آخرین اخبار
نصب سکوی ١٧B پارس جنوبي تا پايان آبان ماه
مجري طرح توسعه فازهاي ١٧و١٨ پارس جنوبي در جريان بارگيري سکوی 17B گفت: انتظار مي رود پس از عمليات مهاربندي روي شناور حامل وانتقال آن به موقعيت مخزن، عمليات نصب اين سكو ٢٠ آبان انجام شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حسن بويري با اشاره به راه اندازي اين سكو تا اوايل اسفندماه سال جاري افزود:با بهره برداری از سکوی 17B ، فازهای 17 و 18 به طور کامل راه اندازی م...(ادامه)
1395/07/27
سکوی ١٧B پارس جنوبي بارگيري شد
سکوی اقماری 17B متعلق به حوزه فراساحل فازهای 17و18 پارس جنوبی، ساعت ٨:٣٠ دقيقه صبح امروز (سه شنبه ٢٧ مهرماه) جهت نصب در موقعیت دریایی این فازها، از یارد صنعتی شركت ايزوايكو در بندرعباس بارگیری شد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس انتظار مي رود پس از عمليات مهاربندي سكوي ١٧B روي شناور حامل وانتقال آن به موقعيت مخزن، عمليات نصب اين سكو ٢٠ آبان انجام شود. ...(ادامه)
1395/07/27
برداشت گاز ایران از پارس جنوبی امسال با قطر برابر می شود
تلاش‏‎ها در بزرگترین میدان گازی جهان به ثمر می نشیند وزیر نفت گفت: با بهره برداری از چند فاز پارس جنوبی تا پایان امسال، برداشت گاز ایران از این میدان گازی با قطر برابر می شود. بیژن زنگنه در دومین کنگره راهبردی نفت و نیرو اعلام کرد: توسعه میدان مشترک گازی پارس جنوبی اولویت نخست صنعت نفت کشور به شمار می آید. وی...(ادامه)
1395/07/26
علاقمندي فعالان اتاق بازرگاني انگليس براي ورود به پارس جنوبي
نشست مشترك رايزني هاي تجاري نمايندگان اتاق بازرگاني خصوصي انگليس با مديران و روساي مختلف بخش هاي بالادستي شركت نفت و گاز پارس برگزار شد . به گزارش روابط عمومي، در اين برنامه كه با هدف معرفي طرحها و برنامه هاي موجود در حوزه پارس جنوبي و ارزيابي توانمنديهاي خدمات فني شركتهاي بريتانيايي برگزار شده بود، دو طرف علاوه بر گفت و گو زمينه هاي برقراري همكاري هاي مشترك در پروژه ه...(ادامه)
1395/07/25
آخرین سکوی فازهای 17و18 پارس جنوبی بزودی بارگیری می شود
مجري طرح توسعه فازهاي ١٧ و١٨ پارس جنوبي اعلام كرد: آخرین سکوی اقماری اين فازها ، 27 مهرماه جهت نصب در موقعیت دریا، از محل یارد صنعتی بندرعباس بارگیری می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس، حسن بويري با اعلام این خبر، درباره مشخصات فنی سکوی اقماری 17B ، اظهار داشت: این سکو، با وزنی معادل 2300 تن، پس از مراحل نصب و راه اندازی ، 500 میلیون فوت مکعب معادل 14،5 م...(ادامه)
1395/07/24
دو سكوي فاز 14 تا پايان فروردين سال آينده آماده نصب و راه اندازي مي شود
مجري طرح توسعه فاز 14خبرداد: سكوهاي B و A اين فاز به ترتيب تا پايان دي ماه امسال و فروردين سال آينده آماده نصب و راه اندازي مي شود. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مهندس مرتضي زرين گل با اشاره به جايگزيني صورت گرفته در سكوهاي اين فاز در سال گذشته گفت: با توجه به پيشرفت نسبتا بالاي ساخت و تدابير وزارت نفت در بهره برداري از فازهاي اولويت دار ، سكوهاي 14C و 14D...(ادامه)
1395/07/24
سکوی 19A با ثبت رکوردی بی سابقه به بهره برداری رسید
سكوي 19A با ثبت ركوردی بی سابقه طی مدت 84 روز از زمان نصب تا پایان عملیات راه اندازی، عصر امروز (دوشنبه 19 مهرماه)به بهره برداری رسید وبرداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی را آغاز کرد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت وگاز پارس ، مجري فاز 19 با اعلام اين خبر گفت: این سکو با ظرفيت برداشت روزانه 500 ميليون فوت مكعب گاز ، ركورد كوتاه ترين زمان ممكن از مرحله نصب تا راه انداز...(ادامه)
1395/07/19
هيچ مانعي براي ساخت سكوهاي گازي در يارد صدرا وجود ندارد
