شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: 1391/09/30
پيام تبريك مديرعامل به مناسبت روز پژوهش

 پيام تبريك مديرعامل به مناسبت روز پژوهش
باسمه تعالي

همكاران ارجمند و پژوهشگران گرامي،

تبريك روز پژوهش

باسلام

چابكي سازماني و پويايي مستمر در فرايند ها، فعاليت هاي توليد و طرحهاي توسعه و همچنين بهبود مستمر كيفيت و بهره وري در روشهاي كار به ويژه در حوزه نظارت و مديريت، از طريق پژوهش، فناوري و نوآوري محقق مي گردد و بيشترين موفقيت توسط  سازماني حاصل مي گردد كه اهتمام و سرمايه گذاري گسترده تري بر روي پژوهش و فناوري در ابعاد مختلف آن انجام دهد.

خداوند متعال جهت تعالي بشر هر آنچه را كه نياز دارد، بصورت استعدادهاي بالقوه آفريده و وظيفه بشر است كه با همت، تلاش بي وقفه، هدفمند و پژوهش محور، استعدادهاي مذكور را كشف و بالفعل نمايد و بديهي است كه دستيابي به مائده هاي هستي كه خداوند در اختيار بشر قرار داده (سخرلکم ما فى السموات و ما فى‏ الارض) جز از طريق  تلاش و پژوهش ميسرنمي گردد "ليس للانسان الا ماسعي".

مايه خرسندي است كه شركت نفت و گاز پارس ضمن حصول دستاوردهاي غرورآفرين در زمينه توسعه ميدان مشترك و عظيم پارس جنوبي، ميادين پارس شمالي، گلشن و فردوسي، در عرصه توسعه منابع انساني متخصص و متعهد و نيز برقراري ارتباط مؤثر و مفيد با دانشگاه ها و مراكز علمي و فناوري و شركتهاي دانش بنيان كشور و بهره گيري از تلاشهاي افتخار آفرين فرزندان اين مرز و بوم، نيز جزء پيشگامان عرصه پژوهش و فناوري بوده است.

 ان شاءالله در آينده نزديك با تداوم اين تلاشهاي پر ارج در راه سرافرازي ايران اسلامي، شاهد پويايي و موفقيت هر چه بيشتر شركت در حوزه علم و فناوري باشيم. فرصت را مغتنم شمرده و روز پژوهش را به شما همكاران گرامي به ويژه پژوهشگران عزيز تبريك عرض نموده، توفيق روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

موسي سوري

 مدير عامل
بازگشت به آخرين اخبار
   تهمت مثل زغال است اگر نسوزاند سیاه می كند