آخرین اخبار
دو سكوي فاز 14 تا پايان فروردين سال آينده آماده نصب و راه اندازي مي شود
مجري طرح توسعه فاز 14خبرداد: سكوهاي B و A اين فاز به ترتيب تا پايان دي ماه امسال و فروردين سال آينده آماده نصب و راه اندازي مي شود. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مهندس مرتضي زرين گل با اشاره به جايگزيني صورت گرفته در سكوهاي اين فاز در سال گذشته گفت: با توجه به پيشرفت نسبتا بالاي ساخت و تدابير وزارت نفت در بهره برداري از فازهاي اولويت دار ، سكوهاي 14C و 14D...(ادامه)
1395/07/24
سکوی 19A با ثبت رکوردی بی سابقه به بهره برداری رسید
سكوي 19A با ثبت ركوردی بی سابقه طی مدت 84 روز از زمان نصب تا پایان عملیات راه اندازی، عصر امروز (دوشنبه 19 مهرماه)به بهره برداری رسید وبرداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی را آغاز کرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت وگاز پارس ، مجري فاز 19 با اعلام اين خبر گفت: این سکو با ظرفيت برداشت روزانه 500 ميليون فوت مكعب گاز ، ركورد كوتاه ترين زمان ممكن از مرحله نصب تا راه انداز...(ادامه)
1395/07/19
هيچ مانعي براي ساخت سكوهاي گازي در يارد صدرا وجود ندارد
مديرعامل شركت صنعتي دريايي ايران (صدرا ) در نشست كاري مشترك با مديرعامل و مجريان شركت نفت و گاز پارس در يارد بوشهر با اشاره به نتايج واگذاري صدرا به قرارگاه گفت: باتوجه به اينكه تمامي مشكلات از جمله روابط بانكي، بيمه، ماليات، مسائل گمركي و نيروي انساني يكي پس از ديگري حل شده ، هيچ مانعي براي توقف كار در يارد وجود ندارد و اين شركت تمام تعهدات خود به كارفرما در باره ساخت سكوهاي گازي را پيگيري و...(ادامه)
1395/07/17
گزارش تصویری / بازدید مهندس مشکین فام از تاسيسات فراساحل درحال ساخت پارس جنوبي در يارد بوشهر
مديرعامل شركت نفت وگاز پارس امروز پنجشنبه( ١٥ مهرماه ) از سکوهای درحال ساخت پارس جنوبي در يارد صدرا بازديد كرد و روند پيشرفت ، منابع مالي و تامين تجهيزات مورد نياز ساخت این سكوها را در نشست كاري مشترك مورد ارزيابي قرار داد. ...(ادامه)
1395/07/15
ضرورت شتاب در ساخت سكوهاي گازی پارس جنوبي در یارد صنعتي صدرا
 مديرعامل شركت نفت وگاز پارس امروز پنجشنبه( ١٥ مهرماه ) از سکوهای درحال ساخت پارس جنوبي در يارد صدرا بازديد كرد و روند پيشرفت ، منابع مالي و تامين تجهيزات مورد نياز ساخت این سكوها را در نشست كاري مشترك مورد ارزيابي قرار داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، مهندس محمد مشکین فام بر تقويت فعاليت هاي اجرايي و شتاب هر چه بيشتر در ساخت ١٠ سكوي گازي فازهای باقیم...(ادامه)
1395/07/15
گزارش تصويري / بازدید مهندس مشكين فام از مراحل ساخت سكوهاي فاز١٤ و ١٧ پارس جنوبي در يارد صنعتي بندرع...
