شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ: 1391/11/14
نشست کمیسیون کارگری منطقه ویژه پارس

نشست کمیسیون کارگری منطقه ویژه پارس

کمیسیون کارگری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با هدف پیگیری مطالبات کارگری در پارس جنوبی با حضور مدیران صنعت نفت در منطقه ویژه پارس،مسئولین شهرستان کنگان و بخش ویژه عسلویه تشکیل جلسه داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، نشست کمیسیون کارگری پارس جنوبی با پیگیری مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس و به ریاست قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شد.

مهندس غریبی در این نشست با اشاره به نقش پرداخت به موقع مطالبات کارگری در کمک به پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه ای ابراز امیدواری کرد که حاصل این نشست تخصصی ارائه راهکارهای مناسب جهت برنامه ریزی های لازم جهت پرداخت به موقع مطالبات کارگری باشد.

مدیرکار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس نیز در این نشست با اشاره به برخی فعالیتهای صورت گرفته در حوزه پیگیری مطالبات کارگری پارس جنوبی گفت: سازمان منطقه ویژه پارس و مدیریت کار و خدمات اشتغال در جهت احقاق حق و حقوق کارگران از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد و با بسیج کردن تمام امکانات در این مسیر تلاش خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجیانی افزود: برخی ناهماهنگی ها در عدم پرداخت بموقع حقوق کارگران در پارس جنوبی از سوی برخی پیمانکاران فرعی می باشد که بعضاً بصورت مستقیم نیز با صنعت نفت ارتباطی ندارند.

وی تصریح کرد: شرکت های تابعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت در پاس جنوبی در پرداخت حقوق کارگران پیشتاز هستند.

مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس با تشکر از اعضای کمیسیون کارگری پارس جنوبی و دستگاههای اجرایی،امنیتی و قضایی شهرستان کنگان و بخش عسلویه در همکاری با مجموعه صنعت نفت در مسیر احقاق حقوق کارگران خاطرنشان ساخت: سازمان منطقه ویژه پارس به نمایندگی از صنعت بالنده نفت جمهوری اسلامی ایران در پایتخت انرژی کشور با همراهی سایر دستگاهها هیچگاه اجازه فعالیت به برخی شرکت های متخلف این حوزه در پارس جنوبی نخواهد داد.


بازگشت به آخرين اخبار
مدیران برتر در فکر کردن و حرف زدن معیارهای بالاتری دارند. باید بهترین باشید.