1396/07/18
حضور نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس در نمایشگاه فراساحلی هلند

حضور نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس در نمایشگاه فراساحلی هلند

نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس به منظور معرفی فرصتهای سرمایه‌گذاری در میدان مشترک گازی پارس جنوبی در نمایشگاه تخصصی فراساحل انرژی ۲۰۱۷ هلند که در شهر آمستردام در حال برگزاری است، حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، در این نمایشگاه که از امروز (سه‌شنبه ۱۸ مهرماه) با حضور ۷۵۰ شرکت بین‌المللی از ۹۹ کشور در شهر آمستردام آغاز به کار کرده است، نمایندگانی از چهار شرکت تابعه شرکت ملی نفت ایران حضور دارند.

شرکت نفت و گاز پارس، شرکت فلات قاره ایران، شرکت پایانه های نفتی ایران و شرکت مهندسی و توسعه نفت از جمله شرکت‌های فعال در صنعت فراساحل ایران هستند که به منظور معرفی فرصت‌های پیش روی سرمایه‌گذاران بین‌المللی برای حضور در صنعت فراساحل ایران در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

متخصصان و نمایندگان شرکت نفت و گاز پارس نیز با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه با هدف شتاب بخشی در روند توسعه میادین مشترک گازی کشور به ارائه پیشنهاداتی در خصوص توسعه این میادین و پروژه های آتی تحت مدیریت این شرکت همچون فرزاد، پارس شمالی، گلشن و فردوسی پرداختند و مذاکراتی در این زمینه انجام دادند.

نمایشگاه فراساحل انرژی هلند تنها نمایشگاه تخصصی فعالیت‌های فراساحلی است که از سال ۲۰۰۸ میلادی تا کنون به منظور فراهم آوردن فرصت‌های همکاری میان شرکت های بین‌المللی هر ساله متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد و بازدیدکنندگانی از سراسر دنیا دارد.
آخرين اخبار

|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company