چند رسانه ای
گزارش تصویری: نشست خبری مهندس شعبانپور با نمایندگان رسانه های جمعی در حاشیه نمایشگاه بیست و يكم
        ...(ادامه)
1395/02/18
آغازعمليات تعمیرات سکوهای دریایی پارس جنوبي توسط متخصصان داخلي
رئیس عملیات و تولید سکوی فاز یک (spq1) با اشاره افزوده شدن 7 سکوی جدید گازی به عرصه تولید و عملیات ، از آغازتعميرات اساسي سكوهاي دريايي توسط متخصصان ايراني خبر داد. ...(ادامه)
1395/02/14
گزارش تصويري/ بازديد هياتي از مديران ارشد سازمان مديريت و برنامه ريزي از پارس جنوبي
 
گزارش تصويري: بازديد اساتيد علوم سياسي و روابط بين الملل كشور از منطقه پارس جنوبي
شماري از اساتيد علوم سياسي و روابط بين الملل دانشگاههاي كشور به منظور آشنايي با تحولات جديد صورت گرفته در منطقه پارس جنوبي از طرح ها و پروژه هاي گازي اين بخش بازديد كردند . به گزارش روابط عمومي، در اين برنامه كه به دعوت دكتر زماني نيا، معاون ...(ادامه)
1395/01/28
گزارش تصويري: بازدید نوروزي مديرعامل از سكوهاي دريايي پارس جنوبي
مهندس علی اکبر شعبانپور در پایان بازدید نوروزی از کارکنان سکوهای دریایی پارس جنوبی، با اشاره به پیوستگی فعالیت ها در بخش عملیات تولید و توسعه، عنوان کرد:خوشبختانه تولید گاز از مخزن مشترک در سال 94 سیر صعودی داشته و تا پایان اسفندماه این سال، نسبت به مد...(ادامه)
1395/01/10
گزارش تصویری : حضور رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در قطب گازي ايران
بازگشت به گزارش تصویری    
گزارش تصويري: حضور شركت نفت و گاز پارس در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي محیط زیست
آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست،(دوشنبه، ١٠ اسفندماه) با شعار اقتصاد سبز، دوران پساتحریم و با حضور صنایع، شرکتها، سازمانها، نهادها و تشکلهای مردمی محیط زیستی در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران و با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون ...(ادامه)
1394/12/12
گزارش تصويري: بازدید خبرنگاران رسانه ملی از طرح های توسعه پارس جنوبي
خبرنگاران رسانه ملی با حضور در پارس جنوبی از روند اجرای پروژه های گازی این میدان بازدید و در جریان آخرین روندهای توسعه ای قرار گرفتند. بازدید از طرح توسعه فازهای 20و21 و پالایشگاه فازهای 15و16،پایانه بارگیری میعانات گازی عسلویه، و مجتمع پترو...(ادامه)
1394/12/12
گزارش تصويري: بازدید صاحب نظران اقتصادی کشور از پارس جنوبی
ده ها تن از کارشناسان ارشد و صاحب نظران اقتصادی کشور (چهارشنبه، ٢٣ دی ماه) در جلسه مشترک با حضور معاون وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت نفت و گاز پارس با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه پارس جنوبی آشنا شدند. صاحب نظران اقتصادی در اين برنامه از پال...(ادامه)
1394/10/25
گزارش تصويري: مراسم افتتاح فازهای 15 و16 پارس جنوبی- بخش دوم
فازهای 15 و 16 میدان گازی پارس جنوبی روز دوشنبه به طور رسمی با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری افتتاح شد. تولید روزانه‌ ٥٦,٦ میلیون‌ مترمکعب‌ گاز طبیعی‌، ٧٥ هزار بشکه‌ میعانات‌ گازی‌،٤٠٠ تن‌ گوگرد و تولید سالانه‌ ١,٠٥ میلیون‌ ت...(ادامه)
1394/10/21
صفحه 6 از 46اولین    قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين