اخبار
1396/10/06
خبر ويژه: ساختمان ایستگاه آتش نشانی پالایشگاه فاز 13 به بهره برداری رسید

ساختمان مرکزی آتش نشانی پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی در مراسمی با حضور مدیر ایمنی اداره کل HSE وزارت نفت به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی، در جریان بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از روند طرح توسعه بخش خشکی فاز 13 پارس جنوبی، ساختمان مرکزی آتش نشانی پالایشگاه این فاز با حضور مدیر ایمنی اداره کل HSE وزارت نفت و مدیر HSE شرکت به بهره برداری رسید.

محمد مشکین فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در حاشیه بهره برداری این ایستگاه، ضمن قدردانی از این اقدام، افتتاح ساختمان متمرکز آتش نشانی و استقرار تیم آتش نشانی کنسرسیوم در این فاز را در راستای توجه اصولی و کاربردی به مقوله ایمنی و HSE عنوان کرد.

پس از بهره برداری از ساختمان مرکزی آتش نشانی، مدیر ایمنی اداره کل HSE وزارت نفت از بخشهای مختلف پالایشگاه بخصوص واحدهای راه اندازی شده بازدید کرد و با برگزاری جلسات مدیریتی و کارشناسی با بدنه پیمانکاری و کارفرمایی طرح و نیز دریافت مدارک و مستندات مربوطه، عملکرد HSE فاز 13 را مورد ارزیابی قرار داد.

داوود عمادی در پایان این بازدید ضمن ابراز رضایت از جایگاه HSE در تمامی سطوح این پروژه، انجام کار تیمی را از نقاط قوت فاز 13 برشمرد.
واحد آتش نشانی فاز 13 در حال حاضر مجهز به دو دستگاه تراک آتش نشانی و یک دستگاه خودرو پیشرو با استعداد 12 نفر آتش نشان در هر شیفت عملیاتی است. ساختمان مذکور با دارا بودن اتاقهای بحران، کنترل، آماده باش آتش نشانان و مجهز بودن به انبار تجهیزات، اتاق شارژ سیلندرهای هوای تنفسی (BA) و هوز پیچی از امکانات مناسبی برخوردار است.


 


كليه حقوق اين پرتال متعلق به شرکت نفت و گاز پارس ميباشد