آخرین اخبار
عملیات انتقال عرشه B فاز ١٩ به موقعیت مخزن پارس جنوبی آغاز شد
عملیات انتقال عرشه ١٩B به موقعیت مخزن فاز 19 پارس جنوبی صبح امروز (شنبه 14 اسفندماه) آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس حمیدرضا مسعودی مجری فاز 19 پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت که انتظار می رود با توجه به شرایط آب و هوایی و مساعد بودن وضعیت دریا، 18 تا ۱۹ اسفندماه عملیات نصب این سکو بر روی جکت آن انجام شود. با نصب این سکوفعالیت...(ادامه)
1395/12/14
اعطای جایزه ٥ ستاره تعالی سازمانی به شركت نفت و گاز پارس
در هفتمين جشنواره تعالي صنعت پتروشيمي، جايزه تعالي سازماني در سطح ٥ ستاره به شركت نفت و گاز پارس اعطا شد. به گزارش روابط عمومي ، پس از اعطاي جايزه ملي كيفيت ايران درسطح ٤ ستاره در آبان ماه امسال و باتوجه به موفقيت ها و پيشرفت هاي سريع شركت نفت و گاز پارس در راستاي پياده سازي مدل تعالي سازماني (EFQM) ، اين شركت در هفتمين جشنواره تعالي صنعت پتروشيمي، به عنوان تنها شركت برت...(ادامه)
1395/12/14
تزريق ١٥،٣ ميليارد متر مكعب گاز از فازهای ١٧و١٨ پارس جنوبی به شبكه سراسری
سرپرست طرح توسعه فازهاي ١٧ و١٨ اعلام كرد: ١٥،٣ ميليارد متر مكعب گاز شيرين از اغاز بهره برداري فازهاي ١٧و١٨ تاكنون توليد و به شبكه سراسري تزريق شده است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمدرضا چليپا با اشاره به توليدات تجمعي پالايشگاه فازهاي ١٧و١٨ گفت:از اواسط سال ۹۳ تاکنون ١٢،٤ ميليون بشكه ميعانات گازي توليد و روانه بازارهاي بين المللي شده است. ...(ادامه)
1395/12/10
حضور شركت نفت و گاز پارس در شانزدهمين نمايشگاه بين المللی محيط زيست
شركت نفت و گاز پارس با حضور در شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي محيط زيست تهران، ضمن مشاركت در كارگاه‌هاي آموزشي، آخرين اقدامات و دستاوردهاي محيط زيستي خود در منطقه پارس جنوبي را به نمايش گذاشته است. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ حضور كارشناسان HSE شركت در كارگاه‌هاي آموزشي مديريت آلاينده‌هاي هوا، مديريت پسماندهاي حفاري در صنايع بالادستي...(ادامه)
1395/12/09
عملیات برداشت گاز ترش از سکوی فاز ۲۰ آغاز شد
همزمان با روشن شدن مشعل سكوي فاز ٢٠ ، عمليات راه اندازي اين سكو با ظرفيت توليد يك ميليارد فوت مكعب گاز از مخزن پارس جنوبي آغاز شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي مجري طرح توسعه فازهاي ٢٠ و٢١ پارس جنوبي با اعلام اينكه مشعل سكوي فاز ٢٠ ، يك شنبه شب ( ٨ اسفندماه) و پس از طی ۵۵ روز کاری با باز كردن چاه هاي اين سكو روشن شده ، گفت: هم اكنون مراحل پا...(ادامه)
1395/12/09
وعده وزير نفت به مردم درباره افزايش توليد گاز پارس جنوبی عملی شده است
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در جریان بازدید رئیس دیوان محاسبات کشور از پارس جنوبی گفت: وعده وزير نفت به مردم درباره افزايش توليد گاز از پارس جنوبي در دولت يازدهم، امسال بطور كامل عملي شده است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمد مشكين فام ضمن ارائه گزارشي مشروح از وضعيت توسعه پارس جنوبي، با اشاره به اینکه در مدت 15 سال از توسعه این میدان کارهای عظیمی صورت ...(ادامه)
1395/12/08
گاز سوزی در فازهای 20 و21 پارس جنوبی کاهش یافت
مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از کاهش گاز سوزی و فلرینگ پالایشگاه این فازها به میزان 30تن در روز خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علی رضا عبادی اعلام کرد: با راه اندازی کمپرسورهای (OFF GAS) ردیف اول واحد تثبیت میعانات گازی پالایشگاه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، روزانه به میزان 30 تن گاز سوزی و فلرینگ در این فازها کاهش یافت. ...(ادامه)
1395/12/07
دیوان محاسبات کشور در خدمت توسعه پارس جنوبی است
رئيس ديوان محاسبات کل كشور  با اشاره به اینکه تمام ظرفيت هاي نيروي انساني و دانشي این دستگاه در خدمت مديران اجرايي كشور است، گفت: پاردايم حاكم بر اين دستگاه، همكاري با مسئولان صنعت نفت در زمينه تسهيل در فرايند هاي توسعه ميدان پارس جنوبي است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس دكتر عادل آذر پس از بازديد از سكوي فاز يك و در جلسه با معاون وزير و مديرعامل شركت مل...(ادامه)
1395/12/07
تمدن صنعتی پارس جنوبی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملي نفت ایران گفت: تمدن صنعتي موجود در پارس جنوبی از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي ، نتيجه تلاش متخصصان داخلي و سهم تمام مردم ایران است. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علی کاردر در جریان بازدید رئیس و مدیران ارشد دیوان محاسبات کل کشور از پارس جنوبی گفت : اين ميدان مشترك در ابعاد گوناگون دارای اهمیت بوده و جايگاه تاثيرگذار پروژ...(ادامه)
1395/12/07
سكوي فاز 17 پارس جنوبي با ثبت ركوردي جديد راه‌اندازي شد
با انجام عمليات راه‌اندازي در مدت 26 روز و با توجه به شرايط بد آب و هوايي در يك ماه گذشته، سكوي٥٠٠ ميليون فوت مكعبی B17 با ثبت ركوردي جديد به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ سرپرست طرح توسعه فازهاي ١٧ و١٨ با اعلام خبر روشن شدن مشعل اين سازه گفت: عملیات راه اندازی سکویB17 هشتم بهمن ماه آغاز شد و با ثبت یک رکورد بی سابقه در طول 26 روز به بهره‌برداري...(ادامه)
1395/12/04
گزارش تصويري/ بازديد رئيس كل ديوان محاسبات كشور از پارس جنوبي
رئیس کل دیوان محاسبات کشور و معاونان وزیر نفت و مديرعامل شركت ملي نفت ايران، روز (چهارشنبه 4 اسفند ماه ) از پارس جنوبي بازدید کردند. برپایه این گزارش علي كاردر مديرعامل شركت ملي نفت ايران، محمدمشكين فام مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و جمعي از مديران ارشد صنعت نفت، عادل آذر؛ رییس کل دیوان محاسبات کشور را در بازدید از پروژه های صنعتی پارس جنوبی همراهی كردند. ...(ادامه)
1395/12/04
برگزاری جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدیرعامل در منطقه پارس جنوبی
در پی بارش های اخیر و لزوم رعایت ایمنی و مقابله با شرایط بحرانی به وجود آمده، جلسه ویژه کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس به ریاست مدرعامل و با حضور مجریان طرح های توسعه و مدیران شرکت در عسلویه برگزار شد. رئیس HSE با اعلام آمادگی شرکت نفت و گاز پارس در برابر این شرایط گفت: جلسه ویژه کمیته بحران شرکت به ریاست مدیرعامل، برای بررسی اقدامات و تمهیدات لازم و همچنین بررسی چالش ه...(ادامه)
1395/11/30
قدردانی وزیر نفت از همبستگی مردم و مسئولان در پارس جنوبی
بسمه تعالي پيام تشكر وزير محترم نفت از شركت نفت و گاز پارس و ساير شركتهاي فعال در حوزه پارس جنوبي جناب آقاي مهندس مشكين فام مدير عامل شركت نفت و گاز پارس سلام، پيام جناب آقاي مهندس زنگنه مقام محترم وزارت به شرح زير به جنابعالي و همكارانتان ارسال مي شود، لطفا به نحو مقتضي براي ا...(ادامه)
1395/11/30
سدهاي سيلاب‌گير طرح‌هاي توسعه پارس جنوبي تا سال آينده به بهره برداری میرسد
سرپرست طرح‌هاي پشتيباني نفت و گاز پارس با اشاره به بارش‌هاي موسمي و نزولات جوي در منطقه پارس جنوبي از ساخت چند سد تاخيري در بالادست فازهاي پارس جنوبي ومناطق اقامتي خبر داد . به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ماموريت طرح هاي پشتیبانی نفت و گاز به عنوان متولي عمليات غير صنعتي انجام عمليات‌هاي مختلف از جمله كنترل و هدايت سيلاب‌هاي بالادست فازها ...(ادامه)
1395/11/26
٦ سكوي جديد پارس جنوبي، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس اعلام كرد: ٦ سكوي جديد گازي فازهاي باقيمانده واقع در منطقه دو پارس جنوبي ، سال ٩٦ به بهره برداري مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، محمد مشكين فام در جريان بازديد از سكوهاي درحال ساخت در يارد شركت صنعتي دريايي ايران(صدرا) ، روند ساخت تاسيسات فراساحل فازهاي پارس جنوبي را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با ورود بخش عمده اي از كالاها...(ادامه)
1395/11/25
صفحه 7 از 136اولین    قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company