آخرین اخبار
برنامه پیمانکاران طرح های باقیمانده پارس جنوبی روزانه رصد می شود
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس  با اشاره به اینکه درحال حاضرهیچ  کدام از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی  خارج از اولویت های کاری  اين شركت قرار ندارد،گفت:به منظور كنترل روند اجراي پروژه ها ، برنامه تمامي پیمانکاران طرح های باقیمانده ، به صورت  روزانه رصد می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس محمد مشکین فام در بازديد از فاز١٤  به ضرورت توسعه اين ف...(ادامه)
1395/08/27
گزارش تصويري/ عمليات نصب سكوي فاز20 پارس جنوبي در آب هاي خليج فارس
عرشه فاز 20 پارس جنوبي پس از رسیدن به موقعيت مخزن پارس جنوبي، پیش از ظهر روز شنبه 22 آبان ماه بر روی جکت خود در آب های خلیج فارس نصب شد. عمليات نصب اين سكو از ساعت ١٠ و ٣٠ دقيقه امروز آغاز و با ثبت ركورد يك ساعت و ٢٠ دقيقه ، سريع ترين زمان نصب سكوهاي دريايي پارس جنوبي را به خود اختصاص داد. 2هزار 600 تن سازه آهنی که ساخت آن با همت متخصصان ایرانی صورت گرفته و روز سه شنبه 3...(ادامه)
1395/08/22
عرشه فاز 20 پارس جنوبی به ايستگاه آخر توسعه رسيد
عرشه فاز 20 پارس جنوبي پس از رسیدن به موقعيت مخزن پارس جنوبي، پیش از ظهر روز شنبه 22 آبان ماه بر روی جکت خود در آب های خلیج فارس نصب شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عمليات نصب اين سكو از ساعت ١٠ و ٣٠ دقيقه امروز آغاز و با ثبت ركورد يك ساعت و ٢٠ دقيقه ، سريع ترين زمان نصب سكوهاي دريايي پارس جنوبي را به خود اختصاص داد. 2هزار 600 تن ...(ادامه)
1395/08/22
گزارش تصويري بارگيري پايه سكوي مشعل ١٣B
فرايند ساخت پايه سكوي مشعل FSP-13B كه از ماه گذشته به شكل جدي پيگيري شده بود، طبق برنامه ريزي انجام شده ، پنج شنبه ۲۰ آبان ماه به پايان رسيد و بارگيري آن روزجمعه توسط جرثقيل دريايي HL-5000 با موفقيت انجام شد.     ...(ادامه)
1395/08/22
پايه سكوي مشعل عرشه ١٣B پارس جنوبي بارگيري شد
پايه سكوي مشعل FSP-13B روز جمعه 21 آبان ماه در یارد صنعتی شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) بارگیری شد.   به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، سرپرست فاز ١٣ پارس جنوبي این عملیات را گام بزرگي  در تکمیل سکوی 13B  توصیف کرد و گفت: فرايند ساخت پايه سكوي مشعل FSP-13B كه از ماه گذشته به شكل جدي پيگيري شده بود، طبق برنامه ريزي انجام شده ، پنج شنبه ۲۰ آبان ما...(ادامه)
1395/08/22
شرکت نفت و گاز پارس جایزه ملی کیفیت ایران در سطح 4 ستاره را کسب کرد
شركت نفت و گاز پارس در ادامه مسير توسعه قابليت ها و توانمندي هاي سازماني و همچنين ارتقاي كيفيت و بهره وري ، "جايزه ملي كيفيت ايران" در سطح ٤ ستاره را كسب كرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس جايزه ملي كيفيت ايران ديروز سه شنبه ١٨ آبان ماه، در سيزدهمين همايش ملي كيفيت ايران توسط معاون اجرايي رئيس جمهور و وزير نفت به اين شركت تعلق گرفت. ...(ادامه)
1395/08/19
فاز ۱۳ ، مجری طرح برتر فناورانه دریایی در دومین جشنواره ملی دریا در مسیر پیشرفت
سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی اعلام کرد: در دومین جشنواره ملی "دریا در مسیر پیشرفت"، عملیات مهار چاه شماره 5 سکوی SPD13A به عنوان طرح برتر فناورانه دریایی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس پیام معتمد با اعلام این خبر افزود: این عملیات به دلیل پیچیدگی و فناوری بالا و  شرایط  اجرا بر اساس رویه ها و دستورالعمل های دقیق فنی و ایمنی به عنوان یک...(ادامه)
1395/08/19
قرارداد فاز ١١ پارس جنوبي ابتداي سال جديد ميلادي منعقد مي شود
