آخرین اخبار
وعده وزير نفت به مردم درباره افزايش توليد گاز پارس جنوبی عملی شده است
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در جریان بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از پارس جنوبی گفت: وعده وزير نفت به مردم درباره افزايش توليد گاز از پارس جنوبي در دولت يازدهم، امسال بطور كامل عملي شده است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمد مشكين فام ضمن ارائه گزارشي مشروح از وضعيت توسعه پارس جنوبي، با اشاره به اینکه در مدت 15 سال از توسعه این میدان کارهای عظیمی صورت ...(ادامه)
1395/12/08
گاز سوزی در فازهای 20 و21 پارس جنوبی کاهش یافت
مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از کاهش گاز سوزی و فلرینگ پالایشگاه این فازها به میزان 30تن در روز خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علی رضا عبادی اعلام کرد: با راه اندازی کمپرسورهای (OFF GAS) ردیف اول واحد تثبیت میعانات گازی پالایشگاه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، روزانه به میزان 30 تن گاز سوزی و فلرینگ در این فازها کاهش یافت. ...(ادامه)
1395/12/07
دیوان محاسبات کشور در خدمت توسعه پارس جنوبی است
رئيس ديوان محاسبات کل كشور  با اشاره به اینکه تمام ظرفيت هاي نيروي انساني و دانشي این دستگاه در خدمت مديران اجرايي كشور است، گفت: پاردايم حاكم بر اين دستگاه، همكاري با مسئولان صنعت نفت در زمينه تسهيل در فرايند هاي توسعه ميدان پارس جنوبي است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس دكتر عادل آذر پس از بازديد از سكوي فاز يك و در جلسه با معاون وزير و مديرعامل شركت مل...(ادامه)
1395/12/07
تمدن صنعتی پارس جنوبی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملي نفت ایران گفت: تمدن صنعتي موجود در پارس جنوبی از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي ، نتيجه تلاش متخصصان داخلي و سهم تمام مردم ایران است. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علی کاردر در جریان بازدید رئیس و مدیران ارشد دیوان محاسبات کل کشور از پارس جنوبی گفت : اين ميدان مشترك در ابعاد گوناگون دارای اهمیت بوده و جايگاه تاثيرگذار پروژ...(ادامه)
1395/12/07
سكوي فاز 17 پارس جنوبي با ثبت ركوردي جديد راه‌اندازي شد
با انجام عمليات راه‌اندازي در مدت 26 روز و با توجه به شرايط بد آب و هوايي در يك ماه گذشته، سكوي٥٠٠ ميليون فوت مكعبی B17 با ثبت ركوردي جديد به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ سرپرست طرح توسعه فازهاي ١٧ و١٨ با اعلام خبر روشن شدن مشعل اين سازه گفت: عملیات راه اندازی سکویB17 هشتم بهمن ماه آغاز شد و با ثبت یک رکورد بی سابقه در طول 26 روز به بهره‌برداري...(ادامه)
1395/12/04
گزارش تصويري/ بازديد رئيس كل ديوان محاسبات كشور از پارس جنوبي
رئیس کل دیوان محاسبات کشور و معاونان وزیر نفت و مديرعامل شركت ملي نفت ايران، روز (چهارشنبه 4 اسفند ماه ) از پارس جنوبي بازدید کردند. برپایه این گزارش علي كاردر مديرعامل شركت ملي نفت ايران، محمدمشكين فام مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و جمعي از مديران ارشد صنعت نفت، عادل آذر؛ رییس کل دیوان محاسبات کشور را در بازدید از پروژه های صنعتی پارس جنوبی همراهی كردند. ...(ادامه)
1395/12/04
برگزاری جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدیرعامل در منطقه پارس جنوبی
در پی بارش های اخیر و لزوم رعایت ایمنی و مقابله با شرایط بحرانی به وجود آمده، جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدرعامل و با حضور مجریان طرح های توسعه و مدیران شرکت در عسلویه برگزار شد. رئیس HSE با اعلام آمادگی شرکت نفت و گاز پارس در برابر این شرایط گفت: جلسه ویژه کمیته بحران شرکت به ریاست مدیرعامل، برای بررسی اقدامات و تمهیدات لازم و همچنین بررسی چالش ه...(ادامه)
1395/11/30
قدردانی وزیر نفت از همبستگی مردم و مسئولان در پارس جنوبی
