آخرین اخبار
راه اندازي نخستين كمپرسور واحد يوتيليتي فازهاي ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبي
مجري طرح توسعه فازهاي ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبي با اشاره به شروع مجدد فعاليت هاي توسعه اي در بخش هاي پالايشگاه خشكي و ساخت سكوها،از راه اندازي نخستين كمپرسور هواي ابزار دقيق واحد يوتيليتي اين فازها خبر داد به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس فرهاد ايزدجو گفت : اين كمپرسور با ظرفيت ١٠ هزار نرمال مترمكعب در ساعت و با همت متخصصان اين طرح درحال توسعه با موفقيت در سرويس قر...(ادامه)
1395/07/11
گزارش تصويري/ آیین تودیع و معارفه مدیران عامل پيشين و جديد شرکت نفت و گاز پارس
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پيشين و جديد شرکت نفت و گاز پارس با حضور علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل در امور مهنسی و توسعه، صبح امروز (شنبه، ١٠ مهرماه) مراسم تودیع «علی اکبر شعبانپور» مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز پارس و معارفه «محمد مشکین فام» مدیرعامل جدید این شرکت برگزار شد. ...(ادامه)
1395/07/10
جلوگيري از افت فشار در پارس جنوبي نیاز مند سرمایه‎گذاری ۲۰ میلیارد دلاری
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس عنوان كرد : براي جلوگيري از افت فشار و نگهداشت توليد در پارس جنوبي ، به سرمايه گذاري ٢٠ ميليارد دلاري نيازمنديم. به گزارش روابط عمومي مهندس محمد مشکین فام، در مراسم معارفه خود که در شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد، افزود: پس از توسعه همه فازهای پارس جنوبی، مرحله دوم اجرای فعالیت‌ها در این میدان آغاز می‌شود. ...(ادامه)
1395/07/10
يادداشت مهندس شعبانپور به مناسبت بازنشستگي
مهندس شعبانپور در پيامي ضمن خداحافظي و حلاليت طلبي از از همراهي همكاران و مديران در دوران تصدي گري مسئوليت شركت نفت و گاز پارس تقدير و تشكر كردند. متن پيام مهندس شعبانپور بدين شرح مي باشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/07/09
تقديرمديرعامل شركت ملي نفت ايران از تلاش هاي ارزشمند مهندس شعبانپور در دوران تصدي گري شركت نفت و گاز...
مديرعامل شركت ملي نفت ايران در پيامي از تلاش ها و زحمات ارزشمند مهندس شعبانپور در دوران تصدي گري شركت نفت و گاز پارس قدرداني كرد. متن حكم علي كاردر بدين شرح مي باشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/07/09
تشكيل كارگروه مميزي HSE فازهاي درحال توسعه پارس جنوبي
همايش روز ملي ايمني و آتش نشاني امروز چهارشنبه ( ٧ مهرماه ) همزمان با گرامي داشت روز ملي ايمني و آتش نشاني، با حضور محمد مشكين فام مديرعامل جديد و علي اكبر شعبانپور مديرعامل پيشين شركت نفت و گاز پارس ، سرپرست معاونت عمليات توليد و پشتيباني ، رئيس HSE و مجريان و پيمانكاران فازهاي درحال توسعه در منطقه پارس جنوبي برگزارشد. مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در آغاز اين همايش ضم...(ادامه)
1395/07/07
مراسم اعطاي مدارك مديريت حرفه اي پروژه برگزار شد
با حضور مديران عامل جديد و پيشين شركت نفت و گاز پارس، سازمان منطقه ويژه اقتصادي و انرژي پارس و شركت مجتمع گاز پارس جنوبي مراسم اعطاي مدارك حرفه اي و تقدير از نفرات برتر مديريت پروژه در مجتمع ساحلي شركت نفت و گاز پارس در منطقه عملياتي پارس جنوبي (شيرينو) برگزار شد. به گزارش روابط عمومي و به گفته محمدرضا فخرايي مدير توسعه منابع انساني شركت نفت و گاز پارس تاكنون در هر كدام...(ادامه)
1395/07/07
گزارش تصويري/ بازدید مهندس مشكين فام از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی و نشست مشترک با مجریان و پیما...