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس امروز سه شنبه ١٨ آبان ماه در نشست خبري پيش از آيين امضاي موافقتنامه اصولي طرح توسعه فاز ١١ گفت: این موافقتنامه ظرف سه ماه و در ابتدای سال ٢٠١٧ به مرحله امضای قرارداد مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمد مشكين فام اظهاز داشت : پيش بيني مي شود حدود ٤٠ ماه پس از امضاي قرارداد ، توليد اوليه گاز از فاز ١١ آغاز خواهد شود. ...(ادامه)
1395/08/19
توافقنامه طرح توسعه فاز ١١ پارس جنوبي با كنسرسيوم بين‌المللي امضا شد
توافقنامه همكاري شركت ملي نفت ايران و شركت هاي توتال و سي ان پي سي چين و پتروپارس ايران جهت توسعه فاز ١١ پارس جنوبي باحضور وزير نفت و نمايندگان كميسيون انرژي، پيش از ظهر امروز سه شنبه به امضاي مديرعامل شركت ملي نفت ايران و نمايندگان شركت هاي پيمانكار رسيد. قرار است اين قرارداد سه ماه پس از امضا، در اوايل سال ٢٠١٧ ميلادي ، نهايي شده و ظرف ٤٠ ماه بعد، توليد اوليه گاز از ...(ادامه)
1395/08/18
مجریان طرح های موفق پارس جنوبی در پروژه های جدید به کار گرفته می شوند
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در نشست معارفه سرپرست معاونت توسعه طرح های این شرکت گفت:پیشرفت های چشمگیر پارس جنوبی طی 3 سال اخیر با تکیه بر بدنه فنی , مهندسی این شرکت به سطحی رسیده است که هم اکنون بخش عمده ای از طرح ها با استفاده از توان نیروهای داخلی این سازمان صورت می گیرد. به گزارش روابط عمومی محمد مشکین فام با بیان اینکه تحول و تغییرات سازمانی بر اساس تصمیمات کارشناس...(ادامه)
1395/08/18
مدل توسعه اقتصادي فرزاد بي بزودي نهايي مي شود
مدل توسعه اقتصادی میدان «فرزاد بی» ماه نوامبر نهایی می شود مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: شرکت او ان جی سی هند  تا پایان ماه نوامبر "مدل توسعه اقتصادی" را برای میدان فرزاد بی نهایی می کند.. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس مهندس  محمد مشکین فام افزود: این شرکت برای نهایی کردن این مدل از یک مشاوره بین المللی استفاده خواهد کرد. وی، عمده مشکل ٢ شرکت را در زمینه ...(ادامه)
1395/08/17
سرپرست طرح توسعه فاز 14 منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس پس از انتصاب مرتضی زرين‌گل به سرپرستی معاونت توسعه طرح‌های شركت نفت و گاز پارس، طي حكمي جديد مهندس حميدرضا مسعودي را با حفظ سمت به عنوان سرپرست طرح توسعه فاز 14 منصوب كرد. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/08/16
سرپرست معاونت توسعه طرح هاي شركت نفت و گاز پارس منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مهندس مرتضي زرين گل را به سمت سرپرست معاونت توسعه طرح‌هاي شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد. وي پيش از اين به عنوان مجري طرح توسعه فاز 14 در اين شركت مشغول به كار بوده است. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/08/15
روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس برگزيده جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر صنعت نفت
در هشتمين جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر صنعت نفت، روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس توانست در بخش مطالعات اجتماعي حائز رتبه نخست شده و جايزه برترين روابط‌عمومي صنعت نفت را كسب نمايد. در اين مراسم كه در سالن كنفرانس غدير پالايش و پخش برگزار شد، اميرمحمد منطقي رئيس روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس جايزه برترين روابط عمومي صنعت نفت را از بيژن زنگنه وزير نفت ...(ادامه)
1395/08/11
گزارش تصويري/ آغازعملیات حمل سکوی فاز ٢٠ پارس جنوبی از يارد خرمشهر
عملیات حمل سکوی ٢ هزار و ٦٠٠ تنی فاز ٢٠ پارس جنوبی به همراه پل رابط آن، از یارد شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی در خرمشهر برای نصب در موقعیت در عسلویه آغاز شد.   ...(ادامه)
1395/08/10
صفحه 10 از 134اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company