آخرین اخبار
روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس برگزيده جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر صنعت نفت
در هشتمين جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر صنعت نفت، روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس توانست در بخش مطالعات اجتماعي حائز رتبه نخست شده و جايزه برترين روابط‌عمومي صنعت نفت را كسب نمايد. در اين مراسم كه در سالن كنفرانس غدير پالايش و پخش برگزار شد، اميرمحمد منطقي رئيس روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس جايزه برترين روابط عمومي صنعت نفت را از بيژن زنگنه وزير نفت ...(ادامه)
1395/08/11
گزارش تصويري/ آغازعملیات حمل سکوی فاز ٢٠ پارس جنوبی از يارد خرمشهر
عملیات حمل سکوی ٢ هزار و ٦٠٠ تنی فاز ٢٠ پارس جنوبی به همراه پل رابط آن، از یارد شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی در خرمشهر برای نصب در موقعیت در عسلویه آغاز شد.   ...(ادامه)
1395/08/10
حمل سكوي فاز 20 پارس جنوبي براي نصب بر روي آب‌هاي خليج فارس
عمليات حمل دومين سكوي طرح توسعه فازهاي 20 و 21 پارس جنوبي پس از بارگيري از يارد صنعتي خرمشهر در هفته گذشته،براي نصب در خليج فارس آغاز شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ سكوي 2600 تني SPD20 كه با تكيه بر توان داخلي و با صرف 6.3 ميليون نفر ساعت كار در يارد صنعتي خرمشهر ساخته شده، پنجمين سكويي است كه در سال جاري براي نصب در ميدان گاز پارس جنوبي حمل مي‌شود. ...(ادامه)
1395/08/10
گزارش تصویری / بازدید معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت از یارد صدرا و طرح های درحال توسعه پارس جنوبی
معاون مدیرعامل در توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس پنجشنبه ( 6 آبان ماه) از سکوهای درحال ساخت در یارد صنعتی بوشهر بازدید کردند. در جریان این بازدید و جلسه مشترک با پیمانکار ، غلامرضا منوچهری کار ساخت 10 سکوی گازی توسط این شرکت را بسیار گسترده و مهم توصیف کرد و با اشاره به لزوم تقویت ساختار مدیریت کنترل پروژه صدرا گفت: بهره برداری از تمامی این...(ادامه)
1395/08/07
ساختار مدیریت کنترل پروژه صدرا باید تقویت شود
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور توسعه و مهندسی در جریان بازدید از یارد صنعتی صدرا در بوشهر ، کار ساخت 10 سکوی گازی توسط این شرکت را بسیار گسترده و مهم توصیف کرد و با اشاره به لزوم تقویت ساختار مدیریت کنترل پروژه صدرا گفت: بهره برداری از تمامی این پروژه ها نیازمند کار مدیریتی، فکری و مهندسی دقیق است. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت وگاز پارس غلامرضا منوچهری اظهار دشت: ...(ادامه)
1395/08/07
صدرا تمام تلاش خود را برای ساخت سکوهای پارس جنوبی به کار گیرد
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در بازدید امروز 5شنبه 6 آبان ماه از یارد صنعتی بوشهرگفت:تمام تعهدات مالی کارفرما به شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) در مورد تامین کالاها و تحهیزات مورد نیاز در این مقطع انجام شده و پیمانکار باید تمام تلاش خود را برای ساخت سکوهای گازی 3 پروژه پارس جنوبی شامل فازهای 13، 17و18 و 22تا 24 به کار گیرد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس مهندس...(ادامه)
1395/08/06
گزارش تصويري/ عمليات بارگيري سكوي فاز20 پارس جنوبي در یارد صنعتی خرمشهر
عرشه 2هزار و 600 تنی فاز 20 پارس جنوبی ، با ظرفيت برداشت يك ميليارد فوت مكعب گاز، ( دوشنبه ٣آبان ماه) در یارد صنعتی خرمشهر بارگیری شد.  تا کمتر از یک هفته دیگر عملیات مهار بندی سکوی فاز 20 به پایان رسیده و این عرشه توسط شناور ابوذر110 آماده انتقال به دریا جهت نصب در میدان پارس جنوبی می شود. با نصب سکوی فاز 20 ، ساخت و نصب تمامی سکوهای ...(ادامه)
1395/08/04
سکوی فاز 20 پارس جنوبی بارگیری شد
