آخرین اخبار
گردهمايي متخصصان و خبرگان مديريت پروژه در شركت نفت و گاز پارس
نشست ارزيابي شايستگي هاي حرفه مديريت پروژه صنعت نفت امروز با حضور متخصصان و خبرگان اين عرصه به ميزباني شركت نفت و گاز پارس برگزار شد . به گزارش روابط عمومي ، با ابلاغ وزارتي تشكيل مركز مديريت توسعه صنعت نفت ، جلسات مربوط به تدوين پروفايل شايستگي حرفه مديريت پروژه از سوي مركز توسعه مديران صنعت نفت آغاز شد. بنا بر جدول طرح ريزي شده اين برنامه...(ادامه)
1395/06/09
رديف نخست شيرين سازي فازهاي ٢٠و ٢١ به بهره برداري رسيد
رديف نخست شيرين سازي پالايشگاه فازهاي٢٠ و٢١ پارس جنوبي با تزريق گاز ترش فازهاي ٦،٧،٨ به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس سرپرست طرح توسعه فازهاي ٢٠و ٢١ با اعلام اين خبر گفت : بهره برداري از رديف نخست پالايشگاه اين فازها درحالي صورت مي گيرد كه اين بخش پالايشي از چندماه پيش مراحل نهايي آماده سازي جهت ورود گاز ترش را پشت سرگذاشته و آماده بهره بر...(ادامه)
1395/06/09
ذخيره سازي LPG توليدي فازهاي ١٥ و١٦ آغاز شد
مجري طرح توسعه فازهاي ١٥و١٦ از ذخيره سازي LPG(پروپان و بوتان ) توليدي پالايشگاه اين فازها در مخازن واحد ذخيره سازي LPG خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مهندس رضا فروزش اعلام كرد: با تكميل فعاليت هاي راه اندازي كمپرسور واحد ذخيره سازي LPG ، ذخيره سازي پروپان و بوتان(LPG) توليدي پالايشگاه اين فازها، در مخازن مربوطه آغاز شد. فروز...(ادامه)
1395/06/08
دو ردیف از واحدهای شیرین سازی فاز 13 تا پایان سال آماده راه اندازی می شود
سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ گفت: از آغاز سال جاري، با توجه به تأمین به موقع منابع و تجهیزات ، سرعت توسعه این طرح دربخش های فراساحل و پالایشگاهی افزایش یافته و انتظار می رود تا اواخر آبان ماه سال آینده بخش های عمده ای از واحدهای این پروژه در مدار تولید قرار گیرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مهندس پيام معتمد با اشاره به برنامه ریزی هاي انجام شده برای راه اندازی...(ادامه)
1395/06/07
گزارش تصويري/ جلسه هم اندیشی وزير نفت با مدیران، مجریان و پیمانکاران طرحهای توسعه ای پارس جنوبی
وزیر نفت همزمان با هفته دولت، از فازهای ١٩، ٢٠ و ٢١ بازدید کرد و با مدیران، مجریان و پیمانکاران طرحهای توسعه ای پارس جنوبی جلسه هم اندیشی برگزارکرد. ...(ادامه)
1395/06/06
تحقق وعده وزارت نفت درباره افزايش توليدگاز در پارس جنوبي
وزیر نفت، پارس جنوبی را پیشانی حرکتهای توسعه ای صنعت نفت کشور خواند و گفت: وعده وزارت نفت به ستاد اقتصاد مقاومتی درباره افزایش تولید گاز در پارس جنوبی محقق شده است. به گزارش روابط عمومي بیژن زنگنه دیشب (پنجشنبه، چهارم شهریورماه) در جمع مدیران ارشد شرکت نفت و گاز پارس با بیان این که طی سالهای اخیر با وجود کمبود منابع مالی، تلاشهای زیادی در این منطقه صورت گرفته است، به موض...(ادامه)
1395/06/05
تلاش براي بهره برداري از 11 فاز پارس جنوبي تا پايان دولت يازدهم
وزير نفت به مناسبت هفته دولت در سفر به عسلويه از فازهاي درحال توسعه و مجتمع هاي پتروشيمي بازديد كرد. به گزارش روابط عمومي وزير نفت كه صبح روز ٥ شنبه ٤ مرداد به منظور بازديد از پروژه هاي ميدان مشترك پارس جنوبي به استان بوشهر سفر كرده بود، پيش از سفر به عسلويه در گفتگوي پنجشنبه شب با سيماي مركز بوشهر گفت: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون ١٥٠ میلیون متر مکعب به ظرفیت تولید روز...(ادامه)
1395/06/05
ضرورت اهتمام به برنامه ریزی و ساماندهی نیروی انساني در پارس جنوبي
سی و هشتمين نشست مشترک ادارات برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران پنجشنه (٤ مردادماه) با حضور روسا و کارشناسان این ادارات به میزبانی شرکت نفت و گاز پارس در منطقه پارس جنوبي به كار خود پايان داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ناصر مولايي رئیس طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت ایران بابيان اينكه پارس جنوبي قطب سرمايه هاي انساني كشور است عن...(ادامه)
