چند رسانه ای
گزارش تصويري: بازديد اساتيد علوم سياسي و روابط بين الملل كشور از منطقه پارس جنوبي
شماري از اساتيد علوم سياسي و روابط بين الملل دانشگاههاي كشور به منظور آشنايي با تحولات جديد صورت گرفته در منطقه پارس جنوبي از طرح ها و پروژه هاي گازي اين بخش بازديد كردند . به گزارش روابط عمومي، در اين برنامه كه به دعوت دكتر زماني نيا، معاون ...(ادامه)
1395/01/28
گزارش تصويري: بازدید نوروزي مديرعامل از سكوهاي دريايي پارس جنوبي
مهندس علی اکبر شعبانپور در پایان بازدید نوروزی از کارکنان سکوهای دریایی پارس جنوبی، با اشاره به پیوستگی فعالیت ها در بخش عملیات تولید و توسعه، عنوان کرد:خوشبختانه تولید گاز از مخزن مشترک در سال 94 سیر صعودی داشته و تا پایان اسفندماه این سال، نسبت به مد...(ادامه)
1395/01/10
گزارش تصویری : حضور رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در قطب گازي ايران
بازگشت به گزارش تصویری    
گزارش تصويري: حضور شركت نفت و گاز پارس در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي محیط زیست
آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست،(دوشنبه، ١٠ اسفندماه) با شعار اقتصاد سبز، دوران پساتحریم و با حضور صنایع، شرکتها، سازمانها، نهادها و تشکلهای مردمی محیط زیستی در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران و با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون ...(ادامه)
1394/12/12
گزارش تصويري: بازدید خبرنگاران رسانه ملی از طرح های توسعه پارس جنوبي
خبرنگاران رسانه ملی با حضور در پارس جنوبی از روند اجرای پروژه های گازی این میدان بازدید و در جریان آخرین روندهای توسعه ای قرار گرفتند. بازدید از طرح توسعه فازهای 20و21 و پالایشگاه فازهای 15و16،پایانه بارگیری میعانات گازی عسلویه، و مجتمع پترو...(ادامه)
1394/12/12
گزارش تصويري: بازدید صاحب نظران اقتصادی کشور از پارس جنوبی
ده ها تن از کارشناسان ارشد و صاحب نظران اقتصادی کشور (چهارشنبه، ٢٣ دی ماه) در جلسه مشترک با حضور معاون وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت نفت و گاز پارس با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه پارس جنوبی آشنا شدند. صاحب نظران اقتصادی در اين برنامه از پال...(ادامه)
1394/10/25
گزارش تصويري: مراسم افتتاح فازهای 15 و16 پارس جنوبی- بخش دوم
فازهای 15 و 16 میدان گازی پارس جنوبی روز دوشنبه به طور رسمی با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری افتتاح شد. تولید روزانه‌ ٥٦,٦ میلیون‌ مترمکعب‌ گاز طبیعی‌، ٧٥ هزار بشکه‌ میعانات‌ گازی‌،٤٠٠ تن‌ گوگرد و تولید سالانه‌ ١,٠٥ میلیون‌ ت...(ادامه)
1394/10/21
گزارش تصويري: مراسم افتتاح فازهای 15 و16 پارس جنوبی- بخش اول
فازهای ١٥ و ١٦ پارس جنوبی صبح امروز (دوشنبه، ٢١ دیماه) از سوی دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری افتتاح شد.   ...(ادامه)
1394/10/21
بازديد مهندس شعبانپور از نمايشگاه صنايع دريايي كيش
مديرعامل شركت نفت و گاز پارس با حضور در همايش و نمايشگاه صنايع دريايي كيش با شماري از مديران و نمايندگان شركتهاي داخلي و خارجي شركت كننده در اين رويداد نمايشگاهي ديدار كرد . به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، همايش صنايع دريايي كيش سا...(ادامه)
1394/10/05
گزارش تصويري: بازدید خبرنگاران رسانه هاي جمعي از دستاوردهای صنعت نفت در پارس جنوبی
خبرنگاران وعکاسان رسانه های مختلف کشور، روز چهارشنبه(دوم دیماه)از فازهای ١٥و١٦ پارس جنوبی بازدید کردند. &#...(ادامه)
1394/10/02
صفحه 6 از 46اولین    قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين