آخرین اخبار
تولید گاز سکوهای فازهای 20 و 21 پارس جنوبی از ظرفیت اسمی فراتر رفت
برداشت گاز از بخش فراساحل فازهای 20 و 21 پارس جنوبی با عبور از ظرفیت اسمی تولید و برنامه مصوب ، از مرز دو میلیارد فوت مکعب در روز فراتر رفت. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علیرضا عبادی مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر از این سکوها یک و نیم درصد بیش از ظرفیت تصویب شده، گاز ترش غنی برداشت و به بخش خشکی ارسال می شود. ...(ادامه)
1396/10/17
دو سکوی دریایی فاز 22، 23 و 24 تا اسفندماه امسال آماده نصب مي شوند
مجری طرح توسعه فاز 22، 23 و 24 پارس جنوبی از آمادگي نصب دو سكوي دریایی این فاز تا اسفندماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، فرهاد ایزدجو ضمن اعلام این خبر گفت: سکوی 22A و 24A اسفند ماه سال جاری از یارد صدرا به موقعیت دریایی خود در پارس جنوبی حمل و نصب می شوند. ایزدجو درخصوص تعهدات پیش روی این طرح گفت: مقرر است بر اساس برنامه ز...(ادامه)
1396/10/16
گزارش تصويري/ عمليات بارگيري اولين سكوي فاز 14 با حضور خبرنگاران رسانه هاي جمعي
عمليات بارگیری نخستین عرشه دریایی طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی پس از عملیات مهاربندی، با حضور استاندار هرمزگان و مديران شرکت نفت و گاز پارس از یارد صنعتی بندرعباس آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، سکوی اصلی 14A که به دست مهندسان ایرانی ساخته شده با پیشرفت بیش از 96 درصد ، پس از عملیات مهاربندی و بارگیری، برای نصب به موقعیت دریایی خود منتقل می‌شود. ...(ادامه)
1396/10/13
پیشرفت 77 درصدی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی
مجری طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی از پیشرفت 77 درصدی عملیات این فاز خبر داد و پیش بینی کرد تا ابتدای سال 98 این طرح به بهره برداری کامل برسد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حمیدرضا مسعودی در نشست خبری که امروز (سه شنبه، 12 دی ماه) پس از آغاز عملیات بارگیری سکوی 14A برگزار شد، با اشاره به اینکه قرارداد طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی 25 خردادماه سال 89 در کنار چهار...(ادامه)
1396/10/12
عملیات بارگیری نخستین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی آغاز شد
عمليات بارگیری نخستین عرشه دریایی طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی پس از عملیات مهاربندی، با حضور استاندار هرمزگان و مديران شرکت نفت و گاز پارس از یارد صنعتی بندرعباس آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، سکوی اصلی 14A که به دست مهندسان ایرانی ساخته شده با پیشرفت بیش از 96 درصد ، پس از عملیات مهاربندی و بارگیری، برای نصب به موقعیت دریایی خود منتقل می‌شود. ...(ادامه)
1396/10/12
برداشت 500 ميليون فوت مكعب گاز غني از سكوي 14A تا اواخر بهمن‌ماه
مجري طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي پيش‌بيني كرد با نصب سكوي اصلي 14A تا پايان‌دي‌ماه، برداشت 500 ميليون فوت‌مكعب گاز غني از طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبي تا بيست‌ودوم بهمن‌ماه محقق شود. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، حميدرضا مسعودي از انجام عمليات بارگيري سازه دريايي 14A در طول هفته جاري خبر داد و گفت: به اين ترتيب عمليات نصب نخستين سكوي طرح ت...(ادامه)
1396/10/10
امضای تفاهمنامه همکاری میان شرکت نفت و گاز پارس و مدیریت اکتشاف
تفاهم‌نامه همكاری در حوزه بالادستی بين شركت نفت و گاز پارس و مديريت اكتشاف شركت ملی نفت ايران امضا شد. به گزارش روابط‌عمومی شركت نفت و گاز پارس، اين تفاهم‌نامه بعداز ظهر روز گذشته (شنبه، 9 دی‌ماه) بين محمد مشكين‌فام، مديرعامل اين شركت و سيدصالح هندی، مدير اكتشاف شركت ملی نفت ايران به امضا رسيد. اين تفاهم‌نامه در راستای اجرای س...(ادامه)
1396/10/10
پیشرفت پالایشگاه طرح توسعه فاز 13 به 91 درصد رسید
مجری طرح توسعه فاز 13 از پیشرفت 91 درصدی پروژه پالایشگاه طرح توسعه این فاز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شركت نفت و گاز پارس، پیام معتمد در جریان بازدید مدیرعامل اين شركت از روند پیشرفت طرحهای پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: بر اساس مایلستون های راه اندازی پالایشگاه، Steam Out خطوط اصلی بخار در پایپراک واحد 160 از اول دیماه سال جاری آغاز شده است. معتمد در خصوص برنامه ها...(ادامه)