بسمه تعالي پيام تشكر وزير محترم نفت از شركت نفت و گاز پارس و ساير شركتهاي فعال در حوزه پارس جنوبي جناب آقاي مهندس مشكين فام مدير عامل شركت نفت و گاز پارس سلام، پيام جناب آقاي مهندس زنگنه مقام محترم وزارت به شرح زير به جنابعالي و همكارانتان ارسال مي شود، لطفا به نحو مقتضي براي ا...(ادامه)
1395/11/30
سدهاي سيلاب‌گير طرح‌هاي توسعه پارس جنوبي تا سال آينده به بهره برداری میرسد
سرپرست طرح‌هاي پشتيباني نفت و گاز پارس با اشاره به بارش‌هاي موسمي و نزولات جوي در منطقه پارس جنوبي از ساخت چند سد تاخيري در بالادست فازهاي پارس جنوبي ومناطق اقامتي خبر داد . به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ماموريت طرح هاي پشتیبانی نفت و گاز به عنوان متولي عمليات غير صنعتي انجام عمليات‌هاي مختلف از جمله كنترل و هدايت سيلاب‌هاي بالادست فازها ...(ادامه)
1395/11/26
٦ سكوي جديد پارس جنوبي، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس اعلام كرد: ٦ سكوي جديد گازي فازهاي باقيمانده واقع در منطقه دو پارس جنوبي ، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، محمد مشكين فام در جريان بازديد از سكوهاي درحال ساخت در يارد شركت صنعتي دريايي ايران(صدرا) ، روند ساخت تاسيسات فراساحل فازهاي پارس جنوبي را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با ورود بخش عمده اي از كالاها...(ادامه)
1395/11/25
سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد
با حكم مديرعامل شركت نفت و گاز پارس، سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد. به‌گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، با حكم محمد مشكين فام، محمدرضا چليپا به سمت سرپرست جديد فازهاي 17 و 18 اين طرح منصوب شد. بر اساس اين حكم ، مهندس چليپا پيش از اين جانشين مجري طرح در بخش خشكي طرح اين فاز به ‌عهده داشته است. ...(ادامه)
1395/11/24
بارگيري آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي از يارد صنعتي خرمشهر
عمليات بارگيري سكوي اقماري 1640 تنی 19 B پارس جنوبي با ظرفيت توليد 14.2 ميليون مترمكعب گاز ترش، ظهر امروز (شنبه 23 بهمن) در يارد صنعتي خرمشهر انجام شد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ با اتمام بارگيري سكوي ۱۹ B وانجام عمليات حمل آن در طي هفته آينده، آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 در اوايل ماه آينده در خليج فارس نصب خواهد شد. با نصب...(ادامه)
1395/11/23
معاون وزير نفت: پيمانكاران ایرانی خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند
معاون امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزير نفت در بازديد از طرح هاي درحال توسعه پارس جنوبي گفت: پيمانكاران ایرانی توانایی زیادی در ساخت پروژه های بزرگ دارند و باید خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حبيب اله بيطرف پنج شنبه ٢١ بهمن ماه از فازهاي ١٨و١٧ و ٢١ و٢٠ پارس جنوبي بازديد كرد و ضمن ارايه گزارشي از سوی مجریان و پیمان...(ادامه)
1395/11/22
رئیس جهموری: تا پایان دولت یازدهم، 11 فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد
رئیس جمهوری  در راهپیمایی امروز( 22 بهمن ماه) در بخشی از سخنان خود گفت که تا پایان دولت یازدهم ، "11 فاز پارس جنوبی" به بهره برداری میرسد. دکتر حسن روحانی با بیان اینکه در تمام سال‌های گذشته کشور قطر گاهی دو برابر و گاهی 2.5 برابر ما برداشت گاز از منبع مشترک ما در پارس جنوبی داشتند، اظهار داشت:"امروز در شرایطی هستیم که به حول و قوه الهی تا آخر این دولت برای او...(ادامه)
1395/11/22
اولين مركز پزشكي از راه دور دريايي در سكوي فاز يك به بهره برداري رسيد
اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی راه اندازي شد به گزارش روابط عمومي آيين افتتاح اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی صبح امروز (۱۹ بهمن ماه) با حضور مدیران عامل شركت نفت و گاز پارس، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شرکت ملی خطوط لوله و مخابرات نفت و جمعی...(ادامه)
1395/11/19
صفحه 3 از 131اولین    قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company