آخرین اخبار
برداشت گاز از پارس جنوبی تا پایان آذرماه به 515 میلیون متر مکعب می رسد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به افزایش ظرفیت برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی به بيش از ٤٧٠ ميليون متر مكعب در روز گفت: تا دوهفته آینده ( پایان آذرماه) برداشت گاز از این میدان به 515 میلیون متر مکعب در روز افزايش مي يابد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس محمد مشکین فام در بازدید روز چهارشنبه دهم آذرماه از سکوی فاز یک ، تلاش های بی وقفه کارکنان...(ادامه)
1395/09/12
تحویل 8 سکوی پارس جنوبی به مدیریت تولید و عملیات شرکت نفت و گاز پارس تا پایان امسال
سرپرست معاونت تولید و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس گفت: تا پایان سال، 8 سکوی گازی فازهای پارس جنوبی به مدیریت تولید این شرکت تحویل می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس فرخ علیخانی روز چهارشنبه 10 آذرماه به همراه مدیرعامل و سرپرستان بخش عملیات تولید شرکت از سکوی فاز یک بازدید و با کارکنان این سکو دیدار کرد. در جریان این بازدید جانش...(ادامه)
1395/09/12
رديف دوم شيرين سازي فازهاي ٢٠و٢١ آماده دريافت گاز شد
رديف دوم شيرين سازي پالايشگاه فازهاي ٢٠و٢١ راه اندازي و آماده دريافت گاز از سكوي فاز ٢١ ميدان پارس جنوبي شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس پس از پايان عمليات اجرايي ساخت ، نصب و تست خطوط لوله و انشعابات رديف دوم شيرين سازي فازهاي ٢٠ و٢١ ، اين بخش پالايشي آماده بهره برداري شده و بزودي با دريافت گاز از حوزه مخزني فاز ۲۱ به بهره برداري مي رسد. ...(ادامه)
1395/09/12
گزارش تصویری /دیدار مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با کارکنان سکوی فاز یک
مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس به منظور ارزیابی فعالیت های بخش عملیات تولید ، بررسی مسائل نیروی انسانی و دیدار با کارکنان سکوهای تولیدی، چهارشنبه 10 آذر ماه از سکوی فاز یک بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی مهندس محمد مشکین فام تلاش های بی وقفه کارکنان سکوهای تولیدی به منظور حفظ و استمرار چرخه تولید گاز از پارس جنوبی را بسیار قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: تلاش می کنیم با...(ادامه)
1395/09/11
مجتبي علي آبادي؛ مدير توسعه منابع انساني شركت نفت و گاز پارس شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مجتبي علي آبادي را به سمت مدير توسعه منابع انساني شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد. مجتبي علي آبادي پيش از اين به عنوان رئيس دفتر مديرعامل و رئيس امور اداري فاز 12 در شركت نفت و گاز پارس مشغول به كار بوده است . متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/09/07
گزارش تصویری / بازدید سفیر و نمایندگان شرکت های نفتی دانمارک از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی
سفیر کشور دانمارک در ایران به همراه هیئتی تجاری و نفتی از این کشور ( پنجشنبه 4آذرماه ) از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی بازدید و در نشست با کارشناسان و مسئولان شرکت نفت و گاز پارس،زمینه های همکاری های احتمالی مشترک میان بخش انرژی دانمارک و این شرکت در منطقه پارس جنوبی را مورد ارزیابی قرار دادند. دنی عنان ، پیشرفت های صورت گرفته از سوی ایران در توسعه میدان گازی پارس جنوب...(ادامه)
1395/09/05
سفیر دانمارک : از ديدن پیشرفت های پارس جنوبی شگفت زده شدم
سفیر کشور دانمارک در ایران پس از بازدید از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی گفت: از دیدن پیشرفت های صورت گرفته در پارس جنوبی شگفت زده شدم. دنی عنان در گفتگو با روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس ، پیشرفت های صورت گرفته از سوی ایران در توسعه میدان گازی پارس جنوبی را خیره کننده توصیف کرد و گفت: تحت تاثیر تمام آنچه که شما در منطقه پارس جنوبی و در فازهای مختلف انجام می دهید قر...(ادامه)
1395/09/05
کنترل پروژه ساخت سکوهای پارس جنوبی در یارد صدرا به بالاترین سطح رسیده است
