1396/04/28
تقدير مديرعامل از افتخارآفرينان شركت نفت و گاز پارس در بيست‌ودومين كنگره جهاني نفت

تقدير مديرعامل از افتخارآفرينان شركت نفت و گاز پارس در بيست‌ودومين كنگره جهاني نفت

مهندسان جوان و افتخارآفرين شركت نفت و گاز پارس در بيست و دومين كنگره جهاني نفت كه از 18 تا 22 تيرماه سال جاري در استانبول برگزار شد، در مراسمي از سوي مديرعامل اين شركت تقدير و تجليل شدند.

به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، در پي كسب مدال طلاي المپيك جهاني نفت و جايگاه سوم مقالات پذيرفته شده توسط مهندسان جوان اين شركت در بيست و دومين دوره برگزاري كنگره جهاني نفت (WPC; World Petroleum Congress ، محمد مشكين‌فام، مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با اهداي لوح تقدير از زحمات و تلاش‌هاي ارزنده مريم خرم، رئيس پژوهش و فناوري و رئيس كانون تفكر، محمد راهرواحمدي، كارشناس ارشد مستندسازي تجربيات و مديريت دانش شاغل در مديريت پژوهش و فناوري، الينا باقري، كارشناس ارشد برنامه‌ريزي حفاري واحد مديريت مهندسي نفت و گاز، زهرا سادات ميرشفيعي، كارشناس ارشد حفاري واحد مديريت مهندسي نفت و گاز، سارا معصوم و سحر اميني، كارشناسان ارشد واحد مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست (HSE) تشكر و تقدير كرد.


الينا باقري، كارشناس ارشد برنامه‌ريزي حفاري واحد مهندسي نفت و گاز به همراه گروهي از جوانان ساير كشورهاي شركت‌كننده در مسابقه‌اي با محوريت موضوعات مهندسي نفت، موفق به اخذ مدال طلاي المپيك جهاني نفت شد.

همچنين سحر اميني، نخستين بانوي ايراني سخنران در طول تاريخ برگزاري كنگره بود كه در بخش محيط زيست از قسمت مسؤوليت‌هاي اجتماعي، برنامه‌ها و مسؤوليت‌هاي اجتماعي شركت نفت و گاز پارس را در زمينه محافظت از محيط زيست منطقه پارس‌جنوبي با ارائه مقاله‌اي با عنوان «برنامه استحصال گازهاي سوزانده شده در پالايشگاه‌هاي گازي پارس جنوبي» تشريح كرد.

محمد راهرواحمدي، كارشناس ارشد مستندسازي تجربيات و مديريت دانش شاغل در مديريت پژوهش و فناوري نيز با همكاري مريم خرم، رئيس پژوهش و فناوري و رئيس كانون تفكر شركت نفت و گاز پارس در بخش علمي كنگره جهاني نفت مقاله‌اي با عنوان «ارائه چهارچوبي در مستندسازي تجارب و استخراج دانش مديران و خبرگان در صنعت نفت و گاز» ارائه كردند.

در اين مقاله به اهميت جمع‌آوري، سازماندهي، تجزيه، تحليل و انتشار تجارب و دانش كسب‌شده توسط افراد خبره و مديران لايق كشور از طريق فرآيند دانشي در راستاي ثبت و ضبط آن‌ها اشاره شد.

همچنين سارا معصوم و سحر اميني، كارشناسان ارشد واحد مديريت ايمني، بهداشت و محيط زيست (HSE) شركت نفت و گاز پارس با همكاري زهرا سادات ميرشفيعي، كارشناس ارشد حفاري واحد مديريت مهندسي نفت و گاز مقاله‌اي با عنوان «هدف‌گذاري استراتژيك بر اساس تجزيه و تحليل حوادث» در كنگره جهاني نفت ارائه كردند.آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company