آخرین اخبار
تزريق گاز سكوي فاز 21 به شبكه سراسري با ثبت ركوردي تازه
گاز سكوي فاز 21 پارس جنوبي كه پنج‌شنبه هفته گذشته به پالايشگاه خشكي اين فاز ارسال شده بود، با ثبت ركورد 42 ساعت براي عمليات شيرين‌سازي، روز شنبه هفته جاري و پس از اخذ مجوز صادرات از شرکت ملی گاز، به شبكه سراسري تزريق شد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ عليرضا عبادي مجري طرح توسعه فازهاي 20و21 پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: با همت و تلاش متخصصان...(ادامه)
1395/09/29
سكوي فاز٢١ پارس جنوبي به بهره برداری رسید
با آغاز بهره برداري از سكوي فاز ٢١ پارس جنوبي، ظرفيت توليد گاز ايران از ميدان پارس جنوبي به ٥١٥ ميليون متر مكعب در روز رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي مجري طرح توسعه فازهاي ٢٠ و ٢١ اعلام كرد: سكوي فاز٢١ پارس جنوبي با ظرفيت برداشت روزانه يك ميليارد فوت مكعب گاز ، بامداد امروز (پنجشنبه ٢٥آذرماه)، به بهره برداري رسيد. ...(ادامه)
1395/09/25
مطالعه پژوهشی روش های ازدیاد برداشت از ميدان پارس جنوبی، سال آینده اجرایی می شود
رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت نفت و گاز پارس گفت: قرارداد مطالعه پژوهشی توسعه فناوری روش های ازدیاد برداشت از میدان پارس جنوبی تا اوایل سال آینده اجرا و به پژوهشکده ازدیاد برداشت واگذار می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس مریم خرم با بیان اینکه این طرح در چارچوب واگذاری مطالعات پژوهشی میادین و مخازن نفت و گاز توسط وزارت نفت و شرکت ملی نفت به دانشگاه ها و مر...(ادامه)
1395/09/23
تکمیل EPC3 پروژه احداث تاسيسات ذخيره سازی و اندازه گيری ميعانات گازی
رئيس پروژه احداث تاسيسات ذخيره سازي و اندازه گيري ميعانات گازي از تکمیل EPC3 این پروژه شامل ساخت 4 مخزن ذخیره سازی میعانات گازی با ظرفیت 2 میلیون بشکه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس امیرمنصور حق وردی با بیان اینکه اين پروژه در قالب سه طرح EPC1، EPC2 و EPC3 به مرحله اجرا درآمده است عنوان كرد: در بخش EPC1 تاسيسات پشتيباني، پايپينگ ، برق و ابزار دقيق و ...(ادامه)
1395/09/22
برداشت گاز فاز١٩ از ميدان پارس جنوبي به 42 ميليون متر مكعب رسيد
مجري فاز ١٩ پارس جنوبي از افزايش توليد گاز اين فاز خبر داد و گفت: با بهره برداري از سكوي ١٩A ، برداشت روزانه گاز اين فاز از ميدان پارس جنوبي به حدود 42 ميليون متر مكعب در روز رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حميدرضا مسعودي عنوان کرد: در حال حاضر از سه سكوي SPD2، ١٩C و ١٩A روزانه حدود 42 ميليون متر مكعب گاز ترش غني از ميدان پارس جنوبي برداشت و به پالايشگ...(ادامه)
1395/09/20
گزارش تصویری / بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از فازهای درحال توسعه پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس ، به همراه تیم کنترل پروژه این شرکت، روزهای چهار شنبه و پنجشنبه ( 16 و 17 آذر ماه) در چارچوب بازدیدهای هفتگی خود از طرح هاي درحال توسعه واقع در منطقه يك و دو پارس جنوبی بازديد كرد . مهندس مشکین فام در جریان این بازدید گفت: تا اواسط سال ٩٦ ، زنجیره تولید یک میلیارد فوت مکعب گاز از هریک از فازهای 13 و 22،23 و 24 پارس جنوبی تكميل می شود. ...(ادامه)
1395/09/19
تكميل زنجيره تولید فاز نخست طرح هاي باقيمانده پارس جنوبي تا اواسط سال آينده
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: تا اواسط سال ٩٦ ، زنجیره تولید یک میلیارد فوت مکعب گاز از هریک از فازهای 13 و 22،23 و 24 پارس جنوبی تكميل می شود. به گزارش روابط عمومی شركت نفت و گاز پارس محمد مشکین فام ، به همراه تیم کنترل پروژه این شرکت، روزهای چهار شنبه و پنجشنبه ( 16 و 17 آذر ماه) در چارچوب بازدیدهای هفتگی خود از طرح هاي درحال توسعه واقع در منطقه يك و دو پارس جنوب...(ادامه)
1395/09/19
تولید گاز سکوی 18B پارس جنوبی آغاز شد