1396/10/09
گزارش تصويري/ بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از طرح های در حال توسعه پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در سفری دو روزه به عسلویه روند پیشرفت طرح های در حال توسعه فازهای پارس جنوبی را بررسی کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، محمد مشکین فام در سلسله بازدیدهای خود از مراحل پیشرفت طرح های در حال احداث پارس جنوبی  (سه شنبه، پنجم دی ماه) از طرح توسعه فازهای 13، 14، 22-24، بندر خدماتی تنبک و پست برق 132/400 بازدید کرد. ...(ادامه)
1396/10/06
ساختمان ایستگاه آتش نشانی پالایشگاه فاز 13 به بهره برداری رسید
ساختمان مرکزی آتش نشانی پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی در مراسمی با حضور مدیر ایمنی اداره کل HSE وزارت نفت به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی، در جریان بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از روند طرح توسعه بخش خشکی فاز 13 پارس جنوبی، ساختمان مرکزی آتش نشانی پالایشگاه این فاز با حضور مدیر ایمنی اداره کل HSE وزارت نفت و مدیر HSE شرکت به بهره برداری رسید. ...(ادامه)
1396/10/06
تمركز بر نگهداشت توليد در پارس جنوبی، اولويت شركت نفت و گاز پارس در زمستان
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس تمركز بر نگهداشت توليد گاز را اولويت اصلي اين شركت در زمستان امسال عنوان و تاكيدكرد: بايد همه توان مديريت عمليات و توليد با اين هدف هم راستا شود. به گزارش روابط عمومی شركت نفت و گاز پارس، در نشستي با حضور مديرعامل، معاون عمليات و پشتيبانی و مديران ارشد توليد و عمليات، آخرين وضعيت عمليات توليد گاز از پارس جنوبی و اقدامات مربوط به توليد پايدار ...(ادامه)
1396/10/06
آمادگي كامل تأسيسات پارس جنوبي براي ورود به زمستان 96
در ادامه روند تأمين 70 درصدي سبد سوخت انرژي گازي كشور، معاون عمليات و پشتيباني شركت نفت و گاز پارس از آمادگي كامل اين شركت براي تحقق توليد تكليفي گاز به ميزان 570 ميليون مترمكعب در روز در شش ماهه دوم سال جاري خبر داد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، يحيي رشيدي ضمن تبريك فرارسيدن بيستمين سالروز تأسيس شركت نفت و گاز پارس گفت: عمليات و بهره‌برداري از ميدان گازي پارس&z...(ادامه)
1396/10/03
پيام تبريك مهندس مشكين فام به مناسبت يكم ديماه سالروز تاسيس شركت نفت و گاز پارس
در آغاز ورود به بیستمین سال از تاسيس شركت نفت و گاز پارس، مفتخریم نزدیک به دو دهه تلاش تمدن ساز متخصصان کشور عزیزمان در بزرگ ترین میدان گازی جهان را گرامی بداریم. شرکت نفت و گاز پارس، پس از گذار از نوزدهمین سال تاسیس خود، اکنون با تکیه بر ظرفیت های داخلی و در پیوند با فنون روزآمد جهانی، گنجینه ای غنی از تجربیات ارزشمند و مهارت های ممتاز را در قامت متخصصا...(ادامه)
1396/09/29
آخرين وضعيت طرح هاي توسعه و قرارداد با مرسك و توتال در نشست خبري مديرعامل شركت نفت و گاز پارس
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس اقدامات انجام گرفته و پيش روي اين شركت را درخصوص روند مذاكرات با شركت مرسك، اخرين وضعيت طرح توسعه فاز 11 و طرح‌هاي در حال توسعه پارس جنوبي تشريح كرد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، محمد مشکین‌فام، همزمان با بيستمین سالروز تاسیس شرکت نفت و گاز پارس در نشست خبری با اصحاب رسانه كه امروز (دو شنبه، 27 آذرماه) برگزار شد به تشريح گزارش ع...(ادامه)
1396/09/27
فعاليت‌هاي پژوهشي شركت نفت و گاز پارس تشريح شد
در آستانه‌ ورود به هفته پژوهش و فناوري، سمينار تشريح دستاوردهاي «طرح جامع بهينه‌سازي توليد و عملكرد ميدان گازي پارس جنوبي» با حضور مديرعامل شركت نفت و گاز پارس و رئيس پژوهش و فناوري اين شركت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت‌وگاز پارس، مريم خرم، در سمینار تشریح دستاوردهای «طرح جامع بهینه‌سازی تولید و عملکرد میدان گازی پارس‌جنوبی با الگ...(ادامه)
1396/09/25
صفحه 7 از 143اولین    قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company