آخرین اخبار
گزارش تصويري/ بازديد رئيس كل ديوان محاسبات كشور از پارس جنوبي
رئیس کل دیوان محاسبات کشور و معاونان وزیر نفت و مديرعامل شركت ملي نفت ايران، روز (چهارشنبه 4 اسفند ماه ) از پارس جنوبي بازدید کردند. برپایه این گزارش علي كاردر مديرعامل شركت ملي نفت ايران، محمدمشكين فام مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و جمعي از مديران ارشد صنعت نفت، عادل آذر؛ رییس کل دیوان محاسبات کشور را در بازدید از پروژه های صنعتی پارس جنوبی همراهی كردند. ...(ادامه)
1395/12/04
برگزاری جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدیرعامل در منطقه پارس جنوبی
در پی بارش های اخیر و لزوم رعایت ایمنی و مقابله با شرایط بحرانی به وجود آمده، جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدرعامل و با حضور مجریان طرح های توسعه و مدیران شرکت در عسلویه برگزار شد. رئیس HSE با اعلام آمادگی شرکت نفت و گاز پارس در برابر این شرایط گفت: جلسه ویژه کمیته بحران شرکت به ریاست مدیرعامل، برای بررسی اقدامات و تمهیدات لازم و همچنین بررسی چالش ه...(ادامه)
1395/11/30
قدردانی وزیر نفت از همبستگی مردم و مسئولان در پارس جنوبی
بسمه تعالي پيام تشكر وزير محترم نفت از شركت نفت و گاز پارس و ساير شركتهاي فعال در حوزه پارس جنوبي جناب آقاي مهندس مشكين فام مدير عامل شركت نفت و گاز پارس سلام، پيام جناب آقاي مهندس زنگنه مقام محترم وزارت به شرح زير به جنابعالي و همكارانتان ارسال مي شود، لطفا به نحو مقتضي براي ا...(ادامه)
1395/11/30
سدهاي سيلاب‌گير طرح‌هاي توسعه پارس جنوبي تا سال آينده به بهره برداری میرسد
سرپرست طرح‌هاي پشتيباني نفت و گاز پارس با اشاره به بارش‌هاي موسمي و نزولات جوي در منطقه پارس جنوبي از ساخت چند سد تاخيري در بالادست فازهاي پارس جنوبي ومناطق اقامتي خبر داد . به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ماموريت طرح هاي پشتیبانی نفت و گاز به عنوان متولي عمليات غير صنعتي انجام عمليات‌هاي مختلف از جمله كنترل و هدايت سيلاب‌هاي بالادست فازها ...(ادامه)
1395/11/26
٦ سكوي جديد پارس جنوبي، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس اعلام كرد: ٦ سكوي جديد گازي فازهاي باقيمانده واقع در منطقه دو پارس جنوبي ، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، محمد مشكين فام در جريان بازديد از سكوهاي درحال ساخت در يارد شركت صنعتي دريايي ايران(صدرا) ، روند ساخت تاسيسات فراساحل فازهاي پارس جنوبي را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با ورود بخش عمده اي از كالاها...(ادامه)
1395/11/25
سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد
با حكم مديرعامل شركت نفت و گاز پارس، سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد. به‌گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، با حكم محمد مشكين فام، محمدرضا چليپا به سمت سرپرست جديد فازهاي 17 و 18 اين طرح منصوب شد. بر اساس اين حكم ، مهندس چليپا پيش از اين جانشين مجري طرح در بخش خشكي طرح اين فاز به ‌عهده داشته است. ...(ادامه)
1395/11/24
بارگيري آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي از يارد صنعتي خرمشهر
عمليات بارگيري سكوي اقماري 1640 تنی 19 B پارس جنوبي با ظرفيت توليد 14.2 ميليون مترمكعب گاز ترش، ظهر امروز (شنبه 23 بهمن) در يارد صنعتي خرمشهر انجام شد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ با اتمام بارگيري سكوي ۱۹ B وانجام عمليات حمل آن در طي هفته آينده، آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 در اوايل ماه آينده در خليج فارس نصب خواهد شد. با نصب...(ادامه)
1395/11/23
معاون وزير نفت: پيمانكاران ایرانی خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند
معاون امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزير نفت در بازديد از طرح هاي درحال توسعه پارس جنوبي گفت: پيمانكاران ایرانی توانایی زیادی در ساخت پروژه های بزرگ دارند و باید خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حبيب اله بيطرف پنج شنبه ٢١ بهمن ماه از فازهاي ١٨و١٧ و ٢١ و٢٠ پارس جنوبي بازديد كرد و ضمن ارايه گزارشي از سوی مجریان و پیمان...(ادامه)
