1396/10/10
امضای تفاهمنامه همکاری میان شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت اکتشاف

امضای تفاهمنامه همکاری میان شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت اکتشاف

تفاهم‌نامه همكاری در حوزه بالادستی بين شركت نفت و گاز پارس و مديريت اكتشاف شركت ملی نفت ايران امضا شد.

به گزارش روابط‌عمومی شركت نفت و گاز پارس، اين تفاهم‌نامه بعداز ظهر روز گذشته (شنبه، 9 دی‌ماه) بين محمد مشكين‌فام، مديرعامل اين شركت و سيدصالح هندی، مدير اكتشاف شركت ملی نفت ايران به امضا رسيد.
اين تفاهم‌نامه در راستای اجرای سياست استفاده بهينه از امكانات، اطلاعات موجود، تجارب، استعداد و توانمندی‌های طرفين تفاهم‌نامه در حوزه همكاری‌های عملياتی، علمی و پژوهشی منعقد شد.
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حاشیه امضای اين تفاهم‌نامه، تبادل اطلاعات و داده های مربوط به مخازن و میادین نفت و گاز خلیج فارس را از مهمترین اهداف امضای این تفاهمنامه عنوان کرد و گفت: با توجه به واگذاری میادین جدید از طرف هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران به شرکت نفت و گاز پارس امید می رود با همکاری منسجم و استفاده از سوابق موجود و داده های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گام موثری در مسیر گسترش دامنه فعالیت های اکتشافی و توسعه ای ایران در خلیج فارس برداشته شود.
سيدصالح هندي نيز در آيين امضای اين تفاهم‌نامه ضمن ابراز آمادگی كامل مديريت اكتشاف شركت ملی نفت ايران به منظور تبادل تجارب، داده‌ها، اطلاعات، دانش، توانمندی فنی و نظارت بر عملكرد پيمانكاران، طراحی قراردادها و همكاری‌های متقابل با شركت نفت و گاز پارس، امضای این تفاهمنامه را در راستای انجام مطالعات و بررسی مخازن و میادین در حال توسعه و بهره برداری توسط شرکت نفت و گاز پارس عنوان کرد.
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران یکی از اولویت های اصلی وزارتخانه را انجام عملیات اکتشافی جدید در حوزه خلیج فارس عنوان و ابراز امیدواری کرد همدلی و همراهی بین مدیران و کارشناسان این دو مجموعه زمینه انتقال اطلاعات، تجارب و توانمندی های طرفین را فراهم کند.


آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company