آخرین اخبار
سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد
با حكم مديرعامل شركت نفت و گاز پارس، سرپرست فازهاي 17 و 18 پارس جنوبي منصوب شد. به‌گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، با حكم محمد مشكين فام، محمدرضا چليپا به سمت سرپرست جديد فازهاي 17 و 18 اين طرح منصوب شد. بر اساس اين حكم ، مهندس چليپا پيش از اين جانشين مجري طرح در بخش خشكي طرح اين فاز به ‌عهده داشته است. ...(ادامه)
1395/11/24
بارگيري آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي از يارد صنعتي خرمشهر
عمليات بارگيري سكوي اقماري 1640 تنی 19 B پارس جنوبي با ظرفيت توليد 14.2 ميليون مترمكعب گاز ترش، ظهر امروز (شنبه 23 بهمن) در يارد صنعتي خرمشهر انجام شد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ با اتمام بارگيري سكوي ۱۹ B وانجام عمليات حمل آن در طي هفته آينده، آخرين سكوي طرح توسعه فاز 19 در اوايل ماه آينده در خليج فارس نصب خواهد شد. با نصب...(ادامه)
1395/11/23
معاون وزير نفت: پيمانكاران ایرانی خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند
معاون امور مهندسي، پژوهش و فناوري وزير نفت در بازديد از طرح هاي درحال توسعه پارس جنوبي گفت: پيمانكاران ایرانی توانایی زیادی در ساخت پروژه های بزرگ دارند و باید خود را برای اجرای طرح هاي بین المللی آماده کنند. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حبيب اله بيطرف پنج شنبه ٢١ بهمن ماه از فازهاي ١٨و١٧ و ٢١ و٢٠ پارس جنوبي بازديد كرد و ضمن ارايه گزارشي از سوی مجریان و پیمان...(ادامه)
1395/11/22
رئیس جهموری: تا پایان دولت یازدهم، 11 فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد
رئیس جمهوری  در راهپیمایی امروز( 22 بهمن ماه) در بخشی از سخنان خود گفت که تا پایان دولت یازدهم ، "11 فاز پارس جنوبی" به بهره برداری میرسد. دکتر حسن روحانی با بیان اینکه در تمام سال‌های گذشته کشور قطر گاهی دو برابر و گاهی 2.5 برابر ما برداشت گاز از منبع مشترک ما در پارس جنوبی داشتند، اظهار داشت:"امروز در شرایطی هستیم که به حول و قوه الهی تا آخر این دولت برای او...(ادامه)
1395/11/22
اولين مركز پزشكي از راه دور دريايي در سكوي فاز يك به بهره برداري رسيد
اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی راه اندازي شد به گزارش روابط عمومي آيين افتتاح اولين مركز پزشكي از راه دور (تله مدیسین )دریایی کشور، در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی صبح امروز (۱۹ بهمن ماه) با حضور مدیران عامل شركت نفت و گاز پارس، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شرکت ملی خطوط لوله و مخابرات نفت و جمعی...(ادامه)
1395/11/19
توليد روزانه گاز از پارس جنوبي، تا پايان بهمن ماه به بيش از ٥٠٠ ميليون متر مكعب مي رسد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با اشاره به توليد روزانه٤٨٠ ميليون متر مكعب گاز از ميدان پارس جنوبي گفت: با ترميم خطوط لوله فازهاي ١٩ و١٦ تا دو هفته ديگر، توليد گاز كشور از اين ميدان به بيش از ٥٠٠ ميليون متر مكعب در روز مي رسد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس محمد مشكين فام از ترميم خطوط لوله دريايي فازهاي ١٩ و ١٦ پارس جنوبي تا پايان بهمن ماه امسال خبر داد و گفت:...(ادامه)
1395/11/16
توليد اتان فازهاي ٢٠و٢١ بزودي آغاز مي شود
مجري فازهاي ٢٠و٢١ پارس جنوبي با اشاره به تكميل و آمادگي واحد تولید اتان این فازها، اعلام كرد: ارسال اولین محموله اتان تولیدی فازهای ٢٠ و٢١ پارس جنوبی به مجتمع‌های پتروشیمی به زودی آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي عنوان كرد: با توجه به توسعه متوازن بخش هاي پالايشگاهي فازهاي ٢٠و٢١ ، به تدريج و باورود تمامي بخش هاي پالايشي ، تول...(ادامه)
1395/11/10
نخستين مركز پزشكي از راه دور در سكوهاي پارس جنوبي راه اندازي شد
