آخرین اخبار
سکوی SPD9 تا پایان امروز به حداکثر ظرفیت تولید می‌رسد
مدیر عملیات شرکت نفت و گاز پارس با اعلام برداشت 800 میلیون فوت مکعب گاز از سکوی بازسازی شده SPD9 ابراز امیدواری کرد این سکو تا پایان امروز به ظرفیت تولید روزانه حداکثری 1 میلیارد فوت مکعب گاز برسد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، علیرضا عبادی در تشریح جزئیات عملیات بازسازی و راه‌اندازی مجدد سکوی حادثه‌دیده SPD9 گفت: بعد از وقوع حادثه در خط لوله ا...(ادامه)
1398/07/24
دو سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی همزمان راهی خلیج فارس شدند
پس از اتمام مراحل بارگیری و مهاربندی دو سکوی باقیمانده اصلی و اقماری فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی، این دو عرشه دریایی راهی آب‌های خلیج فارس شدند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، قائم‌مقام طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی گفت: سکوی اصلی 23 و سکوی اقماری 24B برای نصب در موقعیت مخزنی خود در ميدان مشترك پارس جنوبی، بر روی شناور FLB124 همزمان راهی آبهای خلیج فا...(ادامه)
1398/07/23
تولید دوباره گاز از سکوی حادثه‌دیده پارس جنوبی آغاز شد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به بازسازی سکوی حادثه دیده فازهای ۶تا۸ پارس جنوبی از آغاز تولید دوباره گاز در این سکو خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام ضمن اشاره به ابعاد عملیات بازسازی بخش‌های آسیب‌دیده سکوی فاز 8 پارس‌جنوبی(SPD9) در بازه زمانی کمتر از چهار ماه، تصریح کرد: این سکو پس از تکمیل عملیات راه&zwn...(ادامه)
1398/07/23
انتقال و نصب همزمان دو سکوی فازهای ۲۲ تا۲۴ پارس جنوبی در خلیج فارس
قائم‌مقام طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی از عملیات انتقال همزمان دو سکوی گازی اصلی و اقماری این طرح به موقعیت میدان پارس جنوبی در هفته آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، علی اصغر صادقی به عملیات بارگیری سکوی اقماری 24B در پایان هفته گذشته اشاره کرد و گفت: قرار است این سکو به همراه سکوی اصلی فاز 23 در عملیاتی مشترک، یارد شرکت صنعتی دری...(ادامه)
1398/07/20
گزارش تصویری/ عملیات بارگیری آخرین سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی
آخرین سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی پنجشنبه (18 مهرماه)، در یارد شرکت صنعتی دریایی ایران بارگیری شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، سکوی 24B پس از تکمیل عملیات ساخت در بخش خشکی، با پیشرفت حدود ۹۵.۵ درصد و وزنی معادل ۲۵۰۰تن، به روش PUSH PULL بر روی شناور FLB124 بارگیری شد. این سکو با توان تولید روزانه 500 میلیون فوت مکعب گاز ترش معا...(ادامه)
1398/07/19
آخرین سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی بارگیری شد
آخرین سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی عصر امروز ( پنجشنبه 18 مهرماه)، در یارد شرکت صنعتی دریایی ایران بارگیری شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، سکوی 24B پس از تکمیل عملیات ساخت در بخش خشکی، با پیشرفت حدود ۹۵.۵ درصد و وزنی معادل ۲۵۰۰تن، به روش PUSH PULL بر روی شناور FLB124 بارگیری شد. این سکو با توان تولید روزانه 500 میلیون فوت مکعب ...(ادامه)
1398/07/18
شمار سکوهای تولیدی پارس جنوبی امسال به 39 عدد می رسد
معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به نصب و  راه اندازی 6 سکوی جدید پارس جنوبی تا پایان امسال گفت: با بهره برداری از این سازه ها، تعداد سکوهای درحال تولید پارس جنوبی به 39 عدد می رسد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس یحیی رشیدی در مراسمی با حضور آتش نشانان این شرکت، تولید ایمن و پایدار گاز را هدف و اولویت اصلی کارکنان عملیات تولید عنوان ک...(ادامه)
1398/07/16
کسب مقام نخست آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت توسط شرکت نفت و گاز پارس