عرشه 2هزار و 600 تنی فاز 20 پارس جنوبی ، با ظرفيت برداشت يك ميليارد فوت مكعب گاز، عصر امروز( دوشنبه ٣ آبان ماه) در یارد صنعتی خرمشهر بارگیری شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس سرپرست طرح توسعه فازهای 20و 21 پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: تا کمتر از یک هفته دیگر عملیات مهار بندی سکوی فاز 20 به پایان رسیده و این عرشه توسط شناور ابوذر110 آماده انتقال به دریا جه...(ادامه)
1395/08/03
سرپرست دفتر مديرعامل و دبير هيات مديره شركت منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مجتبي علي آبادي را به سمت سرپرست دفتر مديرعامل و دبير هيات مديره اين شركت منصوب كرد. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح ميباشد: بازگشت به آخرين اخبار ...(ادامه)
1395/08/03
سكوي ١٨B پارس جنوبي با ثبت رکوردی جدید راه اندازی شد
سكوي٥٠٠ ميليون فوت مكعبي ١٨B پارس جنوبي با ثبت ركوردي جديد در عمليات هوك آپ و راه اندازي، عصر امروز( دوشنبه ٣ آبان ماه ) پس از ٦٢ روز كاري به بهره برداري رسيد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت وگاز پارس مجري فازهاي ١٧ و١٨ پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: عمليات توليد(Start up) سكوي ١٨B پس از باز كردن چاه شماره دو اين سكو و روشن شدن مشعل آن آغاز شده و بزودي گاز دريافتي به...(ادامه)
1395/08/02
سكوي ٢٠ پارس جنوبي دوشنبه هفته جاري بارگيري مي شود
سرپرست طرح توسعه فازهاي ٢٠ و٢١ پارس جنوبي اعلام كرد: سكوي ٢٠ با پيشرفت ساخت ٩٨ درصدي، دوشنبه هفته جاري (٣ آبان ماه) از محل يارد صنعتي شركت تاسيسات دريايي در خرمشهر بارگيري مي شود. مهندس عليرضا عبادي گفت: سكوي ٢٠ دومين و آخرين سكوي فازهاي ٢٠ و٢١ پارس جنوبي است كه عمليات ساخت و اجراي آن توسط متخصصان داخلي و با رعايت دقيق ضوابط و رويه هاي ايمني انجام شده است. ...(ادامه)
1395/07/29
ارزیابی روند اجرای سکوهای 19B و 20 در بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از یارد صنعتی خرمشهر
مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس امروز چهارشنبه 27 مهرماه با حضور در یارد صنعتی تاسیسات دریایی در خرمشهر از پروژه های درحال ساخت این شرکت بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس در جریان این بازدید، روند ساخت سکوهای باقیمانده دو طرح توسعه فاز 19 و 20و 21 مورد ارزیابی تیم مدیران ارشد کارفرما قرار گرفت. مهندس محمد مشکین فام در حاشیه جل...(ادامه)
1395/07/29
گزارش تصويري/ عمليات بارگيري سکوی ١٧B پارس جنوبي در يارد بندرعباس
سکوی اقماری 17B متعلق به حوزه فراساحل فازهای 17و18 پارس جنوبی، ساعت ٨:٣٠ دقيقه صبح (سه شنبه ٢٧ مهرماه) جهت نصب در موقعیت دریایی این فازها، از یارد صنعتی شركت ايزوايكو در بندرعباس بارگیری شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس انتظار مي رود پس از عمليات مهاربندي سكوي ١٧B روي شناور حامل وانتقال آن به موقعيت مخزن، عمليات نصب اين سكو ٢٠ آبان انجام شود. ...(ادامه)
1395/07/28
تكميل ظرفيت برداشت گاز فازهاي ١٧ و١٨ تاپايان سال
نشست خبري بارگيري سكوي ١٧B باحضور معاون مديرعامل شركت ملي نفت ايران در امور توسعه و مهندسي ، مدير عامل شركت نفت و گاز پارس و مديران ارشد بخش كارفرما و پيمانكار بعد از ظهر امروز سه شنبه ٢٧ مهرماه در يارد بندرعباس برگزار شد. مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در جريان اين نشست گفت: با نصب و راه اندازي سكوي ١٧B تا اوايل اسفندماه امسال ، زنجيره توليد فازهاي ١٧و١٨ پارس جنوبي تكمي...(ادامه)
1395/07/27
بازديد معاون اول رئيس جمهور از سكوي ١٧B پارس جنوبي
معاون اول رئيس جمهوري به همراه وزير صنعت، معدن و تجارت، نيم روز جاري از سكوي بارگيري شده ١٧B در يارد صنعتي بندرعباس بازديد كرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مهندس اسحاق جهانگيري و محمدرضا نعمت زاده كه به منظور بهره برداري رسمي از واحد تقطير فاز نخست پالايشگاه ستاره خليج فارس در بندرعباس حضور دارند، امروز سه شنبه ٢٧ مهرماه ،پس از اين مراسم از سكوي ١٧B كه...(ادامه)
1395/07/27
صفحه 8 از 131اولین    قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company