شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: 1391/09/29
پیکر پاک دو شهید گمنام با حضور معاون وزیر نفت در عسلويه تشییع شد

پیکر پاک دو شهید گمنام با حضور معاون وزیر نفت در عسلويه تشییع شد
مراسم معنوی تشییع پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام در پایتخت انرژی کشور امروز (چهارشنبه 29 آذر) با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیران و کارکنان شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی و مردم و مقامات بخش ویژه عسلویه، با شور و حال خاصی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس،مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای گمنام راس ساعت 9 صبح امروز از میدان شهرداری نخل تقی به سمت محل تدفین در مقابل ساختمان شهید تندگویان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزارشد.

بیش از سه هزار نفر از مدیران ارشد صنعت نفت، مدیران عامل و کارکنان شرکت های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مسئولان استان بوشهر، مقامات محلی و اقشار مختلف مردم عسلویه، نخل تقی، بیدخون و روستاهای اطراف منطقه ویژه پارس در این مراسم معنوی حضور داشتند.

دو کبوتر عاشق در میان انبوه جمعیت در یک مسیر سه کیلومتری بر شانه عاشقان شهدا و امام شهدا تشییع شدند و در آرامگاه ابدی خود منزل گزیدند.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر عاشقان حسینی با انجام ویژه برنامه های معنوی و پر شور برگزار شد.

روز گذشته بیش از 300 نفر از مدیران عامل شرکت ها و روسای واحدها و مجتمع های صنعتی مستقر در پارس جنوبی، از کاروان حامل پیکر پاک و مطهر دو کبوتر خونین بال پس از ورود به فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه استقبال کردند.

همچنین مراسم وداع با دو شهید گمنام در دو ویژه برنامه جداگانه در حسینیه یادگار امام (ره) بیدخون و پس از آن در محل مصلی نماز جمعه عسلویه بین نماز مغرب و عشاء برگزار شد.


بازگشت به آخرين اخبار
   خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد. زرتشت