اخبار
1397/02/12
خبر ویژه: برگزاری اولین جلسه هم اندیشی HSE در سال 1397- تاکید مجدد بر الزامات HSE در زمان راه اندازی


اولین جلسه هم اندیشی HSE با تاکید بر الزامات HSE در زمان راه اندازی با حضور رییس محترم HSE شرکت نفت و گاز پارس، روسای واحدهای بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE ستاد و واحدHSE منطقه و سرپرستان و کارشناسان HSE طرح های توسعه ای و معاونت عملیات و پشتیبانی روز دوشنبه 10 اردیبهشت در سالن کنفرانس شهید جهارن آرا در سایت 1 اداری برگزار گردید.در ابتدای جلسه آقای مهندس انصاری (رییس HSE شرکت نفت وگاز پارس) ضمن خیر مقدم به همکاران، به اشتراک گذاری تجربیات و درس آموخته های حاصل از راه اندازی طرح ها و نیز حوادث رخ داده اخیر در پارس جنوبی را هدف اصلی برگزاری جلسات هم اندیشی برشمردند. ایشان با تاکید مجدد بر موضوع الزامات HSE در زمان راه اندازی از جمله اجرای صحیح و کامل PSSR، مجوز کار، عملیات همزمان و...، خواستار پیگیری و نظارت بیش از پیش همکاران HSE در طرح های توسعه ای شدند.

در ادامه جلسه سرپرست ایمنی و آتش نشانی با اشاره به اجرای PSSR در طرح های توسعه ای، روند جاری PSSR را نسبت به سالهای گذشته مناسبتر ارزیابی کردد لیکن همچنان از وضعیت ایده آل و مد نظر فاصله دارد. در ادامه میهمان جلسه به تشریح االزامات HSE در زمان پیش راه اندازی و راه اندازی پرداختند.

سپس همکاران محترم به تشریح علل حوادث رخ داده اخیر در پارس جنوبی اشاره کردند و همکاران محترم معاونت عملیات و پشتیبانی به دستورالعمل مدیریت تغییر و نحوه اجرای آن پرداختند.
 


كليه حقوق اين پرتال متعلق به شرکت نفت و گاز پارس ميباشد