شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: 1391/09/20
مقررات بسته خدمات رفاهی کارکنان صنعت نفت تصویب شد

مقررات بسته خدمات رفاهی کارکنان صنعت نفت تصویب شد
مقررات فاز کوتاه مدت بسته خدمات رفاهی کارکنان صنعت نفت تصویب و ابلاغ شد.


معاون منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت در گفت و گو با خبرنگار شانا با اعلام این خبر تصریح کرد: تدوین بسته خدمات رفاهی کارکنان صنعت نفت باید متناسب با نیازهای واقعی کارکنان توسعه یابد و تقویت شود.

کریم سلحشور با بیان این که طرح جامع خدمات رفاهی کارکنان صنعت نفت در سه مرحله کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین شد و هم اکنون در مرحله مطالعه است تا اجرایی شود، افزود: مقررات فاز کوتاه مدت این بسته تصویب و ابلاغ شده است.

به گفته وی، این بسته پیشنهادی شامل حقوق و دستمزد، ارتقای وضعیت بهداشت و درمان، خدمات بانکی و تسهیلات، مسکن سازمانی و شخصی و مسکن مهر و دیگر مواردی است که سبب افزایش انگیزه کار و تلاش در بین کارکنان می شود.

سلحشور در تشریح تسهیلات رفاهی به کارکنان گفت: افزایش مبلغ وام مسکن از 24 به 30 میلیون تومان و برنامه کاهش دوره دریافت وام تعمیر مسکن از 7 به 5 سال، افزایش 50 درصدی وام اضطراری ازجمله وام ازدواج، افزایش پرداخت مبلغ ودیعه امانی مسکن درمناطق عملیاتی و گسترش دامنه شمول آن به نیروهای دیپلم به بالا (قبلا لیسانس به بالا بوده است) از جمله برنامه هایی است که در برنامه های کوتاه مدت این بسته پیشنهادی قرار می گیرد.

وی تلاش برای افزایش شمار منازل سازمانی در مناطق عملیاتی بالقوه اسکان پذیر مانند پارس‌جنوبی (به منظور کاهش تدریجی شرایط اقماری)، برنامه ایجاد تعادل و کاهش فاصله درآمد کارکنان در زمان کار و بازنشستگی (فوق‌العاده‌های جامع‌الشمول مشمول کسور بازنشستگی شود و در نتیجه تاثیر بر مستمری بازنشستگی  داشته باشد) از دیگر برنامه های کوتاه مدت این بسته پیشنهادی است.

حسن نصر اصفهانی، مدیرکل امور پشتیبانی و مالی ستاد وزارت نفت نیز آبان امسال از نهایی شدن بسته جامع خدمات رفاهی و حمایتی وزارت نفت از سوی معاونت منابع انسانی وزارت نفت با همکاری چهار شرکت اصلی وزارت نفت خبر داده و گفته بود: این بسته جامع به زودی ابلاغ می شود.


بازگشت به آخرين اخبار
   اگر هر روز راه را عوض كني هرگز به مقصد نمي رسي.بالانش