تیم منتخب آتش‌نشانان شرکت نفت و گاز پارس به مقام نخست چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی- تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت دست یافتند. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، چهارمین دوره آمادگی ارزیابی عملیاتی-تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی با هدف و ارتقای آمادگی و توان مقابله با شرایط اضطراری و شناسایی نیروهای م...(ادامه)
1398/07/09
راهیابی دو اثر روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس به پنجمین جشنواره فیلم‌های صنعتی
دو فیلم ساخته‌شده به سفارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس برای نمایش در آیین بهره‌برداری از فازهای پارس‌جنوبی به پنجمین جشنواره فیلم‌های صنعتی راه یافتند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، تیزر «سرزمین رویایی» و فیلم «ستاره سیزدهم» در معرفی فاز سیزده پارس‌جنوبی که اسفندماه سال گذشته به سفارش روابط‌ع...(ادامه)
1398/07/03
دیدار وزیر نفت سوریه از پایتخت گازی کشور
وزیر نفت و منابع معدنی سوریه با حضور در استان بوشهر از دستاوردهای ایران در توسعه طرح‌های گازی پارس جنوبی دیدن کرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت و گاز پارس، علی سلیمان غانم، وزیر نفت و منابع معدنی سوریه و هیئت همراه که به منظور حضور در سیزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست به ایران سفر کرده است، امروز (دوشنبه، یکم مهر 98) در سفری یک‌روزه به استان بوشهر با فعا...(ادامه)
1398/07/01
فراخوان «درخواست پیشنهاد» (RFP) پروژه‌های پژوهشی شرکت نفت و گاز پارس در سامانه "ساتع"
شركت نفت و گاز پارس جهت تأمین نیازهای پژوهشی خود از دانشگاه ها و مراکز پژوهشی واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. به گزارش روابط عمومی، واحد پژوهش و فناوری شرکت نفت و گاز پارس در راستای تامین نیازهای پژوهشی خود و وفق بند ح تبصره 9 قانون بودجه، نسبت به فراخوان نیازهای پژوهشی خود در سامانه «ساتع» اقدام کرده است. روش شناسی کاهش اثرات تغییرات سرعت (Velocity Di...(ادامه)
1398/06/30
پاسخ مديرعامل شركت نفت و گاز پارس به شائبه در مناقصه بارج مسكوني كاركنان عملياتي پارس جنوبي
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در واکنش به جنجال‌های اخیر رسانه‌ای نسبت به نتیجه مناقصه اجاره بارج مسکونی کارکنان عملیاتی پارس جنوبی گفت: انتقادهای وارده صرفا بهانه‌جویی و شانتاژ رسانه‌ای است و اغراض دیگری در این زمینه دنبال می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام صبح امروز (23 شهریور 98) در حاشیه آیین امضای قرارداد تو...(ادامه)
1398/06/23
بهره‌برداری از مرحله نخست فاز 11 پارس جنوبی تا 1400
توسعه پارس جنوبی در بخش دریایی تا پایان امسال تکمیل می‌شود وزیر نفت با اعلام تکمیل توسعه بخش دریایی طرح‌های گازی پارس جنوبی تا پایان سال جاری گفت: تلاش می‌شود تا مرحله اول فاز 11 نیز تا نیمه سال 1400 به بهره‌برداری برسد.  به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، بیژن نامدار زنگنه صبح امروز (شنبه، ۲۳ شهریور 98) در آیین امضای قرارداد ...(ادامه)
1398/06/23
تأمین مستمر 75 درصد گاز کشور؛ چشم‌انداز جدید شرکت نفت و گاز پارس
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: پس از اتمام فعالیت‌های توسعه‌ای فازهای پارس جنوبی، چشم‌انداز جدیدی بر مبنای تأمین مستمر حداقل 75 درصد گاز مورد نیاز مصرفی کشور در شرکت نفت و گاز پارس تعریف شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام در آیین امضای قرارداد توسعه میدان گازی بلال که صبح امروز (شنبه، 23 شهریور 98) در سالن شهید بهشتی ...(ادامه)
1398/06/23
میدان گازی بلال با اعتبار 440 میلیون دلار توسعه می‎یابد
قرارداد توسعه میدان گازی بلال با سقف هزینه سرمایه‎ای 440 میلیون دلار میان شرکت نفت و گاز پارس و شرکت داخلی پتروپارس به امضا می‎رسد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، قرارداد طرح توسعه میدان گازی بلال (بخش شرقی میدان گازی پارس جنوبی) به زودی بین شرکت نفت و گاز پارس به عنوان کارفرما و شرکت پتروپارس به عنوان پیمانکار عمومي طرح – GC و الحاق قرارداد مذكو...(ادامه)
1398/06/17
صفحه 1 از 149اولین    قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company