1396/08/02
کسب نشان طلای المپیاد آتش‌نشانان وزارت نفت توسط نماینده شركت نفت و گاز پارس

کسب نشان طلای المپیاد آتش‌نشانان وزارت نفت توسط نماینده شركت نفت و گاز پارس

نماينده فاز 13 در تيم آتش‌نشانان شركت نفت و گاز پارس نشان طلاي المپياد آتش‌نشانان وزارت نفت را از آن خود كرد.
به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس رئیس HSE طرح توسعه فاز 13 با اعلام این خبر افزود آقای منوچهر آرمین از آتش نشانان فاز 13 که در تیم آتش‌نشانان شرکت نفت و گاز پارس در سومین المپیاد تخصصی آ تش نشانان وزارت نفت حضور داشت موفق شد در بخش صعود از نردبان معلق مدال طلای مسابقات را کسب كند.

کوروش عمادی افزود: با توجه به نقش و جایگاه HSE در حفاظت از سلامت کارکنان، سرمایه‌ها، اعتبار شرکت و محیط زیست، طرح توسعه فاز 13 به این مهم اهمیت ویژه قائل بوده و تمام سطوح کارکنان این طرح بازوی حمایتی HSE محسوب شده و در پیاده سازی اصول و مقررات HSE مشارکت دارند.
خوشبختانه با حمایتهای مدیریت طرح و همچنین، همکاری و همراهی ستاد بهداشت،ایمنی،محیط زیست و پدافندغیرعامل شرکت با تیم HSE فاز 13 موجب شده تا با انگیزه و پشتکار ، فرایندهای پیاده سازی قوانین HSE پیگیری شده و نظرات کارشناسی HSE جزئ اولویتهای این طرح قرار گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: در حوزه فراساحل با انجام بازدیدهای کارشناسی از دکلهای حفاری، سازه های نصب شده و سکوسازی رعایت مقررات HSE توسط پیمانکاران مورد بازرسی و پایش قرار میگیرد. در پالایشگاه خشکی نیز همکاران HSE با حضور درسایت، بازرسی، برگزاری جلسات و ارتباط موثر با پیمانکاران پیاده سازی الزامات HSE را پیگیری می کنند.
عمادی افزود: اهم فعالیتهای صورت گرفته توسط HSE فاز 13 شامل حضور و نظارت در تمامی مراحل ایمن سازی، مهار چاه، آ وار برداری و نصب جکت آ سیب دیده SPD13A ، تهیه اهداف و برنامه های HSE جهت ارزیابی عملکرد پیمانکار و تهیه PMS در بخش HSE، پیاده سازی فرایند PSSER ، اجرایی کردن سیستم مجوز کار راه اندازی از دیگر موارد اجرایی شده در این طرح می باشد.
ریس HSE طرح توسعه فاز ۱۳ در پایان افزود: با توجه به موارد فوق الذکر و عزم جدی موجود در تمامی سطوح پروژه در رعایت مقررات ایمنی، انشاالله شاهد راه اندازی ایمن و بدون حادثه ای در تمامی بخشهای طرح خواهیم بود.


آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company