1396/02/16
بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به کار كرد

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به کار كرد

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز (16 اردیبهشت ماه 96) در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، آیین گشایش این نمایشگاه، با حضور علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی و بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت برگزار شد.
بیژن زنگنه، وزیر نفت در این آیین با اشاره به بهره‌برداری از 11 فاز پارس جنوبی در طول سه و سال نیم فعالیت دولت یازدهم، گفت: ظرفیت برداشت از ميدان مشترك پارس جنوبی در این مدت به ميزان دو برابر افزایش یافته است.
وزیر نفت با اشاره به اینکه تا پایان سال 92 میزان برداشت از میدان مشترک پارس جنوبی 285 میلیون مترمکعب بود، افزود: این میزان تا پایان سال 95 به 575 میلیون مترمکعب افزایش یافته است.
به گفته وی، سهم سوخت مایع در سبد نیروگاه‌ها از 42 درصد در سال 92، به کمی بیشتر از ده درصد در سال 95 رسیده است.
روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس در غرفه شركت ملي نفت ايران واقع در سالن هشت نمايشگاه بين‌المللي، مهمترين فعاليت‌ها و دستاوردهاي شركت نفت و گاز پارس را به علاقه‌مندان صنعت نفت و گاز معرفي مي‌كند و كارشناسان مديريت‌هاي مختلف شركت نفت و گاز پارس نيز پاسخگوي سوالات و درخواست‌هاي مخاطبان تخصصي نمايشگاه خواهند بود.
اين نمايشگاه كه با حضور بیش از چهار هزار شرکت داخلی و خارجی از صبح امروز (شنبه، ١٦ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار كرد، عصر روز سه‎شنبه (١٩ اردیبهشت‎ماه) به کار خود پایان می دهد.
آخرين اخبار

|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company