آخرین اخبار
نقش پژوهش در توسعه پايدار پارس جنوبي
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس بر اهميت نقش پ‍ژوهش و فناوري در توسعه پايدار و رفع مشكلات پيش روي چرخه توليد در ميدان گازي پارس‌جنوبي تأكيد كرد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت نفت‌وگاز پارس، محمد مشکین‌فام، در سمینار تشریح دستاوردهای «طرح جامع بهینه‌سازی تولید و عملکرد میدان گازی پارس‌جنوبی با الگوی مدیریت پویای مخزن» كه در آستانه گراميداشت هفته ...(ادامه)
1396/09/25
مشعل LP پالایشگاه فاز 13 پارس‌جنوبی روشن شد
مدیر بخش خشکی طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبي از روشن شدن مشعل LP پالايشگاه اين فاز خبر داد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس، حبيب قادري ضمن اشاره به در سرويس قرار گرفتن پايلوت‌هاي مشعل فشارپايين پالايشگاه فاز 13 پارس جنوبي در روز گذشته، افزود: با همت و تلاش شبانه‌روزی شرکت‌های پتروپایدار ایرانیان و تسکو، مشعل LP اين پالايشگاه امروز (21 آذرماه) ر...(ادامه)
1396/09/21
سرپرست جديد واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي احسان مصباح را به عنوان سرپرست واحد فناوري اطلاعات و ارتباطات منصوب كرد. متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد : آخرين اخبار ...(ادامه)
1396/09/21
پیشرفت عملیات ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه به 63 درصد رسید
مجری طرح های نیروگاهی و خطوط انتقال نیرو شرکت نفت و گاز پارس از پیشرفت 63 درصدی عملیات ساخت نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس؛ محمدمهدی توسلی پور با اشاره به اینکه بیش از 30 درصد از این میزان پیشرفت در مدت شش ماه و از زمان اولویت دار شدن این طرح محقق شده است، گفت: پس از تسهیل در پرداخت منابع مالی به پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی از اوایل تابستان ...(ادامه)
1396/09/18
تولید آب DM در پالایشگاه فاز ۱۳ آغاز شد
مجری طرح توسعه فاز ۱۳ از آغاز تولید آب DM در پالایشگاه فاز ۱۳ خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پيام معتمد با اعلام خبر فوق افزود: در ادامه راه اندازی واحد‌های یوتیلیتی و با تلاش تیم پروژه این طرح خصوصا شرکت نیرپارس (گروه مپنا)٬ واحد ۱۲۷ جهت تولید آب DM امروز (۱۵ آذرماه) در مدار عملیاتی قرار گرفت. پیام معتمد اضافه کرد: با راه اندازی این واحد چرخه در...(ادامه)
1396/09/15
گزارش تصویری از مراحل پیشرفت عملیات ساخت سکوهای A و B فاز 14 پارس جنوبی
عملیات ساخت  سکوی ۱۴A پارس جنوبی با دستیابی به پیشرفت بیش از 95 درصد در حال انجام است و نیمه دوم دی ماه سال جاری بارگیری می شود.  به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حمیدرضا مسعودی، مجری فاز ۱۴ پارس جنوبی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی دارای ۴ سازه اصلی و اقماری دریایی است که هم اکنون دو سکوی اصلی این فاز ۱۴A و ۱۴B با پیشرفت فیزیکی به ...(ادامه)
1396/09/15
نخستین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی نیمه دوم دی ماه بارگیری می‌شود
عملیات ساخت  سکوی ۱۴A پارس جنوبی با دستیابی به پیشرفت بیش از 95 درصد در حال انجام است و نیمه دوم دی ماه سال جاری بارگیری می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حمیدرضا مسعودی، مجری فاز ۱۴ پارس جنوبی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی دارای ۴ سازه اصلی و اقماری دریایی است که هم اکنون دو سکوی اصلی این فاز ۱۴A و ۱۴B با پیشرفت فیزیکی به ترتیب...(ادامه)
1396/09/14
واحد آبگیر فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی به بهره برداری رسید
با بهره برداری از واحد آبگیر پالایشگاه فازهای 22، 23 و 24  ، تولید آب و  بخار مورد نیاز  واحدهای فراورشی پالایشگاه  های دو طرح در حال توسعه  پارس جنوبي آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس،  واحد آبگیر پالایشگاه فازهای 22، 23 و 24 علاوه برتامین آب این فازها، آب شیرین مورد نیاز سرویس های جانبی (utility) پالایشگاه فا...(ادامه)
