور به ويژه در فصل زمستان ستود و گفت: مردم در فصل سرما از محصول تلاشهاي شما بهره مند شدند .

وي انجام مراحل مربوط به تعمير و تجهيز اين سكو كه در خط مقدم توليد گاز ايران در اين حوزه مشترك قرار گرفته است را دستاوردي بزرگ از تلاش مهندسان و كاركنان شايسته نفت و گاز پارس عنوان كرد و افزود: انجام اين كار بزرگ بيش از پيش موجب غرور و بالندگي ميهن ما شده است .

وي با اشاره به تلاش دشمنان در شكست اهداف كشورمان گفت: خوشبختانه ملت عزيزمان با ايستادگي در مقابل اهداف شوم دشمن ، موجي از سربلندي ايران را در بين جهانيان به نمايش گذاشته اند .

مدير عامل شركت ملي نفت ايران در جلسه با كاركنان اين سكو با معرفي دكتر زهيري به عنوان سرپرست جديد شركت نفت و گاز پارس گفت: شركت ملي نفت در قالب برنامه راهبردي خود مبني بر استفاده موثر از دانش و تجربيات نيروهاي كارآزموده، انتصاب  دكتر زهيري را در راستاي استفاده از تخصص عالي وي در صنعت نفت ذكر كرد.

وي گفت: ايشان فردي ارزشي و داراي تخصص هاي پرشمار اجرايي است كه طي سال هاي گذشته خدمات شاياني در حوزه هاي بالادستي و پايين دستي نفت و گاز داشته است .

مهندس قلعه باني همچنين از تلاشهاي مدير عامل سابق شركت نفت و گاز پارس تقدير كرد و گفت:مهندس سوري در مدت حضور خود در حوزه پارس جنوبي به عنوان يك خدمتگذار واقعي با تلاش هاي شبانه روزي موثري كه در به ثمر رساندن توسعه فازهاي پارس جنوبي داشت ، خود را وقف صنعت نفت كرده بود كه لازم است از خدمات ايشان تقدير شود.

وي سپس از تلاش مهندس سپهري، قائم مقام شركت نفت و گاز پارس در طول تصدي راهبري اين شركت و خدمات ارزشمند ايشان نيز تقدير كرد .

 


بازگشت به آخرين اخبار
  هرگزتسليم نشو؛هر روزمعجزه تازه اي روي ميدهد.جكسون براون  
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company