براي نخستين بار، در بزرگ ترين سكوي گازي پارس جنوبي سيستم پزشكي از راه دور (تله مديسين) راه اندازي شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس با تجهیز مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی (spq1) به سیستم تله مدیسین (پزشکی از راه دور) ، امکان مشاوره تخصصی درمانی از طریق پزشکی از راه دور برای کارکنان این سکو فراهم شد. مهدی رجبی رئیس عملیات و تولی...(ادامه)
1395/11/09
تداوم توسعه و تولید در پارس جنوبی نتيجه تلاش هاي كاركنان حراست است
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس گفت: تداوم نقش محوري پارس جنوبی در اقتصاد کشور ، به حضور پر رنگ كاركنان حراست در تامين ثبات و امنيت نيروي انساني و تاسيسات پالايشگاه های گازی این منطقه وابسته است. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، محمد مشكين فام در آيين توديع و معارفه روساي پيشين و جديد حراست اين شركت با اشاره به تداوم نقش راهبردي پارس جنوبي در اقتصاد كشور بر اساس د...(ادامه)
1395/11/06
توليد پروپان و بوتان فاز١٩ پارس جنوبي آغاز شد
واحدهاي توليد پروپان و بوتان فاز ١٩پارس جنوبي باهدف تكميل زنجيره ارزش در اين فاز، به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس حميدرضا مسعودي مجري فاز١٩پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: رديف نخست واحدهاي ١١٣، ١١٤ و ١١٥ (LPG Treatment) از روز گذشته وارد مدار توليد شده و هم اكنون از هركدام از اين واحدها، ١٤ تن پروپان و ١٤ تن بوتان بر ساعت توليد مي شود. ...(ادامه)
1395/11/05
عمليات لوله كشي تاسيسات ذخيره سازي و اندازه گيري ميعانات گازي پارس جنوبي آغاز شد
عمليات لوله كشي پروژه احداث تاسيسات ذخيره سازي و اندازه گيري ميعانات گازي همزمان با دريافت تمامي تجهيزات بخش پايپينگ EPC1 شامل اقلام پايپينگ، اتصالات و فلنج ها آغاز شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، اميرمنصور حق وردي رئيس پروژه احداث تاسيسات ذخيره سازي و اندازه گيري ميعانات گازي با اعلام اين خبر گفت : با دريافت اين تجهيزات و آغاز عمليات جوشكاري و نصب، گ...(ادامه)
1395/10/26
مشاور مديرعامل و رئيس حراست شركت نفت و گاز پارس منصوب شد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در حکمی، عليرضا حاجي سليمي را به عنوان مشاور مديرعامل و رئیس حراست این شرکت منصوب کرد. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/10/25
شركت نفت و گاز پارس و پژوهشگاه صنعت نفت تفاهم نامه همكاري دوجانبه امضا كردند
تفاهم نامه فني همكاري دوجانبه ميان شركت نفت و گاز پارس و پژوهشگاه صنعت نفت با هدف ارتقاي سطح فناوري در بخش هاي بالادستي و ميان دستي طرح هاي پارس جنوبي به امضاي رسول فلاح نژاد مدير مهندسي ساختمان شركت نفت و گاز پارس و منصور بزمي معاون فناوري و روابط بين الملل پژوهشگاه صنعت نفت رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مديرمهندسي ساختمان شركت نفت و گاز با بيان اين...(ادامه)
1395/10/22
توليد روزانه گاز از سكوي فاز ٢١ پارس جنوبي به ۲۷ ميليون متر مكعب رسيد
مجری فازهای ۲۱و ۲۰ پارس جنوبی از تولید منابع گازی سکوی فاز ۲۱ با ظرفيت حدود ۲۷ ميليون متر مكعب در روز خبر داد و گفت: یک سوم از اين ميزان گاز توليدي هم اكنون در پالايشگاه فازهاي ٢٠و٢١ پارس جنوبي شيرين سازي و مابقی آن به پالایشگاه فازهای ۱۵و۱۶ ارسال می شود. به گزارش روابط روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس علیرضا عبادی مجری فاز های ۲۱ و ۲۰ اظهار كرد: سکوی فاز ۲۱،هیچ گونه م...(ادامه)
1395/10/22
معاون مديرعامل شركت ملي نفت از انبار تداركات كالاي شركت نفت و گاز پارس در كيش بازديد كرد
معاون مديرعامل شركت ملي نفت ايران صبح امروز سه شنبه ٢١ دي ماه از انبارهاي تداركات كالاي شركت نفت و گاز پارس در ناحيه كيش بازديد كرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس در جريان اين بازديد که با همراهی برخی از مدیران ارشد شرکت نفت و گاز پارس  انجام شده بود، اهميت نگهداري مطلوب قطعات يدكي و ابزار بازيابي و نصب تجهيزات درون چاهي به منظور استفاده در تعميرات چاه ...(ادامه)
1395/10/21
صفحه 8 از 136اولین    قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company