1396/07/24
دوازدهمين نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شيراز آغاز به كار كرد

دوازدهمين نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شيراز آغاز به كار كرد

دوازدهمين نمایشگاه بين المللي و تخصصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و نمايشگاه ايمني، بهداشت و محيط زيست در صنعت نفت، از روز يك شنبه ٢3 مهرماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس آغاز به كار كرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس؛ آیین گشایش این نمایشگاه، با حضور حبيب الله بيطرف معاون مهندسي ، پژوهش و فناوري وزارت نفت برگزار شد.
بيطرف برگزاري نمايشگاه‌هاي نفت و گاز را عامل مهمي در توسعه بخش‌هاي صنعتي و كارآفريني براي كشور دانست و گفت: در اين نمايشگاه ها ظرفيت هاي جديد مرتبط با حوزه فعاليت شركت ها و همچنين نيازهاي بخش هاي مختلف در زمينه هاي كاري مربوطه به عنوان بسترهاي جديد سرمايه گزاري عرضه مي شود.
معاون مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت افزود: برگزاري نمايشگاه (بويژه بصورت ساليانه) زماني اثربخش است كه درهر دوره تحولات سال گذشته عرضه و نيازهاي موجود توسط شركت ها ارائه شده و متخصصان، مديران، كارآفرينان از نمايشگاه ها بازديد كنند.
وي با تاكيد بر اهميت بازديد متخصصان و كارافرينان از اين نمايشگاه ها گفت: كارافرينان مي توانند  با ايده هاي خود نيازها را به صنايع توليدي تبديل كرده و به اين تريتيب اقتصاد كشور از آن بهره‌مند شود.

مديرعامل شركت نمايشگاه هاي استان فارس نيز در اين مراسم با اشاره به اينكه اين نمايشگاه در زميني به مساحت ١٠ هزار مترمربع برگزار مي شود، حضور شركت هاي دولتي به عنوان بخش هاي محوري صنعت نفت را از نقاط قوت اين نمايشگاه عنوان كرد.

 شركت نفت و گاز پارس به عنوان توسعه دهنده مگاپروژه هاي پارس جنوبي، به همراه نمایندگانی از ساير شرکت هاي تابعه در غرفه شرکت ملی نفت ایران، دستاوردها وفرصتهای جديد سرمایه‌گذاری در میادين مشترک نفتي و گازی در حوزه هاي تحت راهبري خود را به علاقمندان صنعت نفت و گاز معرفي مي كند.

توسعه ميدان مشترك گازي و لايه نفتي پارس جنوبي، ميدان فرزاد، ميدان هاي گازي پارس شمالي، گلشن و فرودوسي از جمله برنامه هاي درحال انجام و پيش روي شركت نفت و گاز پارس در راستاي تكميل زنجيره ارزش در صنايع بالادستي نفت و گاز است.

اين نمايشگاه كه با حضور نمايندگاني از شركت هاي دولتي و خصوصي فعال در صنعت نفت برپا شده، چهارشنبه ٢٦ مهرماه به کار خود پایان می دهد.

آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company