توليد و ارسال گاز سكوي ١٨B با ظرفيت 500 ميليون فوت مکعب  به پالايشگاه فازهای 17و 18 پارس جنوبی ، سه شنبه (١٦ آذرماه) آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، مجري فازهاي ١٧ و١٨ پارس جنوبي با اعلام این خبر گفت: بهره برداری از این سکو ، مجموع توليدات بخش فراساحل این فازها را به حدود ٤٣ ميليون مترمكعب در روز افزایش می دهد. حسن بو...(ادامه)
1395/09/16
سرپرست جديد مديريت مهندسي نفت و گاز منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي علي اكبر ماجد را به سمت سرپرستي مديريت مهندسي نفت و گاز منصوب كرد. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/09/15
ميرحكمت شريفي؛ سرپرست روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس طي حكمي جديد،ميرحكمت شريفي را به عنوان سرپرست روابط عمومي اين شركت منصوب كرد. مهندس مشكين فام در اين حكم با اشاره به اهميت راهبردي حوزه روابط عمومي و امور بين الملل در شكل دهي ارتباطات اثربخش سازماني،بر بسترسازي زمينه همكاري موثر با سازمانهاي بالادستي،تعاملات رسانه اي پويا در عرصه هاي داخلي و خارجي و نيز ساماندهي همكاري با ذينفعان كليدي شركت ...(ادامه)
1395/09/14
برداشت گاز از پارس جنوبی تا پایان آذرماه به 515 میلیون متر مکعب می رسد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به افزایش ظرفیت برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی به بيش از ٤٧٠ ميليون متر مكعب در روز گفت: تا دوهفته آینده ( پایان آذرماه) برداشت گاز از این میدان به 515 میلیون متر مکعب در روز افزايش مي يابد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس محمد مشکین فام در بازدید روز چهارشنبه دهم آذرماه از سکوی فاز یک ، تلاش های بی وقفه کارکنان...(ادامه)
1395/09/12
تحویل 8 سکوی پارس جنوبی به مدیریت تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس تا پایان امسال
سرپرست معاونت تولید و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس گفت: تا پایان سال، 8 سکوی گازی فازهای پارس جنوبی به مدیریت تولید این شرکت تحویل می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس فرخ علیخانی روز چهارشنبه 10 آذرماه به همراه مدیرعامل و سرپرستان بخش عملیات تولید شرکت از سکوی فاز یک بازدید و با کارکنان این سکو دیدار کرد. در جریان این بازدید جانش...(ادامه)
1395/09/12
رديف دوم شيرين سازي فازهاي ٢٠و٢١ آماده دريافت گاز شد
رديف دوم شيرين سازي پالايشگاه فازهاي ٢٠و٢١ راه اندازي و آماده دريافت گاز از سكوي فاز ٢١ ميدان پارس جنوبي شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس پس از پايان عمليات اجرايي ساخت ، نصب و تست خطوط لوله و انشعابات رديف دوم شيرين سازي فازهاي ٢٠ و٢١ ، اين بخش پالايشي آماده بهره برداري شده و بزودي با دريافت گاز از حوزه مخزني فاز ۲۱ به بهره برداري مي رسد. ...(ادامه)
1395/09/12
گزارش تصویری /دیدار مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با کارکنان سکوی فاز یک
مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس به منظور ارزیابی فعالیت های بخش عملیات تولید ، بررسی مسائل نیروی انسانی و دیدار با کارکنان سکوهای تولیدی، چهارشنبه 10 آذر ماه از سکوی فاز یک بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی مهندس محمد مشکین فام تلاش های بی وقفه کارکنان سکوهای تولیدی به منظور حفظ و استمرار چرخه تولید گاز از پارس جنوبی را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: تلاش می کنیم با...(ادامه)
1395/09/11
مجتبي علي آبادي؛ مدير توسعه منابع انساني شركت نفت و گاز پارس شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مجتبي علي آبادي را به سمت مدير توسعه منابع انساني شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد. مجتبي علي آبادي پيش از اين به عنوان رئيس دفتر مديرعامل و رئيس امور اداري فاز 12 در شركت نفت و گاز پارس مشغول به كار بوده است . متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/09/07
صفحه 10 از 136اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company