مدیر برنامه ريزي و کنترل طرح هاي شرکت نفت و گاز پارس عنوان کرد: نظارت کارفرما بر کنترل پروژه ساخت 10 سکوهای گازی پارس جنوبی در یارد شرکت صدرا به بالاترین سطح خود رسیده است. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس با حضور مدیر برنامه ريزي و کنترل طرح ها و سرپرست معاونت توسعه طرح های اين شركت ، روند ساخت، تامین تجهیزات،برنامه زمانبندی و کنترل پروژه سکوهای گازی پارس جنوبی...(ادامه)
1395/09/04
گزارش تصویری/ ارزیابی و کنترل پروژه ساخت 10 سکوی گازی پارس جنوبی در یارد صدرا
 با حضور مدیر برنامه ریزی و کنترل طرح ها  و سرپرست معاونت توسعه طرح های شرکت نفت و گاز پارس، روند ساخت، تامین تجهیزات،برنامه زمانبندی و کنترل پروژه سکوهای گازی پارس جنوبی در یارد شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت. در جریان بازدید روزگذشته (سه شنبه 2 آذرماه)، مدیر برنامه ریزی و کنترل طرح های  شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اینک...(ادامه)
1395/09/03
تعميرات اساسي سكوهاي گازي پارس جنوبي به پايان رسيد
تعميرات اساسي ١٧ سكوي گازي تحت راهبري مديريت عمليات توليد شركت نفت و گاز پارس مطابق برنامه زمانبندي از پيش تعيين شده، با موفقيت به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس بهمن طاهرپور جانشين رئيس عمليات و توليد سكوي فاز يك پارس جنوبي(SPQ1) با اعلام اين خبر گفت: اين تعميرات در راستاي آماده سازي كامل تاسيسات سكوها و تداوم برداشت حدود ٤٢٠ ميليون متر مكعب گاز ...(ادامه)
1395/09/01
گزارش تصویری / بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در ادامه بازديد هاي هفتگي خود روزهای چهار شنبه و پنج شنبه ،(26و27 آبان ماه)از تمامی فاز های مناطق پارس یک و دو پارس جنوبی، بازديد و گزارش فعاليت هاي در حال انجام و روند اجراي تمام طرح ها را دريافت و مورد ارزيابي قرار داد. در جریان این بازدید مهندس مشکین فام با اشاره به اینکه درحال حاضرهیچ کدام از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی خارج از اولوی...(ادامه)
1395/08/30
سکوی فاز 21 پارس جنوبی راه اندازی شد
سکوی فاز 21 پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه یک میلیارد فوت مکعب گاز، پنجشنبه ۲۷آبان ماه راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علیرضا عبادی مجری فازهای 20و21 پارس جنوبی اعلام کرد:مشعل سکوی فاز 21 پس از باز شدن و جریان دهی به چاه شماره یک روشن شده و بزودی عملیات تولید و ارسال گاز از این سکو به پالایشگاه خشکی آغاز می شود. سکو...(ادامه)
1395/08/27
برنامه پیمانکاران طرح های باقیمانده پارس جنوبی روزانه رصد می شود
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس  با اشاره به اینکه درحال حاضرهیچ  کدام از طرح های درحال توسعه پارس جنوبی  خارج از اولویت های کاری  اين شركت قرار ندارد،گفت:به منظور كنترل روند اجراي پروژه ها ، برنامه تمامي پیمانکاران طرح های باقیمانده ، به صورت  روزانه رصد می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس محمد مشکین فام در بازديد از فاز١٤  به ضرورت توسعه اين ف...(ادامه)
1395/08/27
گزارش تصويري/ عمليات نصب سكوي فاز20 پارس جنوبي در آب هاي خليج فارس
عرشه فاز 20 پارس جنوبي پس از رسیدن به موقعيت مخزن پارس جنوبي، پیش از ظهر روز شنبه 22 آبان ماه بر روی جکت خود در آب های خلیج فارس نصب شد. عمليات نصب اين سكو از ساعت ١٠ و ٣٠ دقيقه امروز آغاز و با ثبت ركورد يك ساعت و ٢٠ دقيقه ، سريع ترين زمان نصب سكوهاي دريايي پارس جنوبي را به خود اختصاص داد. 2هزار 600 تن سازه آهنی که ساخت آن با همت متخصصان ایرانی صورت گرفته و روز سه شنبه 3...(ادامه)
1395/08/22
عرشه فاز 20 پارس جنوبی به ايستگاه آخر توسعه رسيد
عرشه فاز 20 پارس جنوبي پس از رسیدن به موقعيت مخزن پارس جنوبي، پیش از ظهر روز شنبه 22 آبان ماه بر روی جکت خود در آب های خلیج فارس نصب شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عمليات نصب اين سكو از ساعت ١٠ و ٣٠ دقيقه امروز آغاز و با ثبت ركورد يك ساعت و ٢٠ دقيقه ، سريع ترين زمان نصب سكوهاي دريايي پارس جنوبي را به خود اختصاص داد. 2هزار 600 تن ...(ادامه)
1395/08/22
صفحه 5 از 126اولین    قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company