1391/11/21
ديدار دكتر محمد رضا زهيري با كاركنان سكوهاي دريايي پارس جنوبي

ديدار دكتر محمد رضا زهيري با كاركنان سكوهاي دريايي پارس جنوبي

سرپرست جديد شركت نفت و گاز پارس پس از حضور در نمايشگاه انرژي كيش و بازديد از دستاوردهاي صنعتي شركتهاي ايراني به همراه مدير عامل شركت ملي نفت ايران در سكوهاي عملياتي فاز يك و دكل هاي حفاري فازهاي 12 و 17 ميدان مشترك پارس جنوبي حضور يافت .

به گزارش روابط عمومي،  در اين برنامه كاري علاوه بر ديدار و تقدير از كاركنان بخش فراساحل و سكوهاي توليدي پارس جنوبي، مراسم معارفه دكتر زهيري در سكوي فاز يك پارس جنوبي برگزار شد.

سرپرست جديد شركت نفت و گاز پارس با سپاس از همكاري هاي شبانه روزي و ارزشمند كاركنان بخش توليد گاز ، تلاشهاي مستمر جهادگران اين عرصه را در شرايط دشوار كار دريايي، ستود.

وي در جمع كاركنان اين سكو گفت: انتصاب خود را در دهه پرفيض و مبارك فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به فال نيك مي گيرم و اميدوارم بتوانم براساس آرمانهاي انقلاب و فرمايشات مقام معظم رهبري و با حمايت صنعت نفت و همدلي كاركنان خدوم و دلسوز اين شركت ، به عنوان سرباز نظام منشا خدمات شايسته به كشورمان باشم.

زهيري با اشاره به اعمال تحريم ها و تلاشهاي گسترده دشمنان نظام در آن سوي مرزها گفت: خوشبختانه ملت بزرگ ايران با پشتوانه اي محكم در عشق به نظام و ولايت ، نه تنها شكست تحريم ها را موجب شده اند بلكه دستاوردهايي جديدي را براي كشور رقم زده اند .

وي توسعه توان ساخت داخلي را نمونه اي از افتخارات سربازان نظام در پارس جنوبي عنوان كرد و گفت: روند ايجاد شده در شرايط كنوني ، نشان از اراده  و گامهاي پرتوان ايرانيان است كه صنعت نفت را در مسير خودكفايي و بومي سازي گسترده اي قرار داده اند .

دكتر زهيري سپس از خدمات بي نظير مهندسان و فعالان پارس جنوبي در طرح افزايش ظرفيت فاز يك و خودكفايي در تعمير و نصب تجهيزات و نيز ارسال به موقع گاز توليدي به خشكي تقدير و تشكر كرد.

ديدار با كاركنان سكوهاي حفاري فازهاي 12 و 17 پارس جنوبي و بررسي اجراي اين دو طرح دريايي در آب هاي خليج فارس از ديگر برنامه هاي سرپرست جديد شركت نفت و گاز پارس بود.بازگشت به آخرين اخبار
 شادی، در نبود مشکلات نیست. شادی در آن است که چگونه با مشکلات کنار بیایی. استیو مارابولی   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company