1395/06/05
نشست خبري مديرعامل شركت نفت وگاز پارس در پارس جنوبي برگزار شد
مهندس شعبانپور همزمان با آغاز هفته دولت در نشست خبري امروز سه شنبه ٢ شهريور ماه گفت: با افزايش ١٠٠ ميليون مترمكعبي گاز از پارس جنوبي تا اوايل سال ٩٦ ظرفيت توليد از اين ميدان به ٥٣٠ ميليون متر مكعب در روز مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس همزمان با آغاز هفته دولت، نشست خبري مديرعامل شركت نفت و گاز پارس، مجريان و پيمانكاران طرح هاي درحال توسعه صبح امروز سه ...(ادامه)
1395/06/02
پيام تبريك مهندس شعبانپور به مناسبت فرارسيدن هفته دولت و روز كارمند
در آستانه هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر دو مجاهد پاک نهاد عرصه خدمت رسانی را گرامی می داریم. به لطف عنایات بی انتهای خداوند، در سال جاری که با نام "سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نام گذاری شده است، تلاش بی وقفه کارکنان عزیز حوزه های توسعه و عملیاتی شرکت نفت و گاز پارس ، در راستای تحقق ظرفیت های نهایی توسعه و تولید از پارس جنوبی و خدمت رسانی به آحاد ملت شریف ای...(ادامه)
1395/06/01
رديف سوم شيرين سازي فاز 19 پارس جنوبي راه اندازي شد
پس از انجام تست هاي اوليه و اتمام عمليات پيش راه اندازي ، رديف سوم شيرين سازي گاز پالايشگاه طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي راه اندازي و آماده دريافت گاز ترش شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مجري طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: با توجه به دقت عمل موجود در مرحله پيش راه اندازي و راه اندازي ، پيش بيني مي شود ظرف 5 روزآينده گاز شيرين توليدي اين ...(ادامه)
1395/05/31
ايران و هند براي توسعه ميدان فرزاد(بي) مذاكره كردند
جلسه مشترك شركت نفت و گاز پارس با شركت او ان جي سي ويدش هند در زمينه توسعه ميدان گازي فرزاد بي برگزار شد . به گزارش روابط عمومي، در اين نشست مشترك كه با حضور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و مديرعامل شركت هندي همراه بود دو طرف در زمينه توافق در طرح ارائه شده شركت هندي، مسايل مالي و سرمايه گذاري اين پروژه را مورد بررسي قرار دادند . علي اكبر شعبا...(ادامه)
1395/05/27
اجرای مانور مهار آتش در سکوی فاز یک پارس جنوبی
با هدف ارتقاي مهارت هاي ايمني و سنجش عملكرد كاركنان در شرايط بحراني، مانور مهار آتش در سكوي فاز يك برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اين مانور با حضور كليه نفرات مستقر در سكوي SPQ1 برگزار شد و تيم ERP برابر با دستور عمليات سازماني نسبت به اطفا حريق فرضي اقدام كرد. در اين مانور كه با دستور رئيس سكو، و مشاركت HSE سكو و كاركنان اين بخش اجرا شد ، سرعت عملكرد...(ادامه)
1395/05/25
رفع توقيف تجهيزات اساسي ساخت سكوي 20 پارس جنوبي
مهمترين تجهيزات سكوي 20 طرح توسعه فازهاي 21و20 پارس جنوبي پس از رفع توقيف جهت تكميل مراحل نهايي ساخت اين سكو به يارد خرمشهر منتقل شد. سرپرست طرح توسعه فازهاي 20و 21 از رفع توقيف و ورود كالاهاي اساسي سكوي 20 در محل ساخت اين سكوخبر داد و گفت: خوشبختانه اين تجهيزات كه در مرحله ساخت سكو بسيار ضروري است آزاد سازي و پس از انتقال به يارد خرمشهر در موقعيت خود نصب شدند. ...(ادامه)
1395/05/25
توليد گاز فاز 19 پارس جنوبي به 18 ميليون متر مكعب رسيد
با افزایش برداشت گاز از سکوهای دریایی و انجام مراحل تکمیلی در واحدهای فرایندی فاز 19 ، تولید و شیرین سازی گاز در این طرح در حال توسعه به 18میلیون متر مکعب در روز رسید. مجری طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی با اشاره به افزایش میزان تولید و شیرین سازي گاز در ردیف های اول و چهارم ، از راه اندازی ردیف سوم شیرین سازی این فاز تا هفته نخست شهریور و ظرفیت سازی پالایشگاه جهت برد...(ادامه)
1395/05/23
صفحه 10 از 126اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company