1396/09/11
نخستین بویلر پالایشگاه فاز13 راه اندازی شد
مجری طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از تولید بخار از نخستین بویلر واحد ۱۲۱ پالایشگاه فاز ۱۳ توسط گروه مپنا خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، پیام معتمد با اعلام خبر فوق افزود: با آغاز عملیات قلیاشویی بعد از ورود گاز سوخت به پالایشگاه فاز ۱۳ و در سرویس قرار گرفتن فلرهای HP و MP، از بامداد امروز (جمعه ۳ آذر) تولید بخار از واحد 121 شروع شد. معتمد به تمهیدات ان...(ادامه)
1396/09/03
بازديد مديرعامل شركت نفت و گاز پارس از مراحل پيشرفت طرح‌هاي توسعه
محمد مشكين‌فام مديرعامل شركت نفت و گاز پارس  با حضور در عسلويه از مراحل پيشرفت طرح‌هاي توسعه پارس جنوبي بازديد كرد. به گزارش روابط‌عمومي شركت نفت و گاز پارس؛ مديرعامل و جمعي از مديران شركت نفت و گاز پارس با حضور در فاز 22-23-24 و همچنين فازهاي 13 و 14 پارس جنوبي از نزديك مراحل پيشرفت و توسعه طرح‌هاي پارس جنوبي را مشاهده كرده و در جلسات فني با حضور مجريان&...(ادامه)
1396/08/29
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تمدید شد
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت می رساند که مهلت ثبت نام در این آزمون یک هفته تمدید شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت می رساند به منظور ایجاد فرصت و مساعدت به داوطلبان مناطق زلزله زده غرب کشور، زمان ثبت نام آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۸ آذ...(ادامه)
1396/08/23
تولید گاز پارس جنوبی در نیمه امسال، از مرز 85 میلیارد متر مکعب گذشت
معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به تولید 85،40 میلیارد مترمکعب گاز ترش غنی در نیمه نخست امسال گفت: تولید تجمعی گاز از میدان پارس جنوبی در سال گذشته به 155،23 میلیارد متر مکعب رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس با افزوده شدن 8 فاز جدید گازی به پروژه های اولیه پارس جنوبی، تولید گاز ایران از این میدان به 64 درصد رسیده كه از این میزان گاز تولیدی، 53 درص...(ادامه)
1396/08/22
نصب سه پایه مشعل سکوی موقعیت C طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبي
پس از عملیات بارگیری، مهاربندی و حمل موفقیت آمیز جکت مشعل سکوی 13c پارس جنوبی از یارد صدرا ، این جکت امروز( پنج شنبه 18 آبان ماه ) در موقعیت مخزن فاز 13 استقرار یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس   ، عملیات شمع کوبی و نصب کامل عرشه سه پایه مذکور با توجه به شرایط آب وهوایی تا دوهفته دیگر به پایان می رسد. سه پایه مشعل موقعیت C به وزن 446 ...(ادامه)
1396/08/18
مشعل های فشار بالا و میانی پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی راه اندازی شد
همزمان با ورود گاز شیرین خط لوله ششم سراسری و راه اندازی واحدهای 122 و 140، سیستم سوخت و مشعل های فشار بالا و میانی پالایشگاه طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس پیام معتمد مجری فاز 13 پارس جنوبی بااعلام این خبر اظهار کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده، با صدور مدارک RFC (آمادگی پیش راه اندازی)، RFSU (آمادگی راه اندازی) ...(ادامه)
1396/08/15
تعمیرات اساسی سکوهای گازی با هدف تولید پایدار در زمستان پایان یافت
تعمیرات اساسی سکوهای میدان گازی پارس جنوبی، باهدف افزایش ضریب اطمینان تولید گاز در فصل زمستان امسال و انجام بیش از ٧٤ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، مهدی رجبی رئیس عملیات تولید سکوی فاز یک پارس جنوبی اعلام کرد: تعمیرات اساسی ١٧ سکوي گازی پارس جنوبی در مدت١٧٩ روز، از ابتدای اردیبهشت آغاز و در مهرماه به پایان ر...(ادامه)
1396/08/15
صفحه 8 از 143اولین    قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين   
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company