1395/11/22
رئیس جهموری: تا پایان دولت یازدهم، 11 فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد
رئیس جمهوری  در راهپیمایی امروز( 22 بهمن ماه) در بخشی از سخنان خود گفت که تا پایان دولت یازدهم ، "11 فاز پارس جنوبی" به بهره برداری میرسد. دکتر حسن روحانی با بیان اینکه در تمام سال‌های گذشته کشور قطر گاهی دو برابر و گاهی 2.5 برابر ما برداشت گاز از منبع مشترک ما در پارس جنوبی داشتند، اظهار داشت:"امروز در شرایطی هستیم که به حول و قوه الهی تا آخر این دولت برای او...(ادامه)
1395/11/22
اولين مركز پزشكي از راه دور دريايي در سكوي فاز يك به بهره برداري رسيد
اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی راه اندازي شد به گزارش روابط عمومي آيين افتتاح اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی صبح امروز (۱۹ بهمن ماه) با حضور مدیران عامل شركت نفت و گاز پارس، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شرکت ملی خطوط لوله و مخابرات نفت و جمعی...(ادامه)
1395/11/19
توليد روزانه گاز از پارس جنوبي، تا پايان بهمن ماه به بيش از ٥٠٠ ميليون متر مكعب مي رسد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با اشاره به توليد روزانه٤٨٠ ميليون متر مكعب گاز از ميدان پارس جنوبي گفت: با ترميم خطوط لوله فازهاي ١٩ و١٦ تا دو هفته ديگر، توليد گاز كشور از اين ميدان به بيش از ٥٠٠ ميليون متر مكعب در روز مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمد مشكين فام از ترميم خطوط لوله دريايي فازهاي ١٩ و ١٦ پارس جنوبي تا پايان بهمن ماه امسال خبر داد و گفت:...(ادامه)
1395/11/16
توليد اتان فازهاي ٢٠و٢١ بزودي آغاز مي شود
مجري فازهاي ٢٠و٢١ پارس جنوبي با اشاره به تكميل و آمادگي واحد تولید اتان این فازها، اعلام كرد: ارسال اولین محموله اتان تولیدی فازهای ٢٠ و٢١ پارس جنوبی به مجتمع‌های پتروشیمی به زودی آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي عنوان كرد: با توجه به توسعه متوازن بخش هاي پالايشگاهي فازهاي ٢٠و٢١ ، به تدريج و باورود تمامي بخش هاي پالايشي ، تول...(ادامه)
1395/11/10
نخستين مركز پزشكي از راه دور در سكوهاي پارس جنوبي راه اندازي شد
براي نخستين بار، در بزرگ ترين سكوي گازي پارس جنوبي سيستم پزشكي از راه دور (تله مديسين) راه اندازي شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس با تجهیز مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی (spq1) به سیستم تله مدیسین (پزشکی از راه دور) ، امکان مشاوره تخصصی درمانی از طریق پزشکی از راه دور برای کارکنان این سکو فراهم شد. مهدی رجبی رئیس عملیات و تولی...(ادامه)
1395/11/09
تداوم توسعه و تولید در پارس جنوبی نتيجه تلاش هاي كاركنان حراست است
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس گفت: تداوم نقش محوري پارس جنوبی در اقتصاد کشور ، به حضور پر رنگ كاركنان حراست در تامين ثبات و امنيت نيروي انساني و تاسيسات پالايشگاه های گازی این منطقه وابسته است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، محمد مشكين فام در آيين توديع و معارفه روساي پيشين و جديد حراست اين شركت با اشاره به تداوم نقش راهبردي پارس جنوبي در اقتصاد كشور بر اساس د...(ادامه)
1395/11/06
توليد پروپان و بوتان فاز١٩ پارس جنوبي آغاز شد
واحدهاي توليد پروپان و بوتان فاز ١٩پارس جنوبي باهدف تكميل زنجيره ارزش در اين فاز، به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حميدرضا مسعودي مجري فاز١٩پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: رديف نخست واحدهاي ١١٣، ١١٤ و ١١٥ (LPG Treatment) از روز گذشته وارد مدار توليد شده و هم اكنون از هركدام از اين واحدها، ١٤ تن پروپان و ١٤ تن بوتان بر ساعت توليد مي شود. ...(ادامه)
1395/11/05
صفحه 10 از 138اولین    قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company