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس به منظور اززيابي و كنترل روند ساخت سكوهاي بخش فراساحل پارس جنوبي از يارد ايزوايكو در بندر عباس بازديد كرد.   به گزارش روابط عمومي مهندس محمد مشكين فام امروز سه شنبه ١٣ مهرماه با حضور در يارد شركت ايزوايكو در بندرعباس از روند ساخت سكوهاي دريايي 14C(جايگزين موقعیت 17B) و سکوهاي ۱۴Aو۱۴B بازدید نمود .   وي هم...(ادامه)
1395/07/13
بهره برداري از سكوي 19A بزودي آغاز مي شود
با اتمام عمليات راه اندازي سكوي 19A پارس جنوبي، شمارش معكوس براي آغاز برداشت گاز اين سكو از مخزن مشترك با ظرفيت 14 ميليون متر مكعب در روز آغاز شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مجري طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: تا پايان مهرماه گاز دريافتي از اين سكو پس از انتقال به پالايشگاه بخش خشكي وارد رديف سوم شيرين سازي شده و پس از انجام فرآيندهاي پا...(ادامه)
1395/07/13
بهره برداري از سكوي ٢١ تا پايان آبان ماه سال جاري
سرپرست طرح توسعه فازهاي ٢٠و٢١ پارس جنوبي از راه اندازي سكوي ٢١ با ظرفيت برداشت يك ميليارد فوت مكعب گاز تا پايان آبان ماه سال جاري خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي با بيان اينكه اين سكو منابع گازي ميدان پارس جنوبي را جهت فراوري به پالايشگاه فازهاي ٢٠و٢١ انتقال خواهد داد ، عنوان كرد: عمليات هوك آپ به پايان رسیده و راه اندازي سكوي ٢١ با روند ...(ادامه)
1395/07/12
سرپرست جديد مديريت مهندسي و ساختمان منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مهندس رسول فلاح نژاد را به سمت سرپرست مديريت مهندسي و ساختمان شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد . اين سمت پيش از اين بر عهئه مهندس مشكين فام مديرعامل فعلي شركت نفت و گاز پارس بوده است . متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/07/12
شرکت نفت و گاز پارس؛ بهترین در حوزه بهره برداری
مديرعامل شركت ملي نفت ايران ، شرکت نفت و گاز پارس را یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه بهره‌برداری دانست و خاطرنشان كرد: با این که کشور طی چندسال اخیر به لحاظ تامین منابع مالی با مشکل مواجه بود و این شرکت هم با فشار فراوانی برای تولید گاز روبرو بود، با این حال اجازه نداد ایران با بحران گاز مواجه شود. به گزارش روابط عمومي علی کاردر، در مراسم تودیع «علی اکبر شع...(ادامه)
1395/07/11
راه اندازي نخستين كمپرسور واحد يوتيليتي فازهاي ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبي
مجري طرح توسعه فازهاي ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبي با اشاره به شروع مجدد فعاليت هاي توسعه اي در بخش هاي پالايشگاه خشكي و ساخت سكوها،از راه اندازي نخستين كمپرسور هواي ابزار دقيق واحد يوتيليتي اين فازها خبر داد به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس فرهاد ايزدجو گفت : اين كمپرسور با ظرفيت ١٠ هزار نرمال مترمكعب در ساعت و با همت متخصصان اين طرح درحال توسعه با موفقيت در سرويس قر...(ادامه)
1395/07/11
گزارش تصويري/ آیین تودیع و معارفه مدیران عامل پيشين و جديد شرکت نفت و گاز پارس
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پيشين و جديد شرکت نفت و گاز پارس با حضور علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل در امور مهنسی و توسعه، صبح امروز (شنبه، ١٠ مهرماه) مراسم تودیع «علی اکبر شعبانپور» مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز پارس و معارفه «محمد مشکین فام» مدیرعامل جدید این شرکت برگزار شد. ...(ادامه)
1395/07/10
جلوگيري از افت فشار در پارس جنوبي نیاز مند سرمایه‎گذاری ۲۰ میلیارد دلاری
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس عنوان كرد : براي جلوگيري از افت فشار و نگهداشت توليد در پارس جنوبي ، به سرمايه گذاري ٢٠ ميليارد دلاري نيازمنديم. به گزارش روابط عمومي مهندس محمد مشکین فام، در مراسم معارفه خود که در شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد، افزود: پس از توسعه همه فازهای پارس جنوبی، مرحله دوم اجرای فعالیت‌ها در این میدان آغاز می‌شود. ...(ادامه)
1395/07/10
يادداشت مهندس شعبانپور به مناسبت بازنشستگي
مهندس شعبانپور در پيامي ضمن خداحافظي و حلاليت طلبي از از همراهي همكاران و مديران در دوران تصدي گري مسئوليت شركت نفت و گاز پارس تقدير و تشكر كردند. متن پيام مهندس شعبانپور بدين شرح مي باشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/07/09
تقديرمديرعامل شركت ملي نفت ايران از تلاش هاي ارزشمند مهندس شعبانپور در دوران تصدي گري شركت نفت و گاز...
مديرعامل شركت ملي نفت ايران در پيامي از تلاش ها و زحمات ارزشمند مهندس شعبانپور در دوران تصدي گري شركت نفت و گاز پارس قدرداني كرد. متن حكم علي كاردر بدين شرح مي باشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/07/09
صفحه 10 از 132اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company