مديرعامل شركت صنعتي دريايي ايران (صدرا ) در نشست كاري مشترك با مديرعامل و مجريان شركت نفت و گاز پارس در يارد بوشهر با اشاره به نتايج واگذاري صدرا به قرارگاه گفت: باتوجه به اينكه تمامي مشكلات از جمله روابط بانكي، بيمه، ماليات، مسائل گمركي و نيروي انساني يكي پس از ديگري حل شده ، هيچ مانعي براي توقف كار در يارد وجود ندارد و اين شركت تمام تعهدات خود به كارفرما در باره ساخت سكوهاي گازي را پيگيري و...(ادامه)
1395/07/17
گزارش تصویری / بازدید مهندس مشکین فام از تاسيسات فراساحل درحال ساخت پارس جنوبي در يارد بوشهر
مديرعامل شركت نفت وگاز پارس امروز پنجشنبه( ١٥ مهرماه ) از سکوهای درحال ساخت پارس جنوبي در يارد صدرا بازديد كرد و روند پيشرفت ، منابع مالي و تامين تجهيزات مورد نياز ساخت این سكوها را در نشست كاري مشترك مورد ارزيابي قرار داد. ...(ادامه)
1395/07/15
ضرورت شتاب در ساخت سكوهاي گازی پارس جنوبي در یارد صنعتي صدرا
 مديرعامل شركت نفت وگاز پارس امروز پنجشنبه( ١٥ مهرماه ) از سکوهای درحال ساخت پارس جنوبي در يارد صدرا بازديد كرد و روند پيشرفت ، منابع مالي و تامين تجهيزات مورد نياز ساخت این سكوها را در نشست كاري مشترك مورد ارزيابي قرار داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس ، مهندس محمد مشکین فام بر تقويت فعاليت هاي اجرايي و شتاب هر چه بيشتر در ساخت ١٠ سكوي گازي فازهای باقیم...(ادامه)
1395/07/15
گزارش تصويري / بازدید مهندس مشكين فام از مراحل ساخت سكوهاي فاز١٤ و ١٧ پارس جنوبي در يارد صنعتي بندرع...
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس به منظور اززيابي و كنترل روند ساخت سكوهاي بخش فراساحل پارس جنوبي از يارد ايزوايكو در بندر عباس بازديد كرد.   به گزارش روابط عمومي مهندس محمد مشكين فام امروز سه شنبه ١٣ مهرماه با حضور در يارد شركت ايزوايكو در بندرعباس از روند ساخت سكوهاي دريايي 14C(جايگزين موقعیت 17B) و سکوهاي ۱۴Aو۱۴B بازدید نمود .   وي هم...(ادامه)
1395/07/13
بهره برداري از سكوي 19A بزودي آغاز مي شود
با اتمام عمليات راه اندازي سكوي 19A پارس جنوبي، شمارش معكوس براي آغاز برداشت گاز اين سكو از مخزن مشترك با ظرفيت 14 ميليون متر مكعب در روز آغاز شد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس مجري طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبي با اعلام اين خبر گفت: تا پايان مهرماه گاز دريافتي از اين سكو پس از انتقال به پالايشگاه بخش خشكي وارد رديف سوم شيرين سازي شده و پس از انجام فرآيندهاي پا...(ادامه)
1395/07/13
بهره برداري از سكوي ٢١ تا پايان آبان ماه سال جاري
سرپرست طرح توسعه فازهاي ٢٠و٢١ پارس جنوبي از راه اندازي سكوي ٢١ با ظرفيت برداشت يك ميليارد فوت مكعب گاز تا پايان آبان ماه سال جاري خبر داد. به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس عليرضا عبادي با بيان اينكه اين سكو منابع گازي ميدان پارس جنوبي را جهت فراوري به پالايشگاه فازهاي ٢٠و٢١ انتقال خواهد داد ، عنوان كرد: عمليات هوك آپ به پايان رسیده و راه اندازي سكوي ٢١ با روند ...(ادامه)
1395/07/12
سرپرست جديد مديريت مهندسي و ساختمان منصوب شد
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس در حكمي مهندس رسول فلاح نژاد را به سمت سرپرست مديريت مهندسي و ساختمان شركت نفت و گاز پارس منصوب كرد . اين سمت پيش از اين بر عهئه مهندس مشكين فام مديرعامل فعلي شركت نفت و گاز پارس بوده است . متن حكم مهندس مشكين فام بدين شرح مي باشد: ...(ادامه)
1395/07/12
شرکت نفت و گاز پارس؛ بهترین در حوزه بهره برداری
مديرعامل شركت ملي نفت ايران ، شرکت نفت و گاز پارس را یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه بهره‌برداری دانست و خاطرنشان كرد: با این که کشور طی چندسال اخیر به لحاظ تامین منابع مالی با مشکل مواجه بود و این شرکت هم با فشار فراوانی برای تولید گاز روبرو بود، با این حال اجازه نداد ایران با بحران گاز مواجه شود. به گزارش روابط عمومي علی کاردر، در مراسم تودیع «علی اکبر شع...(ادامه)
1395/07/11
صفحه 9 از 131اولین    قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   
|
Copyright 2017 © Pars Oil And Gas Company