1399/02/07
شرکت نفت و گاز پارس موفق به دریافت گواهینامه بین المللی مدیریت انرژی شد

شرکت نفت و گاز پارس موفق به دریافت گواهینامه بین المللی مدیریت انرژی شد

شرکت نفت و گاز پارس در ادامه اقدامات مربوط به استقرار سامانه مدیریت انرژی، موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ایزو 50001 در زمینه مدیریت انرژی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، با تلاش کارکنان بخش های ستادی و عملیاتی به منظور استقرار سیستم مدیریت انرژی و پیرو انجام دو مرحله ممیزی در اواخر سال 1398، این شرکت گواهینامه استاندارد ایزو 50001 را با موفقیت دریافت کرد.

علی آفریده قیاسی ، مدیر برنامه ریزی و کنترل طرح های شرکت نفت و گاز پارس با بیان اینکه اقدامات مربوط به استقرار سیستم مدیریت انرژی با محوریت این مدیریت در دو سال گذشته به طور مستمر در جریان بوده، گفت: خوشبختانه این شرکت پس از ممیزی های صورت گرفته از طریق شرکت مشارکتی توف نورد ایران- آلمان (TUV NORD)، موفق به دریافت این گواهینامه شد.

وی اصلاح و بهبود روش های مصرف، پیاده سازی اصول صحیح مصرف انرژی، کاهش هزینه های مصرف و کاهش رشد گازهای گلخانه ای را از جمله نتایج بارز استقرار این سامانه مدیریتی عنوان کرد و گفت: خط مشی، اهداف، فرایندها و دستورالعمل های مدیریت انرژی در قالب مستندات متعدد، تدوین و تصویب شده و به سطوح مختلف مدیریتی و عملیاتی جهت اجرا ابلاغ می شود.

مدیر برنامه ریزی و کنترل طرح های شرکت نفت و گاز پارس به طیف گسترده فعالیت های این شرکت، اشاره کرد وگفت: با توجه به این موضوع، در گام نخست دامنه کاربرد این سیستم در بخش های تولید و توسعه، محدود به نیروگاه متمرکز و سیکل ترکیبی پارس جنوبی، سکوها و پالایشگاه فاز 19 و ساختمان مرکزی این شرکت بوده و توسعه آن به سایر بخش ها از جمله همه سکوهای عملیاتی و تمامی طرح های توسعه ای جدید در دستور کار آینده قرار دارد.

وی افزود: رعایت الزامات استاندارد مذکور و کمک به استمرار و توسعه آن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیازمند همکاری تمام ارکان سازمان است.آخرين اخبار

Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company