محمد مشکین فام، در نخستین برنامه بازدید از طرح‎های درحال توسعه پارس جنوبی پس از احراز سمت مدیرعاملی شرکت نفت وگاز پارس، دیروز (سه شنبه، ٦ مهرماه ) به همراه علی اکبر شعبانپور، مدیرعامل پیشین و جمعی از مدیران ارشد این شرکت از فازهای ١٤، ١٩، ١٣ و ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی بازدید کرد و در نشست مشترک با مجریان و پیمانکاران این طرح‎ها حضور یافت.   ...(ادامه)
1395/07/07
تاكيد مديرعامل جديد شركت نفت و گاز پارس بر ادامه فعاليت هاي توسعه اي در پارس جنوبي
مديرعامل جديد شركت نفت و گاز پارس عنوان كرد:  سياست هاي اين شركت در بخش هاي گوناگون توسعه و عمليات در راستاي اهداف وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران بوده و با هدف تسريع در برداشت منابع گازي از ميدان مشترك پارس جنوبي همچنان با قدرت  ادامه خواهد يافت. به گزارش روابط عمومي، مهندس محمد مشكين فام در اولين برنامه بازديد از طرح هاي درحال توسعه پارس جنوبي پس...(ادامه)
1395/07/06
مديرعامل و رئيس هيئت مديره شركت نفت و گاز پارس منصوب شد
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی محمد مشکین فام را به عنوان مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت نفت و گاز پارس منصوب کرد. مهندس مشكين فام پيش از اين به عنوان مدير مهندسي و ساختمان شركت نفت و گاز پارس مشغول به كار بوده است . متن حكم مديرعامل شركت ملي نفت ايران بدين شرح مي‌باشد: ...(ادامه)
1395/07/03
مرحله نخست فازهای ٢٢،٢٣،٢٤ تا آبان ماه سال ٩٦ به بهره برداری می رسد
مجری فازهای ٢٢،٢٣،٢٤ پارس جنوبی از راه اندازی مرحله نخست این طرح درحال توسعه با ظرفیت تولیديك ميليارد فوت مکعب گاز تا آبان ماه سال آینده خبر داد و گفت: با بهره برداری از این بخش، ٥٠ درصد از ظرفیت تولید گاز در این فازها محقق خواهدشد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، فرهاد ایزدجو با اشاره به پیشرفت ٨٦،٥ درصدی بخش EPC پالایشگاه این فازها گفت: تمامی واحدهای یوتیل...(ادامه)
1395/06/31
پايش برنامه زمانبندي دريافت تجهيزات سكو هاي ١٩Bو٢٠ پارس جنوبی در يارد صنعتي خرمشهر
با حضور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در يارد صنعتي خرمشهر، برنامه زمانبندي دريافت كالاهاي باقيمانده ومورد نياز در مراحل پاياني ساخت سكوهاي ١٩Bو٢٠ بطور كامل پايش شد. به گزارش روابط عمومي ، مديرعامل شركت نفت و گاز پارس امروز چهارشنبه ٢٤ شهريور به همراه مديران ارشد حوزه كارفرما و پيمانكار، با حضور در يارد صنعتي خرمشهر، از مراحل ساخت سكوهاي ١٩B و ٢٠ بازديد كرد. ...(ادامه)
1395/06/24
تعميرات اساسي١٣ سكوي گازي شركت نفت و گاز پارس در پارس جنوبي پایان یافت
رئيس عمليات و توليد سكوي SPQ١ از اتمام عمليات تعميرات اساسي ١٣ سكو از ١٧ سكوي توليدي شركت نفت و گاز پارس در پارس جنوبي خبر داد. به گزارش روابط عمومي ، مهدي رجبي با اشاره به اينكه از ١٧ سكوي به بهره برداري رسيده ، تعميرات اساسي مورد نياز ١٦ سكو از ابتداي ارديبهشت ماه آغاز شده ، گفت: اين عمليات براي ١٣ سكو پايان يافته و پيشرفت كلي تعميرات اساسي سكوهاي پارس جنوبي ب...(ادامه)
1395/06/21
بازديد مديرعامل شركت نفت و گاز پارس از تاسيسات درحال ساخت پارس جنوبي در يارد بوشهر
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس درجريان بازديد از روند ساخت سكوهاي دريايي فازهاي ١٣ و ٢٢،٢٣و٢٤ و ۱۷و۱۸ (عودتی فاز ۱۴) در يارد بوشهر گفت: باراه اندازي سكوهاي درحال ساخت در اين بخش، ٥فاز، معادل ١٤٠ ميليون متر مكعب به ظرفيت توليدگاز كشور افزوده خواهد شد. به گزارش روابط عمومي، علي اكبر شعبانپور پس از نشست مشترك با شركت پيمانكار سازنده سكوهاي اين فازها ، اظهار داشت: طبق گزارش پ...(ادامه)
1395/06/18
گزارش تصويري/ نشست مشترك مديرعامل شركت با معاونت عمليات و پشتيباني
نشست مشترك مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با معاونت عمليات و پشتيباني ، مديران و سرپرستان واحدهاي عملياتي شركت پيرامون ارزيابي اقدامات انجام شده در راستاي پشتيباني از عمليات توليد در منطقه پارس جنوبي برگزار شد. ...(ادامه)
1395/06/17
صفحه 10 از 131اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company